بهترین تب سنج دیجیتالی خانگی بازار با قیمت مناسب

از بهترین تب سنج دیجیتالی خانگی برای اندازه گیری دمای بدن افراد در منزل استفاده می‌شود. اکثر مردم باید به فکر خرید یک تب‌ سنج دیجیتالی خوب و مناسب باشند زیرا امکان دارد هر لحظه برای سنجش میزان تب اعضای خانواده به آن احتیاج داشته باشند.

اطلاع از انواع مختلف تب‌ سنج‌ های دیجیتالی و دانستن نوع عملکرد آن‌ها می‌تواند در هنگام انتخاب بهترین تب‌ سنج دیجیتالی غیر تماسی یا تماسی بسیار کمک کننده باشد. در ادامه مطلب پرفروش‌ترین و بهترین مارک تب‌ سنج دیجیتالی بازار را برای راحتی شما جهت خرید یک دستگاه قدرتمند و کارآمد معرفی خواهیم نمود با ما همراه باشید.

بهترین تب سنج دیجیتالی خانگی رزمکس مدل HC700

بهترین تب سنج دیجیتالی رزمکس مدل HC700

هنگامی که از بهترین تب سنج دیجیتالی غیر تماسی رزمکس مدل HC700 استفاده می‌کنید، به دلیل اندازه جمع و جور و وزن کم، دست شما به سرعت خسته نمی‌شود. علیرغم اینکه ممکن است استفاده طولانی مدت از این تب سنج ضروری باشد، اما ارگونومی، وزن و ابعاد مناسب و در نظر گرفتن دمای بدن افراد اولین کلماتی است که در بحث دماسنج به ذهن متبادر می‌شود.

این موارد به خوبی در این تب سنج در نظر گرفته شده است. این محصول قابلیت اندازه‌گیری دما را در یک ثانیه دارد و می‌تواند خوانش دما را از ۹ اندازه‌گیری قبلی ثبت و ذخیره کند.

همچنین این تب سنج می‌تواند هم دمای اقلام و هم بدن انسان را اندازه‌گیری کند و این کار را بدون نیاز به تماس فیزیکی با جسم یا شخص مورد سنجش توسط کاربر انجام می‌دهد. تب سنج رزمکس دارای نمایشگری است که به شما می‌گوید چقدر از عمر باتری باقی مانده است، از دقت بالایی برخوردار است و واحد اندازه‌گیری را می‌توان بین سانتی‌گراد و فارنهایت تغییر داد.

پس از اتمام اندازه‌گیری، به خاطر داشتن آلارم می‌توانید به راحتی از اندازه‌گیری دما مطلع شوید. برای استفاده از بهترین تب سنج دیجیتالی نوزاد نیازی نیست نگران روشن ماندن دستگاه باشید زیرا مکانیزم خاموش شدن خودکار آن در لحظه مناسب به درستی کار می‌کند.

حافظه۹ جایگاه ذخیره‌سازی
نحوه سنجشپیشانی، بدون تماس
مقیاس نمایش دمافارنهایت، سانتی گراد
سایر مشخصاتاندازه‌گیری دمای بدن بدون تماس تا فاصله‌ ۱۰ سانتی‌متری، اندازه‌گیری دما در ۱ ثانیه، قابلیت اندازه‌گیری دمای اشیاء مانند شیشه‌شیر نوزاد، دارای نور پس‌زمینه، هشدار باتری رو به اتمام و قابلیت خاموشی خودکار
قیمت تب سنج دیجیتال رزمکس را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین فشارسنج دیجیتالی

تب سنج دیجیتال بی ول مدل WF-4000

بهترین تب سنج دیجیتالی بی ول مدل WF-4000

تب سنج دیجیتال Bewell به نام WF-4000 برای اندازه‌گیری دماهای مختلف از جمله دمای بدن استفاده می‌شود. اندازه‌گیری دما با این دماسنج تا 0.1 درجه سانتی‌گراد دقیق است. تب سنج دارای محدوده اندازه‌گیری دما 32 تا 42 درجه سانتی‌گراد است که برای استفاده به عنوان دماسنج بدن کافی است.

از طرفی بهترین تب سنج دیجیتالی بازار توانایی نظارت بر دمای هوا و سطح اجسام را نیز دارد. همچنین می‌تواند دمای آب را اندازه‌گیری کند. نوسانات در دمای بدن یک فرد زمانی که آن فرد تب داشته باشد بسیار مهم است.

به همین دلیل، دماسنج آخرین دمای اندازه‌گیری شده را به خاطر می‌آورد. از آنجایی که صفحه نمایش دیجیتال است، انرژی بسیار کمی از باتری مصرف می‌کند. یک باتری را می‌توان در محفظه انتهای تب سنج قرار داد تا انرژی مورد نیاز برای عملکرد آن را تأمین کند.

از آنجایی که باتری شروع به نشان دادن علائم ضعف می‌کند، باتری دستگاه باید تغییر کند تا بتواند بالاترین سطح دقت ممکن را نمایش دهد. هنگامی که تب سنج پس از استفاده کنار گذاشته شود، بین چهار تا هشت دقیقه بعد به خودی خود خاموش می‌شود تا از خالی شدن بدون دلیل باتری جلوگیری شود.

حافظه۳۲ جایگاه ذخیره‌سازی
نحوه سنجشپیشانی، بدون تماس
مقیاس نمایش دمافارنهایت، سانتی گراد
سایر مشخصاتدارای نور پس زمینه، دارای طراحی ارگونومیک، قابلیت سنجش دمای بدن انسان، آب، هوا و سطح اجسام
قیمت تب سنج دیجیتال بی ول را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین مارک فشارسنج عقربه ای

تب سنج دیجیتال امسیگ مدل CT95

تب سنج دیجیتال امسیگ مدل CT95

تب سنج دیجیتال امسیگ مدل CT95 دارای زمان پاسخ دهی بسیار سریع است. میتوانید از آن برای اندازه‌گیری دمای سطح اشیا و همچنین دمای بدن انسان استفاده کنید. فاصله بهینه بین 3 تا 5 سانتی‌متر است. آلارم صوتی در دمای 37.8 درجه به صدا در می آید.

این دماسنج تنها در نیم ثانیه دما را نمایش می‌دهد و به صورت حرفه‌ای عمل می‌کند. بهترین تب سنج دیجیتال دارای ویژگی خاموش شدن خودکار و 32 حافظه ذخیره‌سازی برای خواندن است. دارای سنسوری دقیق است که می‌توان به آن اعتماد کرد.

دقت اندازه‌گیری آن 0.2 درجه و محدوده اندازه‌گیری دمای بدن بین 32 تا 42 درجه است. این محصول صفحه نمایش بسیار بزرگی دارد که با نور پس زمینه روشن می‌شود که می‌تواند رنگ‌های زیادی را نمایش دهد.

بهترین برند تب سنج دیجیتال دارای محدوده دمایی 0 تا 118 درجه است و میتواند برای اندازه‌گیری دمای اقلام مورد استفاده قرار گیرد. بسته به ترجیح شما می‌توان دما را بر حسب سلسیوس یا فارنهایت اندازه‌گیری کرد.

حافظه۳۲ جایگاه ذخیره‌سازی
نحوه سنجشپیشانی، بدون تماس
مقیاس نمایش دمافارنهایت، سانتی گراد
سایر مشخصاتدارای نور پس زمینه، قابلیت سنجش دمای بدن انسان و سطح اجسام
قیمت تب سنج دیجیتال امسیگ را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه تست قند خون

تب سنج دیجیتال بیورر مدل FT100

تب سنج دیجیتال بیورر مدل FT100

تب سنج دیجیتال بیورر مدل FT100 نه تنها دمای سطح بلکه دمای بدن و دمای محیط را نیز اندازه‌گیری می‌کند. از آنجایی که این دماسنج دارای یک سنسور فاصله داخلی است، می‌توان دمای مرکزی افراد را بدون نیاز به تماس فیزیکی با آنها تعیین کرد.

این میزیت به ویژه در هنگام اندازه‌گیری دمای نوزادان و کودکان خردسال مفید خواهد بود. چراغ LED روی این دماسنج به عنوان هشدار دهنده دمای بدن شما عمل می‌کند. با نمایش دما به این صورت دمای 37.9 درجه را با چراغ سبز و دمای بالای 38 درجه را با نور قرمز نشان می‌دهد.

بهترین مارک تب سنج دیجیتالی از فناوری مادون قرمز برای مکانیسم اندازه‌گیری دما استفاده می‌کند، که امکان خواندن سریع دما و همچنین ارائه یک هشدار صوتی را پس از اتمام خواندن فراهم می‌کند. این تب سنج دما را به دو شکل فارنهایت و سانتیگراد نمایش می‌دهد.

دما توسط این دماسنج در فاصله بین 4 تا 6 سانتی‌متر خوانده می‌شود. همچنین، شامل 60 فضای حافظه مختلف است که می‌توانید داده‌های دمای بدن خود را در آن ذخیره کنید. از آنجایی که نمایشگر تب سنج بزرگ، خوانا و با نور آبی روشن می‌شود، مشاهده دمای اندازه‌گیری شده ساده است.

بهترین تب سنج نوزاد ویژگی‌های دیگری مانند حالت خاموش شدن خودکار، کنترل صدا و دقت بالا نیز دارد. با خرید این محصول یک کیف حاوی دو عدد باتری با ولتاژ 1.5 ولت نیز دریافت خواهید کرد. این باتری‌ها منبع انرژی دستگاه شما خواهند بود. دقت اندازه‌گیری این تب سنج برای پیشانی تا 0.2 سانتی‌متر و در سایر نقاط تا 0.3 سانتی‌متر است.

حافظه۶۰ جایگاه ذخیره‌سازی
نحوه سنجشپیشانی، بدون تماس
مقیاس نمایش دمافارنهایت، سانتی گراد
سایر مشخصاتصفحه نمایش بزرگ با بک لایت آبی، قابلیت خاموشی خودکار
قیمت تب سنج دیجیتال بیورر را ببینید

تب سنج دیجیتال اکیومد مدل Tk250

تب سنج دیجیتال اکیومد مدل Tk250

دمای بدن را می‌توان بر روی بهترین تب سنج دیجیتالی اکیومد مدل TK250 نمایش داد که می‌تواند برای مقایسه دمای بدن با دمای طبیعی یا بالاتر از حد معمول استفاده شود. این محصول در برابر آب غیرقابل نفوذ است و میتواند به راحتی تمیز و ضدعفونی شود.

مجهز به سیستم هشداری است که اگر دما خارج از محدوده معمولی خود باشد به صدا در می‌آید. نتیجه در کمتر از ده ثانیه نمایش داده می‌شود و دارای سطوح بسیار بالایی از دقت و سرعت است. دارای عملکردی است که به طور خودکار آن را خاموش می‌کند و میزان مصرف باتری آن را کاهش می‌دهد.

نتیجه را می‌توان روی این دماسنج نگه داشت و سپس با سایر داده‌های دریافت شده مقایسه کرد. حدود 100 گرم وزن دارد. دهان یا زیر بغل هر دو مکان‌های خوبی برای اندازه‌گیری دما توسط این تب سنج هستند.

نحوه سنجشتماسی
مقیاس نمایش دماسانتی گراد
قیمت تب سنج دیجیتال اکیومد را ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا