بهترین سشوار مسافرتی ارزان قیمت و قدرتمند بازار

وجود برخی از وسایل مانند بهترین سشوار مسافرتی در کنار کسانی که به هر دلیل نیاز به مسافرت دارند بسیار ضروری است چراکه مرتب کرن ظاهر از جمله موها جزو اجزای جدانشدنی زندگی در هر زمان است.

بنابراین جهت خشک‌کردن و حالت دادن به موها در هنگام مسافرت نیاز به سشوار داریم اما از آنجایی که سشوارهای خانگی ابعاد بزرگ و وزن زیادی دارند حمل و جابجایی آنها در زمان مسافرت ما را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد. به همین خاطر بهتر است در هنگام سفر از سشوار مسافرتی که دارای ابعاد کوچک‌تر و وزن کمتری نسبت به سشوار خانگی است استفاده نمود.

خصوصیات بهترین سشوار مسافرتی

بهترین سشوار مسافرتی باید خصوصیات خاصی را دارا باشد تا بدون هیچ زحمتی بتوان آن را در سفر همراه خود برده و استفاده کرد. سشوار مسافرتی باید اندازه کوچکی داشته باشد تا با اشغال فضای کمتر به‌راحتی در کنار اسباب دیگر قرار گیرد.

دسته سشوار مسافرتی باید قابلیت خم شدن را داشته باشد تا جای کوچک‌تری را بگیرد. در هنگام خرید سشوار مسافرتی توجه به کم بودن وزن سشوار بسیار مهم است چراکه هرچقدر وزن سشوار کمتر باشد جابجایی آن نیز راحت‌تر خواهد بود.

دقت به مقدار قدرت یا توان سشوار مسافرتی بسیار مهم است زیرا که اگر موهای شما نازک و ضعیف باشند استفاده از سشوارهای قدرتمند برای خشک کردن و حالت دادن به آنها امکان آسیب دیدن موها را افزایش می‌دهد.

از طرفی دیگر اگر موهای پرپشت و ضخیمی نیز داشته باشید سشوارهایی که توان کمتری دارند امکان دارد استفاده از آنها برای خشک‌کردن موها نتیجه مطلوبی را در پی نداشته باشند بنابراین هنگام خرید سشوار مسافرتی خوب توجه به میزان توان و قدرت آن بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

وجود قابلیت تنظیم میزان دما و سرعت باد سرد و گرم در سشوار مسافرتی نکته بسیار مهم دیگری است که باید به آن توجه کنیم. تنظیم مقدار گرمایی که به موها می‌رسد با توجه به نوع و جنس موها بسیار مهم است زیرا که حرارت زیاد باعث آسیب رسیدن به موهای نازک و ضعیف می‌گردد.

همچنین برای حاصل شدن نتیجه عالی در هنگام خشک‌کردن و حالت دادن موها توجه به میزان سرعت باد سرد یا باد گرم سشوار بسیار مؤثر خواهد بود.

بهترین سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1500F

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1500F

بهترین سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1500F از دسته تاشو و موتور DC با توان 1500 وات بهره میبرد. همان‌طور که از یک سشوار مسافرتی انتظار می‌رود، دسته سشوار قابلیت خم شدن برروی بدنه را دارد که این امر منجر به اشغال فضای کمتری میگردد.

توانایی استفاده از برق 110 تا 240 ولت امکان استفاده از این سشوار را در سفرهای خارج از کشور را نیز فراهم نموده است. یکی از خصوصیات این سشوار مسافرتی ارزان، توانایی تولید یون است که با تولید یون‌های منفی، الکتریسیته ساکن مو را خنثی می‌کند.

این کار باعث می‌شود موها کمتر شکننده شوند تا ظاهر بهتری داشته باشند. بر روی بدنه سشوار یک دکمه 4 جهته تعبیه شده است که برای روشن/خاموش کردن دستگاه و تنظیم سرعت و دمای باد مورد استفاده قرار میگیرد.

تعداد متمرکز کننده1 عدد
توان مصرفی1500 وات
نوع موتورDC
جنس المنتسرامیک
قیمت سشوار پرومکس مدل 1500F را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین سشوار حرفه ای خانگی و سالنی

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل HP 8108

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل HP8108

بهترین سشوار مسافرتی فیلیپس مدل HP8108 ترکیبی از قابلیت‌های سشوار کردن و حالت دادن است. این سشوار دارای طراحی جمع‌وجور است که می‌توان از آن در منزل یا مسافرت استفاده کرد. به‌این‌ترتیب در هر جا که باشید می‌توانید موهایتان را آنگونه که دوست دارید درست کنید.

این سشوار دارای 2 تنظیم سرعت/دمای مختلف است که می‌توانید هرکدام از آنها را انتخاب کنید. همان‌گونه که از اسم سشوار پیداست، قابلیت تا شدن را دارد تا به‌راحتی قابل نگهداری باشد.

تعداد متمرکز کننده1 عدد
توان مصرفی1000 وات
نوع موتورDC
طول سیم1.5 متر
قیمت سشوار فیلیپس مدل HP 8108 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین سشوار چرخشی

سشوار مسافرتی رمینگتون مدل D1500

سشوار مسافرتی رمینگتون مدل D1500

بهترین سشوار مسافرتی D1500 یکی از محصولات خوب و با قیمت مناسب از برند رمینگتون است. این دستگاه جمع‌وجور با قدرت موتور 2000 وات می‌تواند به راحتی موهای شما را در مدت‌زمان کوتاهی خشک کند یا به موهای شما فرم دلخواه را بدهد.

طرح این دستگاه به نحوی است که دسته آن جمع شده و برای مسافرت مناسب خواهد بود. این دستگاه به دلیل سبکی و اندازه کوچک به‌راحتی قابل جابجایی است که می‌توانید آن را با خود در سفر ببرید تا از آن استفاده کنید.

می‌توانید دمای موتور را در دو حالت مختلف تنظیم کنید تا با دمای دلخواه شما کار کند. یک عدد سری متمرکز کننده هوا نیز در این مجموعه گنجانده‌شده است که به‌راحتی می‌تواند موهای شما را خشک کند و جریان هوا را به تمام قسمت‌های سر شما وارد کند.

توان مصرفی2000 وات
نوع موتورDC
طول سیم1.8 متر
قیمت سشوار رمینگتون مدل D1500 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین برس حرارتی مو

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD006

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD006

دستگاه فیلیپس BHD006 بهترین سشوار مسافرتی با ابعاد کوچک است. این سشوار دارای توان 1600 وات و 3 حالت تنظیم باد است که به آسانی و در کمترین زمان موهای شما را خشک کرده و حالت می‌دهد.

این سشوار مجهز به سیستم تولید هوای سرد ناگهانی است که میتوانید پس از فرم دادن به مو‌ها شکل و حالت آنها را تثبیت نمایید. از دیگر مزایای این سشوار می‌توان به فناوری دمای ThermoProtect اشاره نمود. این قابلیت از گرم شدن بیش‌از‌حد دستگاه در حین کار جلوگیری نموده و از آسیب رسیدن به مو‌ها خودداری می‌کند.

تعداد متمرکز کننده1 عدد
توان مصرفی1600 عدد
نوع موتورDC
طول سیم1.8 متر
قیمت سشوار فیلیپس مدل BHD006 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین اتو مو کراتینه

سشوار مسافرتی نوا مدل nv-1290

سشوار مسافرتی نوا مدل nv-1290

NV-1290 یک سشوار مسافرتی با قدرت موتور 1000 وات است که دسته آن امکان تاشدن را دارد. این سشوار به خوبی در کیف و چمدان قرار می‌گیرد و دسته آن روی بدنه خم می‌شود. لولای سشوار به‌راحتی جمع می‌شود و کیفیت خوبی دارد.

المنت سشوار فلزی بوده و داخل آن به شکل فنری دیده می‌شود. طول سیم برق بهترین برند سشوار مسافرتی یک متر است. با ابعاد و وزن کوچکی که این سشوار دارد به‌آسانی می‌توان آن را در کیف شخصی حمل کرد.

توان مصرفی1000 وات
نوع موتورAC
جنس المنتفلز
طول سیم1 متر
قیمت سشوار نوا مدل nv-1290 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین مدل سشوار پرومکس

سشوار مسافرتی مک استایلر مدل MC-6601

بهترین سشوار مسافرتی مک استایلر مدل MC-6601

سشوار مسافرتی برند مک استایلر مدل MC-6601 دارای طراحی ساده و زیبایی است. اندازه این دستگاه به‌گونه‌ای است که به‌راحتی می‌توانید آن را در کیف خود قرار داده و با خود ببرید. در انتهای سشوار یک حلقه آویز تعبیه‌شده است که برای راحتی در حین کار می‌توانید آن را آویزان کنید.

این سشوار مک استایلر بهترین سشوار مسافرتی است که می‌توانید از آن برای خشک‌کردن و حالت دادن به موهای خود استفاده کنید. این سشوار دارای دو سرعت وزش باد و 3 حالت درجه حرارت مختلف است که می‌توانید با کلیدهای روی بدنه آنها را تنظیم کنید.

یکی از ویژگی‌های این سشوار محافظت در برابر حرارت بیش‌ازحد است که باعث می‌شود موهای شما کمتر آسیب ببینند. طراحی این سشوار به‌گونه‌ای است که در هنگام داغ شدن بیش‌ازحد، به‌صورت خودکار برای چند دقیقه خاموش می‌شود تا دستگاه خنک شود.

توان مصرفی1200 وات
نوع موتورAC
جنس المنتفلز
طول سیم0.7 متر
جنس المنتفلز
قیمت سشوار مک استایلر مدل MC-6601 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین مدل سشوار رمینگتون

سشوار مسافرتی نوا مدل NV-662

بهترین سشوار مسافرتی نوا مدل NV-662

بهترین سشوار مسافرتی نوا مدل NV-662 دارای اندازه بسیار کوچک است که به‌آسانی می‌توان آن را در کیف، چمدان یا صندوق‌عقب خودرو قرار داد. این دستگاه دارای دسته تاشو بوده که در زیر بدنه خم می‌گردد. مجموعه‌ای از متمرکز کننده‌ها نیز همراه این سشوار کوچک مسافرتی موجود است.

کابل برق دارای امکان چرخش 360 درجه است. نوع موتور AC و قدرت آن 1000 وات است که سرعت و قدرت باد بالایی دارد. جنس المنت فلزی، حلقه آویز، طول سیم 1 متری و دکمه تنظیم شدت باد و حرارت از قابلیت‌های این سشوار است.

توان مصرفی1000 وات
نوع موتورAC
جنس المنتفلز
طول سیم1 متر
قیمت سشوار نوا مدل NV-662 را ببینید

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1200S

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1200S

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1200S دارای دسته تاشو و موتور 1200 وات از نوع DC است که با طراحی خاص دکمه‌ای روی دسته و سایز کوچک برای منزل و مسافرت ساخته‌شده است. روی دسته سشوار یک دکمه سه طرفه وجود دارد که برای روشن و خاموش کردن سشوار و تنظیم سرعت و دمای باد استفاده می‌شود.

همان‌طور که از بهترین سشوار مسافرتی انتظار می‌رود، دسته سشوار روی بدنه خم می‌شود و فضای کمتری را اشغال می‌کند. بنابراین نمی‌توان انتظار تولید بادهای شدید از آن داشت، اما گزینه خوبی برای استفاده کوتاه‌مدت است. از امکانات دیگر سشوار باید به طراحی خاص فیلتر هوای آن اشاره کرد که جلوه خاصی به آن بخشیده است.

توان مصرفی1200 وات
نوع موتورDC
جنس المنتفلز
طول سیم1.8 متر
قیمت سشوار پرومکس مدل 1200S را ببینید

سشوار مسافرتی میجیا مدل CMJ02LXW

سشوار مسافرتی میجیا مدل CMJ02LXW

سشوار میجیا مدل CMJ02LXW محصولی از شیائومی دارای مکانیزم تاشو است که برای افرادی که زیاد سفر می‌کنند یک ویژگی مهم است. بدنه کوچک کنار ماژول تاشو این سشوار، طراحی فشرده این دستگاه را تشکیل می‌دهد.

وزن 454 گرمی بهترین سشوار مسافرتی شیائومی را مدیون بدنه پلاستیکی مرغوب آن هستیم که در کنار هدایت حرارتی مناسب، بسیار سبک بوده و درعین‌حال امنیت این دستگاه را تضمین می‌کند. این سشوار مجهز به سیم 1.7 متری بوده و در انتهای دسته آن یک حلقه پلاستیکی برای آویزان کردن سشوار تعبیه شده است.

توان مصرفی1600 وات
نوع موتورAC
جنس المنتسرامیک
طول سیم1.7 متر
قیمت سشوار میجیا مدل CMJ02LXW را ببینید

سشوار مسافرتی کنورث مدل KW-1030

سشوار مسافرتی کنورث مدل KW-1030

سشوار کنورث مدل KW-1030 یک سشوار مسافرتی با توان موتور 1600 وات است. از آنجایی که این سشوار قرار است به راحتی در کیف و چمدان جا شود، دسته آن روی بدنه خم می‌شود.

لولای سشوار به راحتی تاشو می‌شود و دارای کیفیت مناسبی است. این مدل دارای فناوری تولید یون است. یون‌های تولید شده توسط المنت سشوار به همراه باد خارج می‌شوند و با برخورد به موها، الکتریسیته ساکن روی مو را از بین می‌برند.

این عمل باعث کاهش الکتریسیته ساکن در موها پس از خشک کردن و حالت دادن به آن‌ها می‌شود. المنت سشوار از جنس فلز است. سیم برق این محصول یک متر طول دارد و در محل اتصال به دسته، دارای یک حلقه پلاستیکی است که برای آویزان کردن سشوار استفاده می‌شود.

توان مصرفی1600 وات
نوع موتورAC
جنس المنتفلز
طول سیم1 متر
قیمت سشوار کنورث مدل KW-1030 را ببینید

سوالات متداول در خرید بهترین مارک سشوار مسافرتی

قیمت سشوار مسافرتی کوچک در چه رنجی است؟

قیمت سشوار مسافرتی تاشو از حدود 200 هزار تومان شروع می‌شود که این مبلغ با توجه به قابلیت‌های هر برند متغیر است.

آیا سشوار مسافرتی عملکرد ضعیفی دارد؟

خیر. مسافرتی و کوچک بودن این محصول به معنی ضعیف بودن آن نیست و در بسیاری از مدل‌های آن از فناوری یون حرارتی استفاده شده است.

حرف آخر در خرید بهترین سشوار مسافرتی

انتخاب بهترین سشوار مسافرتی یک تصمیم مهم است که نیاز به تحقیق و بررسی دقیق دارد. قبل از محدود کردن لیست گزینه ها، مهم است که نیازها، بودجه و تعداد سفر خود را ارزیابی کنید.

هنگام انتخاب، ویژگی‌های ارائه شده، رتبه‌بندی عملکرد، شهرت برند و قیمت را در نظر بگیرید. با کمی تحقیق و توجه به جزئیات، می‌توانید بهترین سشوار مسافرتی را که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد، با قیمتی مقرون به صرفه پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا