بهترین فشارسنج دیجیتالی خانگی برای سنجش فشار خون

امروزه خرید بهترین فشارسنج دیجیتالی خانگی، باتوجه‌به افزایش مشکلات قلبی و عروقی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. برخی از انواع موجود در بازار به‌صورت مچی و برخی دیگر بر روی بازو مورداستفاده قرار می‌گیرند. طبق نتایج و پژوهش‌ها فشارسنج دیجیتالی از نوع بازویی مناسب‌تر و دقیق‌تر از مدل مچی عمل می‌کند.

این وسیله مفید به شما امکان می‌دهد از تعداد ضربان قلب خود نیز آگاهی یابید. از مزایای فشارسنج دیجیتالی می‌توان به قابلیت حمل آسان، سهولت استفاده، دقت بالا و ضریب خطای کم آن اشاره نمود. اگر شما هم دنبال بهترین فشارسنج دیجیتالی هستید ولی نمی‌دانید کدام مدل برای شما مناسب است، پس تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید.

بهترین فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM28

فشار سنج بیورر مدل BM28

بهترین فشارسنج دیجیتالی بیورر، مدل BM28 یک دستگاه قابل اعتماد است که دارای صفحه‌نمایش بزرگ است. این دستگاه دارای ویژگی‌های بسیار قابل توجهی از جمله 120 مگابایت حافظه داخلی است که می‌توان توسط 4 کاربر به اشتراک گذاشت.

همچنین دارای قابلیتهایی مانند خاموش شدن خودکار، ردیابی ضربان قلب، تشخیص آریتمی و هشدار خطای محاسباتی است. فشار خون بالا وضعیتی است که بسیاری از اعضای یک خانواده را تحت تأثیر قرار می‌دهد بطوریکه امروزه حتی در میان جوانان نیز بسیار شایع است.

از آنجایی که بهترین مارک فشار سنج دیجیتالی دارای حافظه داخلی است می‌تواند 4 کاربر را پشتیبانی کند و به طور مستقل داده‌های اندازه گیری فشار خون هر کاربر را ثبت می‌کند، همه اعضای خانواده‌ می‌توانند از یک دستگاه استفاده کنند.

قابلیت‌های پایش ضربان قلب و تشخیص آریتمی بهترین فشارسنج دیجیتالی بازویی برای بیماران مبتلا به فشار خون بالا مفید خواهد بود، زیرا آنها بیشتر در معرض مشکلات قلبی عروقی هستند.

چهار باتری قلمی قابل شارژ برای تغذیه این فشارسنج استفاده می‌شود. ناگفته نماند که این دستگاه به نمایشگری برای تعویض باتری نیز مجهز شده است. ابعاد بازوی راست دستگاه نیز از 22 تا 42 سانتی‌متر متغیر است.

نوع نمایشگرLED
منبع انرژیبرق و باتری
انواع نمایشگرنمایشگر تاریخ و ساعت
قابلیت‌های ابزار سنجش وضعیتنمایش میانگین نتایج
اقلام همراهمحفظه‌ نگه‌داری آداپتور
قیمت فشارسنج بیورر مدل BM28 را ببینید

فشارسنج دیجیتال امرن مدل HBP-1120

فشارسنج دیجیتال امرن مدل HBP-1120

بهترین فشارسنج دیجیتالی omron، مدل 1120 یکی از فوق العاده‌ترین محصولات این برند است که بیشتر برای مصارف درمانگاهی و بیمارستانی ساخته شده است. به صورت حرفه‌ای یافته‌ها را با دقت و اطمینان بالایی به نمایش می‌گذارد.

این مدل که دارای کاف‌هایی در اندازه های SS تا XL است، یک نسخه بهبود یافته از مدل قبلی این برند است که دقت آن از نظر بالینی تأیید شده است.

از قابلیت‌های بهترین فشارسنج دیجیتال بازویی می‌توان به قابلیت اندازه گیری فشار با استفاده از نوسان سنجی و دو تکنیک گوش دادن به صورت دستی با استفاده از گوشی پزشکی، پشتیبانی از فناوری تنظیم میزان هوای ورودی به بازوبند بر اساس فشار مورد نیاز، نشانگر Zero Indicator سطح فشار صفر فشارسنج و آمادگی دستگاه برای اندازه گیری بعدی، تشخیص آریتمی قلب و قابلیت نمایش آخرین خوانش فشار اشاره نمود. لازم به ذکر است که یک آداپتور نیز همراه این محصول امرون قرار گرفته است.

نوع نمایشگرLED
منبع انرژیبرق و باتری
انواع نمایشگرنمایشگر تاریخ و ساعت
قابلیت‌های ابزار سنجش وضعیتنمایش میانگین نتایج
اقلام همراهکاف سایز متوسط ۲۲-۳۲ سانتیمتر آداپتور
قیمت فشارسنج امرن مدل HBP-1120 را ببینید

فشارسنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

به دلیل خطراتی که افراد در اثر فشار خون بالا یا پایین با آن مواجه هستند، داشتن دستگاه فشار خون بسیار مهم است. توصیه می‌شود از فشارسنج دیجیتال استفاده کنید زیرا اکثر افراد از نحوه صحیح اندازه‌گیری فشار خون با فشارسنج سنتی بی اطلاع هستند.

یک کیف، یک کاف اولیه، یک کاف فنری، یک آداپتور، یک ابزار دیجیتال و یک دفترچه راهنما همگی همراه این فشارسنج موجود هستند. آداپتور این فشارسنج دیجیتالی بازویی آلمانی از 4 باتری قلمی استفاده می‌کند که در جعبه باتری موجود نیست.

اندازه گیری دقیق دیجیتال فشار خون، نمایش ضربان قلب، نشانگر مصرف باتری و خاموش شدن خودکار در زمان عدم استفاده از ویژگی‌های این بهترین فشارسنج دیجیتالی خانگی است. این دستگاه فشار خون را از 30 تا 250 میلی‌متر جیوه و ضربان نبض را از 40 و 199 ضربه در دقیقه نمایش می‌دهد.

نوع نمایشگرLED
منبع انرژیباتری
انواع نمایشگرنمایشگر تاریخ و ساعت
قابلیت‌های ابزار سنجش وضعیتنمایش میانگین نتایج
سایر مشخصاتنمایشگر ضربان قلب، نبض، میزان مصرف باطری، فشار ماکزیمم، فشار مینیمم
قیمت فشارسنج گلامور مدل TMB-1112 را ببینید

فشارسنج دیجیتال سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج دیجیتال سخنگو بیورر مدل BM53

خون با فشار زیاد از قلب به اندام‌های بدن پمپاژ می‌شود. با جریان خون در آنها، اندام‌های داخلی بدن به‌سلامت خود ادامه می‌دهند و به طور منظم فعالیت می‌کنند. در نتیجه یکی از شاخص‌های کلیدی سلامت و کیفیت زندگی افراد فشار خون آنهاست. بنابراین، با اندازه گیری آن، ممکن است داده‌های مهمی در مورد وضعیت سلامتی یک فرد به دست آوریم.

شرکت بیورر بهترین و دقیق ترین فشارسنج دیجیتالی مدل BM53 را تولید می‌کند. خواندن فشار خون روی صفحه نمایش بزرگ این دستگاه ساده‌ است. این مدل با استفاده از عملکرد حافظه نتایج، فشار خون دو نفر را در 60 منطقه حافظه ذخیره می‌کند.

نمایشگر ضربان قلب، قابلیت گفتار چهار زبانه و هشدار خطای محاسباتی از جمله ویژگی‌های پیچیده بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی است. در نهایت می‌توان گفت که BM53 ویژگی‌های مدرنی را ارائه می‌دهد و برای مصارف خانگی مناسب است.

افراد نابینا به لطف سخنگو بودن بهترین دستگاه فشار خون سخنگو می‌توانند به سادگی از آن استفاده کنند و از فشار خون خود آگاه شوند. اگر تمایل به قطع صدای دستگاه دارید این امکان برای شما فراهم‌شده است.

میانگین یافته‌ها محاسبه می‌شود و سپس برای ارائه یک دید کلی از وضعیت سلامتی یک فرد نشان داده می‌شود. این مدل باید روی بازو در اندازه‌های 22 تا 36 سانتی‌متر برای اندازه گیری فشار خون استفاده شود. همچنین، این بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی سخنگو، دارای مکانیزم خاموش شدن خودکار است.

نوع نمایشگرLED
منبع انرژیباتری
انواع نمایشگرنمایشگر تاریخ و ساعت
قابلیت‌های ابزار سنجش وضعیتنمایش میانگین نتایج
اقلام همراهکیف نگه‌دارنده، ۴ عدد باتری قلمی
سایر مشخصاتنمایش محدوده‌ فشار توسط رنگ‌های روی بدنه بزرگ و خوانا
قابلیت تنظیم میزان صدا تا خاموشی کامل
قابلیت اندازه‌گیری میانگین کل فشارها
اعلان صوتی فشار به چهار زبان
قیمت فشارسنج بیورر BM53 را ببینید

فشارسنج دیجیتالی فرش لایف مدل T4

فشارسنج دیجیتالی فرش لایف مدل T4

سرمایه‌گذاری در دستگاه فشار خون برای افرادی که به سلامت خود اهمیت می‌دهند بسیار مهم است. بهترین فشار سنج دیجیتال ابزاری است که به کاربران در مورد خطرات فشار خون بالا یا پایین از جمله خطر سکته مغزی و سایر مشکلات سلامتی هشدار می‌دهد.

فشارسنج‌ها در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که یکی از رایج‌ترین آن‌ها نوع مچی است. اگر قصد خرید یک فشارسنج دیجیتالی مچی را دارید برند فرش لایف مدل T4 مطلوب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود. بهترین دستگاه فشار خون خانگی دارای نمایشگر ساعت و تاریخ است که می‌توانید با استفاده از آن فشار خود را در روز و ساعت مورد نظر محاسبه و پیگیری کنید.

حافظه داخلی این بهترین فشارسنج دیجیتالی مچی از ویژگی‌های بارز آن است. این دستگاه پس از محاسبه فشار برای چند دقیقه به طور خودکار خاموش می‌شود. این عملکرد باعث افزایش عمر مفید دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود.

مقادیر اندازه گیری شده ممکن است در دو حافظه این مدل که هر کدام دارای فضایی برای دو نفر هستند، ذخیره شوند. فرش لایف بهترین دستگاه فشارسنج دیجیتالی را همراه یک دفترچه راهنما و باتری به مشتریان ارائه می‌دهد.

نوع نمایشگرLCD
منبع انرژیباتری
انواع نمایشگرنمایشگر تاریخ و ساعت
اقلام همراهباتری، دفترچه راهنما، دو عدد باتری نیم قلمی
قیمت فشارسنج فرش لایف مدل T4 را ببینید

فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80C

فشارسنج دیجیتال فوکسی مدل U80C

بهترین فشارسنج دیجیتالی سخنگوی فوکسی مدل U80C دارای تاییدیه‌های پزشکی CE و RoHS اروپا، FDA و مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی جهانی ISO13485 است. این دستگاه همچنین دارای مجوزهای قانونی تحت نظر اداره تجهیزات پزشکی کل ایران است.

فوکسی یک دستگاه منحصربه‌فرد با دقت بالا در اندازه‌گیری فشار خون، ضربان قلب و هشدار آریتمی است. این دستگاه دو حافظه ۹۰ عددی و قابلیت اعلام میانگین سه اندازه‌گیری قبلی را داراست. همچنین، این فشارسنج امکان استفاده توسط دو نفر به صورت مجزا را برای کاربران عزیز فراهم می‌کند.

صفحه نمایش با نور پس‌زمینه، قابلیت اعلام صوتی، تغذیه دوگانه از طریق آداپتور و باطری و کاربری ساده از جمله ویژگی‌های این فشارسنج است. این دستگاه به خصوص برای کسانی که به تنهایی فشار خون خود را اندازه می‌گیرند، یک کمک مناسب محسوب می‌شود.

نوع نمایشگرLCD
منبع انرژیبرق و باتری
انواع نمایشگرنمایشگر وضعیت
سایر توضیحاتسیستم خاموشی خودکار، قابلیت تشخیص آریتمی
قیمت فشارسنج فوکسی را ببینید

فشارسنج بازویی امرن مدل M3

فشارسنج بازویی امرن مدل M3

فشارسنج بازویی مدل M3، دارای 60 حافظه ذخیره‌سازی، طبقه‌بندی فشار و توانایی تشخیص آریتمی است. دور بازو بین 22 تا 42 سانتی‌متر برای اندازه‌های کاف فشارسنج مناسب است.

این فشارسنج مثل دیگر فشارسنج‌های دیجیتال، فشار را بر حسب میلی‌متر جیوه با حداکثر خطای سه میلی‌متر جیوه نشان می‌دهد. هنگامی که فشارسنج فعال می‌شود، پمپ هوا به‌سرعت کاف را باد می‌کند و پس از آزادشدن هوا، فشار اندازه‌گیری می‌شود.

بهترین مارک دستگاه فشار خون می‌تواند ضربان قلب را در یک دقیقه بشمارد و نمایش دهد. این فشارسنج تنها با خطای 5 درصد می‌تواند ضربان قلب را نمایش دهد. اگر ضربان قلب فرد نامنظم باشد، مشخصه آریتمی روی صفحه‌نمایش داده می‌شود.

نتایج مربوط به فشارخون و ضربان قلب در یکی از 60 حافظه دستگاه نگهداری می‌شود. چهار باتری قلمی 1.5 ولتی برای تغذیه بهترین فشارسنج دیجیتالی امرن استفاده می‌شود. فشارسنج دارای روکش محکمی است که حمل و نگهداری آن را آسان می‌کند.

نوع نمایشگرLCD
منبع انرژیباتری
اقلام همراهکاور حمل
قیمت فشارسنج امرن M3 را ببینید

نکات مهم برای خرید بهترین دستگاه فشار خون دیجیتالی

هنگام خرید بهترین فشارسنج دیجیتال، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

  • دقت فشارسنج: یک فشارسنج با دقت بالا انتخاب کنید. دقت فشارسنج باید حداقل دو دهم میلی‌متر جیوه باشد.
  • عرض منشور: در بزرگسالان بستری در بیمارستان، منشور فشارسنج باید به اندازه‌ای باشد که دهانه شریان را بپوشاند.
  • قابلیت استفاده: استفاده از فشارسنج باید برای همه افراد، از جمله کسانی که با تجهیزات پزشکی آشنایی ندارند، ساده باشد.
  • حافظه: برای ثبت اطلاعات فشار خون در طول چند ماه، فشارسنج باید دارای حافظه باشد.
  • قابلیت حمل: فشارسنج باید قابل حمل بوده و به راحتی در یک کیف حمل شود.
  • نوع و برند: زمانی که به دنبال بهترین فشارسنج دیجیتالی هستید، مهم است که نوع و برند آن را در نظر بگیرید. استفاده از برندهای معتبر و شناخته شده در این زمینه برای اطمینان از کیفیت و دقت ترجیح داده می‌شود.

بهترین مارک فشارسنج دیجیتالی کدام است

برخی از برندهای سازنده فشارسنج دیجیتال مانند امرن، بیورر، گلامور و فرش لایف به دلیل کیفیت ساخت بالا، دقت عالی و قابلیت اطمینان مناسب جزو بهترین مارک‌های فشارسنج دیجیتال موجود در بازار به حساب می‌آیند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا