بهترین دهان شویه برای بوی بد دهان، التهاب لثه و جرم دندان

با استفاده از بهترین دهان شویه، سلامت دهان و دندان شما به‌شدت تحت‌تأثیر قرار خواهد گرفت. دهان شویه دهان را خوشبو و دندان‌ها را سالم نگه می‌دارد. این محصول از جرم گرفتن دندان‌ها و پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. اگر از دهانشویه حاوی فلوراید استفاده کنید، مینای دندان شما تقویت می‌شود.

این محصول با اینکه مزایای زیادی برای سلامت دهان و دندان دارد ولی استفاده بیش از حد آن نیز توصیه نمی‌شود. گفتنی است که دهان شویه هیچگاه نمی‌تواند جایگزین مسواک و نخ دندان شود. هنگام تهیه این محصول حتماً در ابتدا به برند و سپس به میزان غلظت آن توجه نمایید.

اگر جزو افرادی هستید که برای سلامت دندان و دهان اهمیت زیادی قائل هستند، برای آشنایی با بهترین دهان شویه تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

بهترین دهان شویه میسویک مدل Total Care

دهان شویه میسویک مدل Total Care

بهترین دهان شویه برای بوی بد دهان میسویک با جلوگیری از تجمع باکتری‌ها و آلودگی‌ها، به طور مؤثر سطوح دندان‌ها و مناطقی را که کمتر با مسواک در تماس هستند تمیز می‌کند. این کار باعث تقویت و سلامت دندان‌ها می‌شود. همچنین این محصول از خونریزی و التهاب لثه جلوگیری می‌کند.

بهترین دهانشویه فلوراید دهان را خوش بو می‌کند، پلاک‌های دندانی را از بین می‌برد و به طور مؤثر دندان‌ها را در مدت زمان هفت روز سفید می‌کند.

به کار بردن عصاره‌های بابونه، نعناع و گیاه مسواک، از دیگر جنبه‌های مثبت دهان شویه برای عفونت لثه است. گفتنی است که این محصول خاصیت سفید کنندگی و ضد حساسیت دارد و از حفره دهانی و دندان‌ها مراقبت می‌کند.

کشور مبدا برندایران
طعمنعنا
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتاز بین بردن پلاک‌ها و میکروب‌های دهان و دندان
جلوگیری از خونریزی و ضد التهاب فوق العاده
ضد عفونی لثه و دهان
قدرت سفید کنندگی بالا
خوشبو کننده دهان
ضد پوسیدگی
قیمت دهان شویه میسویک را ببینید

بهترین دهانشویه اورال بی سری مدل Lasting Freshness

دهان شویه اورال بی سری Complete مدل Lasting Freshness

دهان شویه محصولی است که به سلامت دهان و دندان کمک می‌کند و به هیچ وجه نمی‌تواند جای نخ دندان و مسواک را بگیرد. هر کدام از این سه محصول کاربرد خاصی دارند، بنابراین بهتر است بعد از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن از دهان شویه استفاده شود تا تمام سطوح دهان و دندان‌ها کاملاً تمیز شوند.

بهترین دهانشویه سفید کننده یک محلول آبی و غیر استریل است که عمدتاً برای خوشبو کردن نفس و تمیز کردن دندان‌ها استفاده می‌شود. دهان شویه های مختلفی با طعم‌ها و ساختارهای متفاوت توسط برند Oral-B که در تولید محصولات بهداشتی و مراقبت از دندان شهرت دارد به بازار عرضه شده است.

این شوینده دهان و دندان به از بین بردن پلاک‌های بیماری زا و محافظت از لثه کمک می‌کنند. علاوه بر این، پوسیدگی دندان را متوقف می‌کنند.

از آنجایی که این محصول حاوی الکل نیست، عطر گیاهی آن برای مدت طولانی در دهان باقی می‌ماند. اورال بی بهترین دهان شویه برای التهاب لثه است که به کاهش فلور میکروبی در دهان کمک می‌کند. همچنین می‌تواند جمعیت باکتریایی دهان را کاهش دهد.

کشور مبدا برندآلمان
طعمخنک کننده
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتجلوگیری کننده از پوسیدگی دندان‌ها
از بین برنده پلاک های میکروبی
قدرت سفید کنندگی بالا
خوشبو کننده دهان
محافظت از لثه
بدون الکل
قیمت دهانشویه اورال بی را ببینید

دهان شویه بنسر مدل Charcoal

دهان شویه بنسر مدل Charcoal

با یونیزه کردن سطوح دندان و جذب میکروب‌های خطرناک، ذرات کوچک کربن مانع از چسبیدن آنها به دندان شده و از پوسیدگی دندان جلوگیری می‌کنند. تحقیقاتی در مورد اثرات ضد سرطانی این مواد انجام شده است و این مطالعات تاکنون یافته‌های خوبی را نشان داده است. اثرات ساینده این مواد در تمیز کردن کامل سطوح دندان مؤثر است.

علاوه بر این، ادعا شده است که این ذرات سلامت انسان را به خطر نمی‌اندازند و بلعیدن آن بی خطر است. بهترین دهان شویه برای بوی بد دهان برای مبارزه با میکروارگانیسم‌هایی که باعث بوی بد دهان هستند ساخته شده است.

حداکثر میزان سفیدی دندان توسط کربن فعال موجود در این دهان شویه زغالی ایجاد می‌شود که به طور کامل لکه‌های غذا و سیگار را از بین می‌برد.

استفاده منظم آن دندان‌ها را سفید می‌کند و آنها را به خوبی حفظ کرده و از تشکیل پلاک جلوگیری می‌کند. از مزایای بهترین دهانشویه برای جرم دندان بنسر، می‌توان به سفید کردن دندان‌ها بدون آسیب رساندن به مینا یا تاج دندان و از بین بردن لکه‌ها از سطح دندان اشاره کرد.

ماده شیمیایی به نام تانن یکی از عوامل اصلی تغییر رنگ دندان است. تانن موجود در قهوه، چای و سایر غذاها ممکن است توسط کربن فعال جذب شده و از سطح دندان جدا شود.

کشور مبدا برندایران
طعمنعنا
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتایجاد طراوت و بوی خوش دهان به مدت طولانی
پیشگیری از پوسیدگی مینای دندان
قدرت سفید کنندگی
قیمت دهان شویه بنسر را ببینید

دهان شویه لیسترین مدل Total Care

دهان شویه لیسترین مدل Total Care

این دهان شویه ضمن کاهش پلاک دندان، لثه‌ها را سالم نگه می‌دارد. با توجه به ترکیبات غنی شده با فلوراید، دندان‌ها در برابر حفره‌ها و تجمع جرم تقویت شده و دندان‌ها را سفید نگه می‌دارد. بهترین دهان شویه لیسترین سطح PH دهان را متعادل نگه می‌دارد و در عین حال با میکروب‌هایی که باعث ایجاد بوی بد در دهان می‌شوند مبارزه می‌کند.

لیسترین بهترین دهانشویه حاوی فلوراید است که می‌توان دو بار در روز از آن استفاده کرد و هر بار آن را به مدت 30 ثانیه پس از مسواک زدن در دهان بچرخانید. آب کشی دهان غیر ضروری است.

کشور مبدا برندآلمان
طعمنعنا
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتکمک به تازگی تنفس و خنکی دهان
کمک به حفظ سفیدی طبیعی دندان
پیشگیری از پوسیدگی دندان
فاقد الکل و از بین برنده پلاک
قیمت دهان شویه لیسترین را ببینید

دهان شویه سنسوداین مدل Extra Fresh

دهان شویه سنسوداین مدل Extra Fresh

دهان شویه Sensodyne بهترین گزینه برای مراقبت از دندان‌های حساس است. ترکیب باکیفیت و مؤثر این محصول به بهبود سلامت دندان کمک می‌کند و حساسیت را تسکین می‌دهد. بهترین دهان شویه سنسوداین محافظت موثری از دندان‌ها را فراهم می‌کند و تأثیر طولانی مدت دارد.

استفاده از دهانشویه برای عفونت لثه برای تسکین ناراحتی عصبی دندان معجزه می‌کند. دندان‌ها با فرمولاسیون فلوراید آن تقویت می‌شوند. محتویات آن شامل اسانس نعنای تازه است که دهان را خنک می‌کند و در عین حال دندان‌ها را تمیز و حفره دهان را احیا می‌کند.

بزرگسالان فقط باید از این محصول 500 میلی لیتری استفاده کنند. تمام افرادی که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می‌دهند، کاملاً با محصولات سنسوداین آشنا هستند. بهترین مارک دهانشویه برای بوی بد دهان حاوی الکل نیست و باعث سوزش دهان نمی‌شود.

کشور مبدا برندانگلستان
طعمنعنا
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتحاوی نیترات پتاسیم تسکین دهنده اعصاب دندان ها
کمک به حفظ سفیدی طبیعی دندان
مناسب دندان‌های حساس
محافظت با ماندگاری بالا
فاقد الکل
قیمت دهان شویه سنسوداین را ببینید

دهان شویه کامان مدل MULTI-ACTION

دهان شویه کامان مدل MULTI-ACTION

بهترین دهان شویه کامان علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی و ضد باکتریایی، دارای قابلیت Hydra Hold است. این ویژگی با رطوبت رسانی و تنظیم PH و ایجاد محیطی ایده آل برای دهان، تمامی مشکلات مربوط به دهان و دندان را برطرف کرده و از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند.

تترا سدیم پیروفسفات، یک ماده سفید کننده در دهان شویه سفید کننده کامان است، که از حساسیت دندانی ناشی از مواد شیمیایی سفیدکننده جلوگیری می‌کند. همچنین با ترکیبات تنظیم کننده pH و ضد حساسیت ترکیب می‌شود. توسط تترا سدیم پیروفسفات، دهان شویه در این نوع خاص به طور مؤثر و کامل دندان‌ها را سفید می‌کند.

بعلاوه با افزودن سیترات پتاسیم حساسیت دندانی را کاهش می‌دهد، با دارا بودن فلوراید سدیم، پوسیدگی دندان را ترمیم و محافظت می‌کند و با داشتن منتول، خاصیت خنک‌کنندگی دارد. بنابراین می‌توان گفت این محصول بهترین دهانشویه برای دندانهای حساس است که می‌تواند انواع نیازهای مصرف کنندگان را برطرف سازد.

پس از مسواک زدن، دهان شویه را به مدت 30 ثانیه در دهان خود بچرخانید و سپس بیرون بریزید. به هیچ وجه دهان شویه را نبلعید. با مسواک زدن، استفاده از دهان شویه و استفاده از نخ دندان از پوسیدگی دندان جلوگیری کنید.

کشور مبدا برندسوئیس
طعمنعنا
ترکیباتفلوراید
سایر توضیحاتتمیز کننده دندان، لثه و کل دهان
از بین برنده جرم، لکه ها و پلاک ها
جلوگیری از ایجاد پوسیدگی
خوشبو کننده تنفس
قیمت دهان شویه کامان را ببینید

بهترین دهانشویه وی وان مدل Chlorhexidine

دهان شویه وی وان مدل Chlorhexidine

یکی از راه‌حل‌های ساده برای جلوگیری از تحریک و خونریزی لثه، دهان شویه کلرهگزیدین وی وان با ظرفیت 330 میلی‌لیتر است. تیمول که در فرمولاسیون بهترین دهانشویه برای التهاب لثه وجود دارد، یک عامل قوی و مؤثر برای پاک‌سازی دهان و مبارزه با میکروارگانیسم‌ها است.

علاوه بر این تیمول یکی از متغیرهایی است که از خشکی دهان جلوگیری می‌کند و درعین‌حال از تجمع باکتری‌ها برای کاهش بوی بددهان کمک می‌کند. از طرفی زایلیتول موجود در این دهانشویه نه‌تنها طعم لذیذ و قابل قبولی به آن می‌دهد، بلکه از انتشار میکروب‌ها نیز جلوگیری می‌نماید.

این دهان شویه برای کسانی که درمان ارتودنسی انجام داده‌اند بسیار عالی است. همچنین برای مشکلات پروتز، ایمپلنت و پریودنتال عالی است.

استفاده از بهترین دهانشویه برای بوی بد دهان می‌تواند تا حد زیادی سرعت بهبودی و جلوگیری از عفونت و التهاب را به‌خصوص قبل و بعد از جراحی دهان و دندان افزایش دهد. اجزای این دهانشویه به دندان می‌چسبد و میکروب‌ها را با ماندگاری طولانی از بین می‌برد که یکی از ویژگی‌های خوب آن است.

جهت جلوگیری از تغییر رنگ روی دندان توصیه می‌شود این محلول را فقط به مدت سه هفته استفاده کنید. با خرید و استفاده از این محصول از بقای میکروارگانیسم‌ها و سلامت دندان‌های خود اطمینان حاصل کنید.

کشور مبدا برندایران
سایر توضیحاتضد عفونی کننده و ضد میکروب قوی
جلوگیری از التهاب و خونریزی لثه
قیمت دهان شویه وی وان را ببینید

مزایا و معایب دهانشویه

خرید بهترین دهانشویه برای بوی بد دهان

دهان‌شویه‌ها با میکروارگانیسم‌هایی که دندان‌ها را فرسایش می‌دهند و باعث پوسیدگی دندان می‌شوند مبارزه می‌کنند. افزون بر این، چنانچه حاوی فلوراید باشند، مینای دندان را تقویت کرده و در برابر حفره‌ها محافظت می‌کنند. دهانشویه باکتری‌های چسبنده به لثه را از بین می‌برد و لثه را عاری‌ازمیکروب می‌کند. این کار از خونریزی، عفونت، التهاب و سایر مشکلات لثه جلوگیری می‌کند.

برخی از دهان‌شویه‌ها جرم‌ها، پلاک‌ها و لکه‌ها را از دهان پاک می‌کنند که به‌مرورزمان به سفیدتر شدن دندان‌ها کمک می‌کنند. مسئله آزاردهنده‌ای که بسیاری از افراد تجربه می‌کنند بوی بددهان است. دهانشویه نفس شما را خوشبو می‌کند و رایحه‌ای مطبوع به دهان شما می‌بخشد. می‌توانید از خوشبوکننده دهان به‌عنوان راه‌حل این موضوع استفاده کنید.

هیچ‌چیز ناخوشایندتر از تب‌خال در نواحی متفاوت دهان نیست. جهت ازبین‌بردن این مشکلات می‌توانید از دهانشویه برای درمان زخم‌های دهان استفاده کنید. به دلیل وجود الکل در برخی از دهان‌شویه‌ها، ممکن است خشکی دهان رخ دهد. پوسیدگی دندان و ناراحتی لثه از نتایج این مشکل است.

دهان‌شویه‌های الکلی ظرفیت قابل‌توجهی برای ازبین‌بردن میکروارگانیسم‌ها دارند که ممکن است منجر به تحریک و سوزش شود. آنها حتی ممکن است خطر ابتلا به زخم‌های دهان را افزایش دهند. هرگز محلول دهانشویه را نخورید. به همین دلیل استفاده از دهانشویه در کودکان زیر شش سال ممنوع است.

با درنظرگرفتن این احتمال که ممکن است ناخواسته آن را مصرف کنند. البته بزرگسالان نیز مستعد این پتانسیل هستند، بنابراین برای اجتناب از آن باید احتیاط کرد. برخی از مردم معتقدند که دهانشویه می‌تواند بوی بددهان را به هر نحوی درمان کند. بااین‌حال، این رویکرد فقط یک مرهم است و می‌تواند مشکل واقعی شما را پنهان کند. اگر بوی بددهان شدید دارید باید به دندانپزشک مراجعه کنید و علت اصلی این مشکل را شناسایی کنید.

سوالات متداول در خرید بهترین دهانشویه برای التهاب لثه

آیا استفاده از دهانشویه ضروری است؟

استفاده از دهانشویه به عنوان یک مکمل برای مسواک زدن و نخ کشیدن دندان توصیه می‌شود. دهانشویه می‌تواند به کنترل بوی بد دهان، حذف باکتری‌های مضر و کاهش التهاب لثه کمک کند.

چگونه دهانشویه را انتخاب کنیم؟

بسته به نیاز شما و مشکلات موجود در دهان، باید یک دهانشویه مناسب انتخاب کنید. می‌توانید با کمک دندانپزشک خود، یک دهانشویه مناسب برای شما پیدا کنید. .

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا