آرایشی و بهداشتی

بهترین دستگاه بخور سرد ایرانی و خارجی در بازار

با خرید بهترین دستگاه بخور سرد هوای محیط اطراف خود را بدون دردسر مرطوب کنید. هوای خشک گاهی باعث ایجاد تنگی نفس، سرفه و خشکی پوست می‌شود. دستگاه بخور سرد با ایجاد رطوبت یکنواخت از بروز این مشکلات جلوگیری می‌کند. اکثر این دستگاه‌ها از فناوری اولتراسونیک استفاده می‌کنند.

بخار تولیدی توسط این دستگاه هم دما با محیط اطراف است که بیشتر در فصول بهار و تابستان کارایی خواهند داشت. لازم به ذکر است که این دستگاه به دلیل رطوبتی که تولید می‌کند، بهترین مکان برای رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها است؛ در نتیجه باید هر روز آن را با آب و مواد شوینده بشویید.

اگر به دنبال خرید بهترین دستگاه بخور سرد هستید و مطمئن نیستید که کدام مدل را از بین بسیاری از مدل‌های موجود در بازار انتخاب کنید، ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید.

بهترین دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-602

بهترین دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-602

بهترین دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سایلن مدل MH-602 یک گزینه خوب برای حفظ و افزایش کیفیت هوای محیط است. هوای خشک برای چشم، بینی، پوست و دهان مضر است. مسئله هوای خشک معمولاً در ماه‌های سرد سال که بیماری‌های فصلی مانند آنفولانزا نیز شیوع بیشتری دارند، بیشتر قابل توجه می‌شود.

چنین تغییری ممکن است منجر به علائمی مانند خارش پوست، سرفه، ترک خوردن لب‌ها، خشکی سینوس‌ها و غیره در هنگام کم شدن رطوبت هوا شود. استفاده از بخور سرد سایلن اولتراسونیک در خانه یکی از روش‌های جلوگیری از این مشکلات است.

با توجه به قیمت دستگاه بخور سرد اولتراسونیک وجود سنسورهایی در مخزن آب که در صورت کاهش سطح آب در مخزن از سطح مشخص‌شده به شما هشدار می‌دهند، بسیار عالی است. توجه نمایید که اگرچه این گجت نسبت به انواع دیگر رسوب بسیار کمتری ایجاد می‌کند، با این وجود باید مخزن آن را به صورت دوره‌ای بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تمیز کنید.

برد کنترل این بخور سرد، این امکان را فراهم می‌کند تا چند پارامتر را که بر نحوه عملکرد ابزار تأثیر می‌گذارد، تغییر دهید. می‌توانید مواردی مانند زمان خاموش شدن خودکار دستگاه و تعداد چرخه‌های پمپاژ بخار را با استفاده از این پانل تنظیم کنید.

کاربرد به صورتخانگی
انواع کلیدکلید تنظیم بخار
ظرفیت مخزن آب۶.۲ لیتر
حداکثر فضای مناسب۴۵ متر
سایر مشخصاتدارای دو نوع تایمر جهت روشن کردن و یا خاموش کردن
دارای قابلیت تولید یون منفی برای تصفیه هوای محیط
قابلیت تنظیم دستی و اتوماتیک رطوبت محیط
نمایش میزان رطوبت محیط
کنترل اتوماتیک رطوبت محیط

دستگاه بخور سرد ایزی لایف مدل MH-901

دستگاه بخور سرد ایزی لایف مدل MH-901

قیمت دستگاه بخور سرد ایزی لایف مدل MH-901 با توجه به ظرفیت آب شش لیتری که دارد بسیار مناسب است. بخار آبی که تولید می‌کند قدرت رطوبت رسانی تا 100 متر مربع را دارد. چراغ‌های هشدار آب دستگاه با خالی شدن مخزن آب قرمز می‌شوند و در صورت عدم اضافه شدن آب، سیستم به طور خودکار بخارساز را خاموش می‌کند.

بهترین دستگاه بخور سرد برخلاف نامش، تأثیری بر دمای داخل خانه ندارد. این دستگاه بخور سرد موجود در بازار دارای روزنه‌ای برای ریختن آب از بالای مخزن آن است. خروجی بخار این دستگاه قابل چرخش است و می‌توانید از یک طرف یا هر دو طرف از آن استفاده کنید. میزان بخار خروجی از دستگاه بخور سرد به سادگی قابل تنظیم است.

این خروجی بستگی به مدت‌زمانی دارد که از آن استفاده می‌کنید یا فضای داخلی شما در خانه یا محل کار چقدر بزرگ است. فیلتر ملایم کننده آب نیز در این دستگاه موجود است که فشار وارد شده به مبدل بخار را کاهش می‌دهد.

مقدار بخاری که از دستگاه بخور سرد خارج می‌شود به سادگی قابل تنظیم است. این خروجی به میزان زمان استفاده شده یا اندازه فضای داخلی خانه یا محل کار شما بستگی دارد. بهترین دستگاه بخور سرد بازار، دارای مخزن آب 6 لیتری و پرتاب بخارآب قوی است که می‌تواند هوا را مرطوب کند.

کاربرد به صورتخانگی
انواع کلیدکلید تنظیم بخار
ظرفیت مخزن آب6 لیتر
حداکثر فضای مناسب100 متر
سایر مشخصاتشامل فیلتر ملایم کننده آب
شامل چراغ اتمام آب در زمان کم شدن سطح آب
قطع اتوماتیک در زمان تمام شدن آب مخزن
قابلیت استفاده در محیط هایی تا صد متر
قابلیت استفاده در خانه و یا محل کار
مصرف انرژی پایین سی وات

دستگاه بخور سرد اکسیر مدل HYB-33

بخور سرد اکسیر مدل HYB-33

با خرید بهترین دستگاه بخور سرد، مدل HYB-33 از مخزن آب 4 لیتری، توان مصرفی 30 وات و تولید بخار 280 میلی لیتر در ساعت بهره خواهید برد. امواج اولتراسونیک معمولاً توسط بخارسازهای سرد برای تولید بخار استفاده می‌شود. این دستگاه با کمک نوسانگر اولتراسونیک خود، آب را به ذراتی به اندازه 1.5 میکرومتر پراکنده می‌کند.

سپس هوای خشک از طریق سیستم تهویه در معرض آب قرار می‌گیرد و در آنجا تبخیر شده و رطوبت مورد نیاز را اضافه می‌کند. قیمت دستگاه بخور سرد اکسیر بسیار مطلوب است و انرژی کمتری مصرف می‌کند. حداکثر تولید بخار این مدل 280 میلی لیتر در ساعت است. این گجت دارای یک دکمه چرخشی برای تنظیم شدت بخار است.

در کنار این دکمه چراغی وجود دارد که وقتی سبز است نشان می‌دهد که دستگاه به درستی کار می‌کند و وقتی قرمز است نشان می‌دهد که مخزن آب خالی است. این محصول حاوی یک مخزن آب با ظرفیت 4 لیتر است که اکثر افراد را ترغیب به خرید بهترین دستگاه بخور سرد از برند اکسیر می‌کند. شما می‌توانید ببینید که چه مقدار آب در مخزن آب وجود دارد زیرا از پلاستیک شفاف به رنگ فیروزه‌ای ساخته شده است.

در صورت تمام شدن آب، گارد ایمنی از دستگاه بخور سرد محافظت می‌کند. مخزن آب دارای یک دسته برای حمل راحت است. می‌توانید خروجی بخار را بچرخانید و آن را از مخزن خارج کنید. برس و پودر پاک کننده در بسته بندی دستگاه موجود است و برای از بین بردن لکه‌های آب استفاده می‌شود.

کاربرد به صورتخانگی
انواع کلیدکلید تنظیم بخار
ظرفیت مخزن آب4 لیتر
اقلام همراهبرس – پودر پاک‌کننده
سایر مشخصاتحداکثر خروجی بخار: ۲۸۰ میلی‌لیتر در ساعت
توان مصرفی: ۳۰ وات

دستگاه بخور سرد ارشیا مدل AR-hf4580

دستگاه بخور سرد ارشیا مدل AR-hf4580

این محصول، مدل اولتراسونیک است. همچنین باید گفت که قیمت دستگاه بخور سرد ارشیا بسیار مقرون به صرفه است و صدای بسیار کمی تولید می‌کند. آب با استفاده از امواج اولتراسونیک در این نوع بخار ساز تبخیر می‌شود. بخار تولیدی توسط این دستگاه کاملاً خنک است و استفاده از این ابزار را در تابستان ممکن می‌کند.

مخزن 3.7 لیتری این مدل خاص دارای ظرفیت مناسبی است. از سوی دیگر، این گجت قابلیت تغییر حجم بخار خروجی را دارد و کاربر بسته به نیاز خود می‌تواند به روش‌های مختلفی این کار را انجام دهد. این محصول در مکان‌هایی با مساحت 50 متر مربع یا کمتر قابل‌استفاده است. هنگامی که مخزن آب خالی شود، این رطوبت ساز به طور خودکار خاموش می‌شود.

بهترین دستگاه بخور سرد ایرانی سبک وزن است و گرد و غباری که در منطقه پراکنده می‌شود را به خوبی جذب می‌کند. چراغ نشانگر آب در مخزن از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است. بنابراین، اگر به دنبال یک مرطوب‌کننده هوا هستید، این محصول ارشیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کاربرد به صورتخانگی
انواع کلیدکلید تنظیم بخار
ظرفیت مخزن آب۳.۷ لیتر
حداکثر فضای مناسب۵۰ متر
سایر مشخصاتقطع کننده اتوماتیک پس از اتمام آب
جذب کننده گردوغبار معلق در هوا
ولوم تنظیم بخار عملکرد ۱۵ ساعته
دارای نشانگر میزان آب مخزن
دارای رده مصرف انرژی A
اولتراسونیک و بدون صدا

دستگاه بخور سرد صورت مدل L-2

دستگاه بخور سرد صورت مدل L-2

تجهیزات بخور سرد صورت از نوع L-2 یک کالای قابل حمل، سبک و مفید است. سلول‌های پوست درنتیجه کمبود آب کوچک می‌شوند و به مرور زمان خطوط و چین و چروک‌های ظریف ظاهر می‌شوند. بهترین و کارآمدترین روش برای آبرسانی به پوست استفاده از بهترین دستگاه بخور سرد صورت است که لایه نازکی از آب تولید می‌کند که پوست به سرعت آن را جذب می‌کند.

باتری پلیمری این گجت دارای ظرفیت 450 میلی آمپر ساعت است. برای شارژ این باتری از ولتاژ 5 ولت و جریان 1 آمپر استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این محصول حتی در سفر استفاده کنید زیرا مدل L-2 سبک وزن و قابل حمل است. ظرفیت این نوع 20 میلی لیتر است. بهترین دستگاه بخور سرد جیبی با طراحی دوست‌داشتنی خود بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

کاربرد به صورتقابل حمل
تعداد سرییک عدد
ظرفیت مخزن آب20 میلی لیتر
مناسبصورت
سایر مشخصاتباتری: ۴۵۰ میلی‌آمپرساعت
سری قابل شست‌وشو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا