بهترین مدل سشوار پرومکس اصل ارزان قیمت

انتخاب بهترین مدل سشوار پرومکس از بهترین و به‌یادماندنی‌ترین انتخاب‌های شما خواهد بود. برند پرومکس یک برند شناخته شده و دارای امتیازات مثبت در بازار رقابتی است و محصولات خود را با رده انرژی A و طبق استانداردهای بین‌المللی تولید و عرضه می‌کند. این سشوار دارای موتور قوی و درعین‌حال ظرافت و طراحی خاصی است.

از نقاط قوت سشوار پرومکس قیمت مناسب و ارائه ضمانت 24 ماهه به خریداران را می‌توان نام برد که این ضمانت نشان از معتبر بودن این برند است. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از بابت تعمیر کردن دستگاه در صورت خراب‌شدن آن سشوار پرومکس را خریداری و از انتخاب خود تا سالیان سال بهره ببرید.

بهترین مدل سشوار پرومکس مدل 7200

سشوار پرومکس مدل 7200

بهترین مدل سشوار پرومکس 7200 یک سشوار حرفه‌ای با موتور AC 2000 وات، دکمه فناوری تولید یون و سه دستگاه متمرکزکننده هوا است. موتور سشوار از نوع AC است که مخصوص سشوارهای مورداستفاده در سالن‌های زیبایی است. توان این موتور 2000 وات است که مقدار مناسبی است.

سرعت بالای باد سشوار آن را برای برس زدن مناسب می‌کند. از ویژگی‌های بارز این سشوار می‌توان به فناوری تولید یون با دکمه فعال‌سازی اشاره کرد. در بالای دسته سشوار، یک دکمه تولید یون وجود دارد که با فشار دادن آن، یون مولد فعال شده و یون‌های منفی تولید می‌کند.

این یون‌ها توسط سشوار خارج شده و پس از برخورد به موها، الکتریسیته ساکن روی آنها را از بین می‌برند. این کار باعث کاهش ریزش مو و بهتر حالت یافتن آن می‌شود. سشوارهای خانگی به‌طورکلی دارای یک متمرکزکننده هستند. اما این سشوار حرفه‌ای دارای سه دستگاه متمرکزکننده هوا در سایزهای مختلف است که بنا به نیاز می‌توان از آنها استفاده کرد.

فیلتر ورودی هوا را می‌توان به‌صورت چرخشی جدا کرد و با فیلتر یدکی ارائه شده به همراه سشوار جایگزین کرد یا می‌توان آن را شست. به‌این‌ترتیب علاوه بر حفظ قدرت باد سشوار، عمر آن نیز افزایش می‌یابد.

سرعت و دمای باد را می‌توان روی مقدار دلخواه تنظیم کرد تا موها را حالت دهند و خشک نمایند. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کنید که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت ملایم و گرم را ارائه می‌دهند. از دیگر ویژگی‌های بهترین سشوار پرومکس می‌توان به سیم 3 متری و حلقه آویز آن اشاره کرد.

جنس المنتسرامیک
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی۲۰۰۰ وات
سایر ویژگی‌هادارای 3 عدد متمرکز کننده
طول سیم 3 متر
برخوردار از فیلتر هوای اضافی و فناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس مدل 7200 را ببینید

بهترین سشوار پرومکس مدل 7250

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7250

سشوار پرومکس ٧٢۵٠ یک سشوار حرفه‌ای مناسب برای کار در آرایشگاه است که دارای موتور AC ٢۵٠٠ وات، دکمه فناوری تولید یون و سه متمرکزکننده هوا است. این مدل سشوار قوی‌ترین سشوار از سری ٧٠٠٠ است و حرارت بالای آن در کنار قدرت پرتاب بالا می‌تواند این محصول را به یکی از ایده‌آل‌ترین سشوار‌ها برای برس زدن تبدیل کند.

فناوری تولید یون در بهترین سشوار پرومکس به‌صورت خودکار بوده و با روشن شدن دستگاه شروع به کار می‌کند. این یون‌ها توسط باد سشوار آزاد شده و پس از برخورد با موها، الکتریسیته ساکن روی آنها را از بین می‌برند. این کار باعث کاهش ریزش مو و بهتر حالت یافتن آن می‌شود.

این سشوار حرفه‌ای دارای سه دستگاه متمرکزکننده هوا در سایز‌های مختلف است که بنا به نیاز می‌توان از یکی از آنها استفاده کرد. فیلتر ورودی هوا را می‌توان به‌صورت چرخشی برداشته و شستشو داد. به‌این‌ترتیب علاوه بر حفظ قدرت باد سشوار، عمر آن نیز افزایش می‌یابد.

سرعت و دمای باد را می‌توان برای حالت دادن و خشک‌کردن موها روی مقدار دلخواه تنظیم کرد. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کنید که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت سرد، داغ و گرم را ارائه می‌دهند. از دیگر ویژگی‌های بهترین مدل سشوار پرومکس می‌توان به سیم ٣ متری و حلقه آویز آن اشاره کرد که برای استفاده در مکان‌هایی مانند سالن‌های زیبایی ضروری است.

جنس المنتسرامیک
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی۲5۰۰ وات
سایر ویژگی‌هادارای 3 عدد متمرکز کننده
طول سیم 3 متر
برخوردار از فناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس مدل 7250 را ببینید

سشوار پرومکس مدل 7230R

سشوار پرومکس مدل 7230R

بهترین مدل سشوار پرومکس ٧٢٣٠R یک سشوار حرفه‌ای با موتور AC پرقدرت ٢٣٠٠ وات، فناوری تولید یون، دکمه هوای سرد و سه متمرکزکننده هوا است. برای حفظ قدرت باد سشوار، فیلتر هوا باید هرچند وقت یکبار تمیز شود. فیلتر هوا با چرخاندن انتهای سشوار به‌راحتی باز شده و قابل شستشو است.

سیم این سشوار ٣ متر طول دارد و دارای یک حلقه در محل اتصال به بدنه است که می‌توان از آن برای آویزان کردن دستگاه استفاده کرد. یکی از ویژگی‌های بارز این سشوار، فناوری تولید یون است. مولد یون با روشن‌کردن سشوار فعال می‌شود و یون‌های منفی تولید می‌کند.

این یون‌ها توسط سشوار خارج شده و پس از برخورد به موها، الکتریسیته ساکن روی آنها را از بین می‌برند. این کار باعث کاهش ریزش مو و بهتر حالت یافتن آن می‌شود. اکثر سشوار‌ها حالت باد سرد دارند که با فعال‌شدن آن، المنت سشوار از کار می‌افتد و می‌توان وضعیت بخشی از مو را تثبیت کرد.

دراین‌بین تعدادی از این سشوار‌ها وجود دارند که دکمه فنری برای باد سرد فراهم می‌کنند تا با فشردن دکمه به‌صورت لحظه‌ای از باد سرد استفاده شود و با رهاکردن آن باد دوباره گرم شود. بهترین سشوار پرومکس مدل ٧٢٣٠R نیز دارای این دکمه در بالای دسته است.

این سشوار حرفه‌ای دارای سه دستگاه متمرکزکننده هوا در سایز‌های مختلف است که بنا به نیاز می‌توان از آنها استفاده کرد. سرعت و دمای باد را می‌توان روی مقدار دلخواه تنظیم کرد تا موها حالت دهند و خشک شوند. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کنید که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت ملایم و گرم را ارائه می‌دهند.

جنس المنتسرامیک
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی۲3۰۰ وات
سایر ویژگی‌هادارای 3 عدد متمرکز کننده
طول سیم 3 متر
برخوردار از فناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس مدل 7230R را ببینید

سشوار پرومکس مدل 7433

سشوار پرومکس مدل 7433

بهترین مدل سشوار پرومکس ٧٤٣٣ یک سشوار حرفه‌ای با موتور قدرتمند است. اندازه سشوار در مقایسه با موتور قدرتمند آن بسیار مناسب است و باعث می‌شود آن را راحت‌تر در دست بگیرید. این ویژگی در کنار طول سیم ٣ متری این سشوار، حمل و جابه‌جایی آن را آسان می‌کند تا بتوانید در جایی که می‌خواهید بایستید و با استفاده از سشوار پرومکس موهای خود را خشک کنید.

به کمک دکمه‌های در نظر گرفته شده برای این سشوار می‌توان سرعت باد را در دو حالت و دما را در سه حالت تنظیم کرد. حالت اول باد سرد با سرعت زیاد، حالت دوم برای خشک‌کردن مو با حرارت کنترل شده برای محافظت بیشتر و حالت سوم حالت توربو با حداکثر سرعت و حرارت است.

سرعت باد در این محصول ٧٢ کیلومتر بر ساعت است که می‌تواند باد را با سرعتی مناسب بیرون بیاورد و در زمان کوتاهی موهای شما را خشک کند. ظاهر سشوار دارای طراحی ارگونومیک و دارای سیم بلند با حلقه آویز است. سیم برق این مدل ٣ متر طول دارد و در حالت استایل دادن به فرد آزادی عمل بیشتری می‌دهد. همچنین یک حلقه در انتهای سیم برای آویزان کردن بهترین سشوار پرومکس وجود دارد.

جنس المنتفلز
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی۲3۰۰ وات
سایر ویژگی‌هادارای 2 عدد متمرکز کننده
طول سیم 3 متر
برخوردار از فناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس 7433 را ببینید

سشوار پرومکس گلد مدل 5733 Ref

سشوار پرومکس گلد حرفه ای مدل 5733 Ref

سشوار پرومکس مدل 5733 Ref دارای موتور AC بوده و ابزاری کارآمد برای استفاده در سالن‌های زیبایی است. موتور AC دارای طول عمر طولانی، نیروی باد قوی و دکمه تنظیم سرعت جداگانه است. سرعت سریع بهترین مدل سشوار پرومکس برای براشینگ موها مفید است.

فناوری تولید یون سشوار چیزی است که این دستگاه را منحصر به فرد می‌کند. جریان هوای سشوار در نتیجه این ویژگی، یون‌های منفی را به مو می‌فرستد که از وز شدن و برق‌گرفتن موها جلوگیری می‌کند.

این فناوری موجود در سشوار پرومکس اصل موهایی زیبا و ابریشمی را برای شما به ارمغان می‌آورد و درعین‌حال از ریزش و خشکی مو جلوگیری می‌کند.

جنس المنتسرامیک
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی5000 وات
سایر ویژگی‌هادارای سه حالت کنترل حرارت
سرعت باد قدرتمند و پایدار
فیلتر قابل تعویض
طراحی اروگونومی
فناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس گلد 5733 Ref را ببینید

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7878K

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7878K

سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7878K دارای موتور AC قوی 2400 وات است و می‌تواند موها را کراتینه کند. دمای بالای سشوار آن را برای انواع روش‌های آرایش مو ایده‌آل می‌کند. علاوه بر این، کراتین به جلوگیری از وز شدن موها بعد از حالت دادن کمک می‌کند.

پوشش تورمالین روی المنت حرارتی سشوار. تورمالین به دلیل توانایی طبیعی خود در تولید یون‌های منفی، موخوره را به حداقل می‌رساند و ظاهری صاف و درخشان به موها می‌بخشد. تمام این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا خشک کردن و حالت دادن به مو به سرعت و به طور موثر انجام شود.

دو گزینه برای تنظیم سرعت باد و سه گزینه برای تنظیم دمای باد وجود دارد. سشوار دارای دو متمرکز کننده باد با قطرهای مختلف است. طراحی ارگونومیک، شیارهای بدنه و سیم بلند سشوار باید در میان جنبه‌های بیرونی آن برجسته شود.

وزن سشوار به لطف طراحی ارگونومیک بدنه آن به طور یکنواخت در سراسر آن پخش می‌شود و کار با آن و استفاده طولانی مدت از آن را آسان می‌کند. بدنه اصلی سشوار دارای شیارهایی است که دست را از گرمای بدنه محافظت می‌کند. سیم سشوار 3 متری دارای حلقه‌ای برای آویزان کردن سشوار در قسمتی که به بدنه متصل است.

جنس المنتسرامیک تورمالین
کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی2400 وات
سایر ویژگی‌هافناوری تولید یون
قیمت سشوار پرومکس 7878K را ببینید

سشوار پرومکس مدل 8000w

سشوار پرومکس مدل 8000w

سشوار پرومکس مدل 8000w، با موتور AC و توان 7500 وات، از المنت‌های پیشرفته استفاده می‌کند که باعث می‌شود موها پس از خشک کردن ظاهری ابریشمی و لطیف داشته باشند.

بهترین مدل سشوار پرومکس علاوه بر قدرت بالا، موتور این سشوار صدای کمی تولید می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید موهای خود را به سرعت خشک و حالت دهی کنید. سرعت باد سشوار را در دو حالت و در سه حالت مختلف حرارت تنظیم می‌کنید. همچنین، با یک دکمه جداگانه می‌توانید المنت باد سرد را فعال کنید.

این سشوار همراه با یک متمرکز کننده برای ایجاد فشار بیشتر عرضه می‌شود. با توجه به طول کابل 1.6 متری آن، استفاده از این سشوار در سالن‌های آرایشی بسیار مناسب است و روی دسته آن نیز یک حلقه جهت آویزان کردن آن وجود دارد.

کاربرد به صورتحرفه‌ای
نوع موتورAC
توان مصرفی7500 وات
قیمت سشوار پرومکس 8000w را ببینید

سوالات متداول در خرید بهترین سشوار پرومکس

قیمت بهترین مدل سشوار پرومکس در چه رنجی قرار دارد؟

قیمت این سشوار از 350 هزار تومان شروع می‌شود که این مبلغ در مدل‌های مختلف با توجه به قابلیت‌هایشان متغیر است.

آیا سشوار پرومکس از امکانات جانبی کافی برخوردار است؟

بله سشوار پرومکس در مدل‌های مختلف با توجه به قیمت دارای لوازم جانبی با کاربردهای مختلف مانند سری ماساژور، دیسپانسر و متمرکز کننده است.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا