بهترین تقویت کننده مژه و ابرو خارجی و ایرانی در بازار

با خرید بهترین تقویت کننده مژه و ابرو، جذابیت صورت و چهره خود را دوبرابر کنید. گاهی اوقات مژه‌ها و ابروها در اثر استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب، ژنتیک، مالیدن بیش از حد چشم‌ها، کمبود ویتامین و ضعف بدنی دچار ریزش می‌شوند. استفاده از تقویت کننده مژه و ابرو ساده‌ترین راه برای جلوگیری از ریزش مژه و ابرو است.

ترکیبات گیاهی و ویتامین‌های به‌کاررفته در بهترین تقویت کننده ابرو و مژه باعث تقویت ریشه و رشد مژه‌ها و ابروها می‌شود. ازآنجایی‌که مژه و ابرو به چشم بسیار نزدیک هستند؛ بنابراین حتماً از یک برند معتبر و معروف که دارای مجوز است استفاده نمایید تا به چشم‌هایتان آسیبی وارد نشود.

اگر شما هم به دنبال خرید بهترین تقویت کننده مژه و ابرو هستید و نمی‌دانید کدام برند موجود در بازار را انتخاب نمایید، ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

بهترین تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا

بهترین تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا

بهترین تقویت کننده مژه اکسیلیا به دلیل وجود بیماتوپروست باعث رشد مژه و ابرو و همچنین تیره شدن و ضخیم شدن مژه‌ها می‌شود. همچنین این محلول برای درمان مژه‌های ضعیف بسیار مفید است.

این محصول با تحریک فولیکول مو، ابروها و مژه‌ها را به طور مؤثر تقویت می‌کند و رشد مو را در هر دو ناحیه سرعت می‌بخشد. این محلول تقویت کننده مژه و ابرو، سلول‌های تولید کننده رنگ‌دانه را تحریک کرده و رشد مو را بهبود می‌بخشد و رنگ‌دانه‌ها را تقویت می‌کند.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتتقویت کننده و محرک رشد مژه و ابروها
پیشگیری از ایجاد عفونت چشمی
حاوی بیماتوپروست 0.03 درصد
قیمت تقویت کننده مژه اکسیلیا را ببینید

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه ایمیجز مدل NL

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه ایمیجز مدل NL

چهره افراد وقتی ابروها و مژه‌های پر و مرتبی داشته باشند بسیار زیباتر می‌شود، با این حال امروزه بسیاری از افراد یا ابروهای نازک و کم پشت دارند یا دچار ریزش مژه و ابرو شده‌اند. بهترین تقویت کننده مژه و ابرو خارجی ایمیجز با ترکیبی قوی از مواد مفید برای تجدید موهای ابرو، سلول‌های فولیکولی ابرو را تقویت می‌کند.

بهترین تقویت مژه خارجی از عصاره‌های چای چینی، جینسینگ و گیاهان مغذی برخوردار است. فرمولاسیون منحصر به فرد این سرم باعث می‌شود تا ابروها و مژه‌ها دوباره رشد کنند و جذابیت را به چهره شما بیفزایند.

گفتنی است که این سرم ریزش ابرو و مژه را متوقف کرده و از تکرار مجدد آن جلوگیری می‌کند. در نهایت، استفاده منظم از این محصول ابروهایی پرپشت و طبیعی به شما می‌دهد.

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتحاوی عصاره چای سفید چینی، جینسینگ و گیاهان مغذی
تقویت کننده و تغذیه کننده
بدون ایجاد حساسیت
بسیار سبک و رقیق
قیمت تقویت کننده مژه ایمیجز را ببینید

تقویت کننده مژه تالیکا مدل Lipocils

تقویت کننده مژه تالیکا مدل Lipocils

این ژل یک تقویت کننده 100% طبیعی مژه منحصر به فرد و بدون مواد شیمیایی است که برای ابرو نیز قابل استفاده است. پس از شیمی درمانی یا برداشتن اکستنشن مژه، این محلول برای مژه‌های نازک، کوتاه، بلوند و کم رنگ ایده آل است.

بهترین تقویت کننده مژه خارجی با داشتن مخلوطی نوآورانه از لیپوسیلاز و پروتئین هیدرولیز شده ابریشم، ریزش مژه را کاهش داده و ضخامت و استحکام مژه را بهبود می‌بخشد.

این تقویت کننده مژه فرانسوی با فعال کردن سلول‌های رنگ‌دانه با استفاده از عصاره کولئوس هندی، رنگ مژه‌ها را بهبود می‌بخشد. هنگام استفاده از این محصول، مژه‌ها خاصیت ارتجاعی بیشتری پیدا می‌کنند و حالت دادن به آنها را ساده می‌شود.

کشور مبدا برندفرانسه
سایر مشخصاتایجاد خاصیت ارتجاعی به مژه و ابرو
تقویت کننده و محرک رشد مژه و ابروها
پیشگیری از ایجاد عفونت چشمی
حاوی عصاره کولئوس هندی
قیمت تقویت کننده مژه تالیکا را ببینید

تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash

تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash

زیبایی چشم‌ها به لطف مژه دو چندان می‌شود. افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه‌ها را می‌توان با استفاده از بهترین تقویت کننده مژه ایرانی سریتا به‌دست آورد. بدون شک داشتن مژه‌های بلند، حجیم و پرپشت نقش بسزایی در جذابیت چهره انسان خواهد داشت.

سلول‌های فولیکولی مژه، باعث رشد و تقویت ریشه مژه‌ها می‌شود که این محصول سرشار از مواد شیمیایی و مواد قوی است که این کار را انجام می‌دهد. ویتامین‌های متعدد موجود در بهترین تقویت کننده مژه سریتا به تقویت و پرپشت شدن موهای مژه، جلوگیری از ریزش آن‌ها و ایجاد مژه‌های جدید کمک می‌کند.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتتحریک رشد مجدد تارهای مژه و بزرگ شدن فولیکول‌های مژه
رطوبت‌رسانی مناسب و افزایش الاستیسیته مژه‌ها
غنی از پپتیدها و ویتامین‌های تقویت‌کننده مژه
پیشگیری از ریزش مژه‌ها و سفید شدن مژه‌ها
افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه‌ها
قیمت تقویت کننده مژه سریتا را ببینید

تقویت کننده مژه ماوالا مدل Double-Lash

تقویت کننده مژه ماوالا مدل Double-Lash

به دلیل استفاده از ریمل‌های مختلف، چسب مژه و سایر لوازم‌آرایشی، مژه‌های شما ممکن است دچار مشکلاتی مانند نازک شدن و ریزش شوند. تقویت مژه‌ها بدون شک بیشترین تأثیر را روی ظاهر و جذابیت کلی صورت شما خواهد داشت.

یکی از بهترین جایگزین‌ها برای داشتن مژه‌هایی با بیشترین رشد، ضخامت و استحکام، بهترین محلول تقویت مژه Double-Lash از شرکت سوئیسی ماوالا است. اگر از این محلول، که محصول تقویت کننده مژه و ابرو است استفاده کنید، مژه‌های شما بلندتر و پرتر می‌شوند.

مواد موجود در محلول بهترین تقویت کننده ابرو خارجی عامل فواید عالی این محلول است. در نتیجه محصول ماوالا ابتدا ابروها یا مژه‌های شما را با ویتامین B2 تقویت می‌کند.

بسیاری از محصولات رشد مژه حاوی هورمون‌های پروژسترون و استروژن هستند و استفاده طولانی مدت از این محصولات می‌تواند بر تعادل هورمونی بدن تأثیر منفی بگذارد. با این حال این مدل از بهترین تقویت کننده مژه و ابرو، این گونه نیست و بر خلاف سایر محصولات رشد مژه است که مکانیسم عمل بسیار هوشمندانه‌ای برای تغذیه بیشتر پیاز دارد.

کشور مبدا برندسوئیس
سایر مشخصاتافزایش طول و ضخامت مژه‌ها
بهبود رشد و استحکام مژه‌ها
حاوی ویتامین B۲
قیمت تقویت کننده مژه ماوالا را ببینید

تقویت کننده ابرو و مژه آردن مدل هرباسنس

تقویت کننده ابرو آردن مدل هرباسنس

سرم تقویت کننده ابروی گیاهی آردن هرباسنس با کمپلکس تقویتی از مواد ترمیم کننده و بازسازی‌کننده کارآمد برای التیام و درمان زخم‌های ناشی از برداشتن ابرو و برخی از انواع آرایش استفاده می‌کند.

همچنین بهترین سرم تقویت مژه باعث افزایش جریان خون مویرگی و انتقال مواد حیاتی مورد نیاز ریشه ابروها می‌شود که به نوبه خود باعث تقویت پیاز ابروهای کوتاه و باریک شده، رشد آنها را تشویق می‌کند و از ریزش آنها جلوگیری می‌کند.

علاوه بر تقویت ساختار کراتین و افزایش ضخامت و تراکم ابرو، سایر عصاره‌ها، روغن‌های گیاهی و ویتامین‌های قوی این محصول نیز برای کاهش ریزش ابرو ناشی از کمبود ویتامین، عدم تعادل هورمونی، استفاده از قرص‌های ضدبارداری و سایر داروها عمل می‌کنند.

بهترین تقویت کننده ابرو به دلیل داشتن محفظه رول شکل منحصر به فرد و مواد شیمیایی غیر تحریک کننده، می‌تواند بدون خطر یا تحریک پوست مورد استفاده قرار گیرد.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتبا قابلیت استفاده آسان بدون بر جای گذاشتن اثر چربی
افزایش جریان خون مویرگی و کمک به تغذیه فولیکول‌ها
جلوگیری از ریزش ابرو و تسریع رویش مجدد موهای ابرو
افزایش استحکام و ضخامت موهای ابرو
تقویت‌کننده و محرک ابرو
قیمت تقویت کننده مژه آردن را ببینید

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بیوآکوا

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بیوآکوا

ریزش موی ابرو و مژه‌ها برای مردان و زنان نگران کننده است. ریزش ابروها و مژه‌ها ممکن است ناشی از عوامل مختلفی از جمله آب و هوا، استرس، وراثت، کمبود ویتامین در بدن، نگهداری نامناسب و استفاده از لوازم آرایشی ارزان قیمت باشد.

در نتیجه رسیدگی به آنها بسیار مهم است. استفاده از محلول یا سرم تقویت کننده ابرو و مژه یکی از گزینه‌های ساده و مقرون‌به‌صرفه است که ممکن است در این زمینه به شما کمک کند. سرم های احیا کننده با اجزای قدرتمند خود باعث ضخیم شدن ریشه ابروها و مژه‌ها و همچنین تحریک سلول‌های فولیکولی تشکیل دهنده ابروها و مژه‌های شما می‌شوند.

یکی از اقلام ضروری و کارآمد در این زمینه، سرم تقویت کننده مژه و ابرو بیوآکوا است. با مصرف این محصول متابولیسم ابروها و مژه‌های شما افزایش می‌یابد که علاوه بر جلوگیری از ریزش به رشد سریع‌تر آنها نیز کمک می‌کند.

این محصول حاوی انواع گیاهان دارویی مانند جینسینگ، چای سفید، رزماری و گزنه است. توانایی ضخیم کردن و بهبود ضخامت موهای ابرو یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده بهترین تقویت کننده مژه گیاهی است. بعد از مدتی استفاده از این محصول متوجه خواهید شد که مژه‌ها و ابروهایتان پرپشت‌تر می‌شوند.

کشور مبدا برندچین
سایر مشخصاتمحافظت از مژه‌های ظریف
بدون ایجاد حساسیت
افزایش ضخامت ابرو
بافت سبک و نرم
قدرت جذب بالا
قیمت تقویت کننده مژه بیوآکوا را ببینید

محلول احیا کننده ابروی سریتا مدل Vitaliize

محلول احیا کننده ابروی سریتا مدل Vitaliize

محلول تقویت‌کننده مژه 7 میلی‌لیتری سریتا در تقویت رشد، استحکام و ضخامت مژه بسیار موفق است. بدون شک داشتن مژه‌های بلند، ضخیم و حجیم برای زیبایی چهره انسان بسیار مهم است.

سلول‌های فولیکولی مژه در ریشه مژه‌ها باعث رشد و رشد مجدد مژه‌ها می‌شود که همان چیزی است که بهترین مارک تقویت کننده مژه و ابرو سریتا می‌کند. ویتامین‌های متعدد موجود در این محلول به تقویت و پرپشت‌شدن موهای مژه، جلوگیری از ریزش مژه و ایجاد مژه‌های جدید کمک می‌کند.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتمحافظت از مژه‌های ظریف
بدون ایجاد حساسیت
افزایش ضخامت ابرو
بافت سبک و نرم
قدرت جذب بالا
قیمت محلول احیا کننده ابروی سریتا را ببینید

سرم تقویت مژه آیسول

سرم تقویت مژه آیسول

بهترین سرم تقویت مژه آیسول یک محصول منحصر به فرد است که تکثیر سلول‌های فولیکول مژه را سرعت می‌بخشد، اسیدهای آمینه مورد نیاز برای رشد مژه را تامین کرده و با افزایش تولید کلاژن، استحکام، ضخامت و رشد مژه‌ها را افزایش می‌دهد تا مژه‌هایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

این سرم دارای سه ترکیب اصلی است که شامل ان نوربیماتوپروست، تری پپتاید بیوتین و پانتنول است. این سرم هیچگونه تاثیر منفی روی بینایی یا ظاهر چشم و پلک نمی‌گذارد و در زمان بارداری نیز قابل استفاده است. استفاده از این محصول راحت است و فاقد الکل و پارابن بوده و هیچ گونه سوزش و حساسیتی برای چشم ایجاد نمی‌کند.

کشور مبدا برندایران
سایر مشخصاتضد حساسیت
قیمت سرم تقویت مژه آیسول را ببینید

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بایوآکوا مدل 01

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بایوآکوا مدل 01

سرم تقویت کننده مژه و ابرو بایو آکوا مدل 01، نه تنها به رشد و تقویت مژه‌ها و ابروها کمک می‌کند بلکه حاوی ویتامین‌های مغذی بوده و فولیکول‌ها را تقویت می‌کند. برای افزایش ضخامت و حجم موهای ابرو، این سرم ایده‌آل است. مخصوصاً آقایان و خانم‌ها می‌توانند از آن برای تیرگی بیشتر مژه‌ها و ابروها بهره ببرند. قابلیت جلوگیری از ریزش سریع و تحریک رشد مجدد ابرو و مژه نیز از خصوصیات برجسته این سرم است.

قیمت تقویت کننده مژه بایوآکوا را ببینید

سوالات متداول در خرید بهترین تقویت کننده مژه و ابرو

چطور می‌توان بهترین تقویت کننده مژه و ابرو را پیدا کرد؟

برای پیدا کردن بهترین تقویت کننده مژه و ابرو، باید به مواردی مانند نوع محصول، مارک، قیمت، ترکیبات، نحوه استفاده و نظرات مصرف‌کنندگان توجه کرد. همچنین می‌توانید با مشاوره پزشک یا متخصص زیبایی، بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید.

آیا تقویت کننده مژه و ابرو باعث رشد مجدد مژه و ابرو می‌شود؟

بله، برخی تقویت کننده‌های مژه و ابرو حاوی ترکیباتی هستند که به رشد مجدد مژه و ابرو کمک می‌کنند. با این حال، باید توجه داشت که این تقویت کننده‌ها نمی‌توانند موجب رشد کامل مجدد مژه و ابرو شوند و فقط به تقویت آن‌ها کمک می‌کنند.

آیا استفاده از تقویت کننده مژه و ابرو باعث تغییر رنگ مژه و ابرو می‌شود؟

برخی تقویت کننده‌های مژه و ابرو حاوی ترکیباتی هستند که ممکن است باعث تغییر رنگ مژه و ابرو شوند. برای جلوگیری از این مشکل، بهتر است قبل از استفاده از هر تقویت کننده، نحوه استفاده و ترکیبات آن را با دقت بررسی کرده و در صورت لزوم با پزشک یا متخصص زیبایی مشورت کنید.

کلام آخر در خرید بهترین تقویت کننده مژه

در خرید تقویت کننده مژه و ابرو باید به عواملی مانند قیمت، کیفیت، مواد تشکیل دهنده، برند و نظرات مشتریان توجه کرد. پس از تحقیق و مقایسه، بهترین تقویت کننده مژه و ابرو را انتخاب کنید.

همچنین، مراقبت از مژه و ابرو با استفاده از محصولات مرطوب‌کننده و آرایشی متناسب با نوع پوست و مژه و ابرو نیز بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام
    معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا