بهترین برس حرارتی مو با کیفیت عالی و قیمت مناسب

با استفاده از بهترین برس حرارتی مو به‌راحتی می‌توانید موهایتان را مرتب و صاف‌کرده و به آنها حالت دهید درصورتی‌که برس حرارتی شما از قابلیت یون سازی نیز بهره‌مند باشد می‌تواند موهای شما را براق و درخشان کند. برای اینکه بتوانید بهترین برس حرارتی مو که در بازار موجود است را انتخاب کنید باید نکات مهم و ضروری را درباره برس حرارتی بدانید.

بهترین مارک برس حرارتی کدام است

برس حرارتی چی بخرم؟ برس حرارتی چه مارکی خوبه؟ از بهترین مارک‌ های برس حرارتی مو می‌توان به برندهای جیمی، فیلیپس، رمینگتون، مک استایلر، بابیلیس، روزیا، پرومکس و پرینسلی اشاره کرد که در ادامه پرفروش‌ترین و بهترین برس های حرارتی مو موجود در بازار را معرفی می‌کنیم.

برس حرارتی رمینگتون مدل CB7400

برس حرارتی رمینگتون مدل CB7400

برس حرارتی CB7400 مثل برس معمولی است اما وجود دندانه‌های سرامیکی در آن به حالت دادن و صاف کردن موها بسیار کمک خواهد کرد. دمای دندانه‌ها می‌تواند در ظرف 30 ثانیه در این برس حرارتی تا 230 درجه داغ شود. اما این دما تا سه درجه متفاوت 150، 190 و 230 درجه سانتی‌گراد قابل تنظیم است.

بهترین برس حرارتی مو رمینگتون برای حالت دادن و صاف کردن موهای بلند مناسب است و بهره بردن از آن برای موهای کوتاه خوب نیست، زیرا ممکن است در اثر برخورد دندانه‌های داغ برس به پوست سر آسیب برسانند.

جنس صفحاتسرامیک
مدت زمان گرم شدن30 ثانیه
بیشینه‌ دما230 درجه‌ سانتی‌گراد
دکمه‌ روشن و خاموشدارد
صفحه نمایشگردارد
نوع نمایشگرنشانگر LED
سیم گرداندارد
طول سیم1.8 متر
سایر ویژگی‌هادارای 3 درجه حرارت 150، 190 و 230 درجه سانتی‌گراد
قابلیت صاف کردن مو بدون از بین بردن حجم طبیعی آن
دارای سیستم خاموشی خودکار و قابلیت تنظیم دما
قیمت برس حرارتی رمینگتون CB7400 را ببینید

بهترین مارک برس حرارتی صاف کننده مو فیلیپس مدل BHH880

برس حرارتی فیلیپس مدل BHH880

بهترین برس حرارتی مو فیلیپس BHH880 از تکنولوژی ترموپرفکت بهره می‌برد. این تکنولوژی در کنار حالت دان به موها باعث می‌گردد به موهای شما آسیبی نرسد و همچنین از وز آنها نیز جلوگیری می‌کند. این برس حرارتی از جنس سرامیک تورمالین ساخته‌شده است که به نرمی و لطافت هرچه بیشتر موهایتان کمک می‌کند.

دمای بهترین مارک برس حرارتی مو در دو مقدار متفاوت 170 و 200 درجه قابل تنظیم است که می‌توانید میزان دما را با توجه به نوع و جنس موهایتان تنظیم کنید. با روشن کردن برس بعد از 50 ثانیه می‌توان از آن استفاده کرد.

جنس صفحاتسرامیک تورمالین
نوع صفحاتپهن
مدت زمان گرم شدن50 ثانیه
بیشینه‌ دما200 درجه‌ سانتی‌گراد
خاموشی خودکار پس از60 دقیقه
قابل تنظیم در2 دما
طول سیم1.8 متر
سایر ویژگی‌هادارای فناوری ThermoProtect برای صاف کردن مو و جلوگیری از دمای بیش‌ازحد
طراحی 3 ردیفی دندانه‌ها برای محافظت از پوست سر در برابر گرما
دارای نشانگر نوری
کابل قابل چرخش برای جلوگیری از گره خوردن
دارای سیستم خاموشی خودکار و قابلیت تنظیم دما
برخورداری از فناوری تولید یون و دکمه‌ روشن و خاموش
قیمت برس حرارتی فیلیپس BHH880 را ببینید

برس حرارتی مو بابیلیس مدل HSB100E

قیمت بهترین مارک برس حرارتی بابیلیس مدل HSB100E

بهترین مارک شانه حرارتی بابیلیس مدل HSB100E دارای دندانه‌هایی است که گرم شده و موها را صاف می‌کند. این برس حرارتی مو دارای 126 دندانه است که از این تعداد 42 دندان سرامیکی بوده و به صفحه برس که از سرامیک نیز ساخته‌شده است متصل می‌شوند.

با روشن کردن برس این قطعات سرامیکی داغ می‌شوند. دندانه‌های دیگر برس پلاستیکی و سیلیکونی هستند که گره‌های مو را باز می‌کنند. در موقع شانه زدن، موها از بین دندانه‌ها عبور می‌کنند و در تماس با قسمت‌های سرامیکی داغ صاف‌شده و حالت می‌گیرند.

سرامیک در حین توزیع یکنواخت گرما از موها محافظت بیشتری می‌کند. بهترین برس حرارتی مو به ابلیس مجهز به فناوری یون سازی است که دارای دو خروجی یون بر روی صفحه برس است. در موقع شانه زدن موها، یون‌های در تماس با ساقه مو، الکتریسیته ساکن را محو می‌کنند و از فر شدن موها جلوگیری می‌نمایند.

جنس صفحاتسرامیک
نوع صفحاتپهن
بیشینه‌ دما200 درجه‌ سانتی‌گراد
قابل تنظیم در3 دما
طول سیم3 متر
سایر ویژگی‌هادارای دو خروجی یون
سه دمای قابل تنظیم 180، 190 و 200 درجه‌ی سانتی‌گراد
دارای 126 عدد دندانه (42 عدد سرامیکی، 50 عدد سیلیکونی، 34 عدد پلاستیکی)
قیمت برس حرارتی بابیلیس HSB100E را ببینید

برس حرارتی روزیا مدل HR767

برس حرارتی روزیا مدل HR767

برس حرارتی روزیا مثل برس معمولی است ولی دارای دندانه‌هایی است که زود گرم می‌شوند و موها را حالت می‌دهند. موقع شانه زدن، موها از بین دندانه‌ها عبور می‌کنند و قسمت‌های سرامیکی داغ در تماس با سطح موها آنها را صاف می‌کنند.

سرامیک در حین توزیع یکنواخت گرما از موها محافظت بیشتری می‌کند. صاف کردن و حالت دادن به مو با برس گرم شده سریع و آسان است و افرادی که موهای بلند دارند از بهترین مارک برس حرارتی صاف کننده مو می‌توانند جهت صاف کردن موهایشان استفاده نمایند.

جنس صفحاتسرامیک
نوع صفحاتپهن
مدت زمان گرم شدن30 ثانیه
بیشینه‌ دما230 درجه‌ سانتی‌گراد
سیستم خاموشی خودکاردارد
خاموشی خودکار پس از60 دقیقه
دکمه‌ی روشن و خاموشدارد
صفحه نمایشگردارد
نوع نمایشگرLCD
سیم گرداندارد
قیمت برس حرارتی روزیا HR767 را ببینید

برس حرارتی جیمی مدل GM-2972

پرفروش ترین برس حرارتی جیمی مدل GM-2972

حداکثر دما در برس حرارتی GM-2972 تا 400 درجه سانتی‌گراد می‌رسد که به خاطر آن می‌توان موها را 5 برابر سریع‌تر از برس های حرارتی دیگر صاف کرد. یکی از خصوصیات مهم این برس حرارتی خوب مو تولید یون است که به خشک شدن موها در کمترین زمان کمک می‌کند.

بهترین برس حرارتی مو جیمی از ماده‌ای ساخته‌شده است که از موهای شما در مقابل آسیب حرارت حافظت می‌کند. این برس جیمی دارای روکش سرامیکی است که بر روی بدنه این برس یک LCD تعبیه‌شده است که می‌توانید با توجه به نوع موهای خود درجه دستگاه را تنظیم کنید.

جنس صفحاتسرامیک
بیشینه‌ دما400 درجه‌ی سانتی‌گراد
دکمه‌ روشن و خاموشدارد
قابلیت تنظیم دمادارد
صفحه نمایشگردارد
نوع نمایشگرLCD
سیم گرداندارد
طول سیم1.67 متر
قیمت برس حرارتی جیمی GM-2972 را ببینید

برس حرارتی بابیلیس مدل HSB101SDE

برس حرارتی بابیلیس مدل HSB101SDE

بهترین برس حرارتی مو HSB101SDE یک انتخاب مناسب جهت صاف کردن موها در کوتاه‌ترین زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن است. این برس دارای دندانه‌هایی است که موها را گرم کرده و صاف می‌کند. همچنین دارای 126 دندان است که به سه بخش تقسیم می‌گردند.

روی صفحه برس 42 دندان سرامیکی وجود دارد که داغ شده و موها را صاف می‌کنند. دندانه‌های دیگر برس پلاستیکی و سیلیکونی هستند که گره‌های مو را باز می‌کنند. در زمان شانه زدن، موها از بین دندانه‌ها عبور می‌کنند و قسمت‌های سرامیکی در تماس با سطح داغ صاف می‌شوند.

سرامیک در حین توزیع یکنواخت گرما از موها محافظت بیشتری می‌کند. این بهترین برند برس حرارتی برای موهای کوتاه به فناوری یونیزاسیون مجهز است که دارای دو خروجی یون بر روی صفحه برس است. دمای دستگاه را می‌توان بر روی یکی از سه مقدار 180، 90 و 200 درجه سانتی‌گراد قرار داد.

جنس صفحاتسرامیک
نوع صفحاتپهن
بیشینه‌ دما200 درجه‌ سانتی‌گراد
قابل تنظیم در3 دما
طول سیم2 متر
سایر ویژگی‌هاخاموشی خودکار پس از 72 دقیقه
وجود دو خروجی یون
دارای سه دما 160-180-200
دارای 126 دندانه
قیمت برس حرارتی بابیلیس HSB101SDE را ببینید

برس حرارتی مو بابیلیس مدل HSB101E

برس حرارتی مو بابیلیس مدل HSB101E

برس حرارتی مو بابیلیس مدل HSB101E دستگاهی شبیه برس معمولی است. اما دندانه‌هایی دارد که موها را گرم کرده و صاف می‌کند. بهترین برس حرارتی مو دارای 126 دندان مو است که به سه دسته تقسیم می‌شوند. 42 عدد از این دندانه‌ها سرامیکی بوده و به صفحه برس که از سرامیک نیز ساخته شده است متصل می‌شوند.

در طراحی دندانه‌های این برس حرارتی اتو مو خلاقیت به‌عمل‌آمده و از سه ماده سرامیک، پلاستیک و سیلیکون استفاده شده است. این دندانه‌ها برای صاف کردن، حالت دادن و باز کردن موهای درهم‌پیچیده طراحی شده‌اند. همچنین پدی که دندانه‌ها روی آن قرار گرفته‌اند نسوز است.

این مدل پرفروش ترین برس حرارتی ایده‌آل با قابلیت تولید یون منفی برای درخشندگی مو دارای پوشش سرامیکی و سه حالت دمایی است. ترکیب 126 دندانه بهترین مارک برس حرارتی صاف کننده مو باعث می‌شود موهای وز و شکسته به‌راحتی صاف شوند. همچنین ترکیب بی‌نظیر دندانه‌های سرامیکی، پلاستیکی و سیلیکونی این شانه را برای انواع موها مناسب کرده است.

از طرفی برای موهای آسیب‌دیده، نرم و لطیف و موهای ضخیم که حالت دادن به آنها سخت است، سه حالت دما در نظر گرفته شده است. مدل HSB101E از سیستمی به نام The Diamond Radiance Shine استفاده می‌کند.

این برس حرارتی مارک خوب به‌گونه‌ای طراحی شده است که موها را تاحدامکان براق می‌کند. صفحات سرامیکی دستگاه برای افزایش سرعت حالت‌دهی مو، دمای آن را تا 200 درجه سانتیگراد بالا می‌برند و در این دما نگه می‌دارند تا نتیجه کار ماندگاری بالایی داشته باشد.

جنس صفحاتسرامیک
نوع صفحاتپهن
بیشینه‌ دما200 درجه‌ سانتی‌گراد
قابل تنظیم در3 دما
طول سیم1.8 متر
سایر ویژگی‌هاوجود دو خروجی یون
دارای سه دما 160-180-200
دارای 126 دندانه
قیمت برس حرارتی بابیلیس HSB101E را ببینید

برس حرارتی مو روزیا مدل HR7110

برس حرارتی مو روزیا مدل HR7110

۳۴ دندان سرامیکی موجود در این برس حرارتی مو در ۳ ثانیه گرم می‌شوند. برای جلوگیری از سوختگی روی پوست سر، دندان‌های شانه داغ با لایه‌ای مساوی از دندانه‌های شانه لاستیکی احاطه شده اند. برس صاف کننده دو درجه حرارت متمایز دارد.

دمای پایین که به آرامی موهای شما را صاف می‌کند و دمای بالا که به شما امکان دسترسی به انواع مدل مو را می‌دهد. بهترین برند برس حرارتی مو به دلیل ظاهر منحصربفرد و زیبای خود یک هدیه عالی برای افراد مورد علاقه شما در مناسبت‌های مختلف است.

جنس صفحاتسرامیک پیشرفته
نوع صفحاتباریک
بیشینه‌ دما240 درجه‌ سانتی‌گراد
طول سیم2 متر
قیمت برس حرارتی مو روزیا HR7110 را ببینید

انواع برس حرارتی مو

بهترین برس حرارتی مو یکی از ابزارهای مهم در زمینه آرایش مو است که برای حالت دادن به موهای پیچیده و بدون حجم استفاده می‌شود. برای این منظور، انواع مختلفی از برس حرارتی مو وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  1. برس حرارتی گرد: این نوع برس برای حالت دادن به موهای کوتاه و متوسط استفاده می‌شود. برای این کار، باید موها را به صورت قوری یا پریشان روی برس قرار داد و با چرخاندن برس به اطراف، موها را شکل داد.
  2. برس حرارتی مسطح: این نوع برس برای حالت دادن به موهای بلند و پیچیده استفاده می‌شود. با قرار دادن موها بین دندانه‌های برس و چرخاندن آن، موها را صاف و بدون حجم می‌کند.
  3. برس حرارتی آجدار: این نوع برس برای حالت دادن به موهای بلند و پر پشت استفاده می‌شود. با چرخاندن آجدار بر روی مو، موها را به صورت حلقه‌های بزرگ شکل می‌دهد که به آن‌ها حجم می‌دهد.
  4. برس حرارتی با موی مصنوعی: این نوع برس به دلیل داشتن موی مصنوعی به عنوان دندانه‌های آن، از برس‌های قبلی کمتر آسیب به موها می‌زند. همچنین، با چرخاندن آن به صورت آرام و مداوم، موها را به صورت لایه‌لایه شکل می‌دهد.

سوالات متداول در خرید بهترین برس حرارتی مو

قیمت بهترین برس حرارتی مو چقدر است؟

قیمت برس‌ها بر اساس جنس صفحه، قابلیت تنظیم حرارت، توانایی یونیزاسیون، خاموشی خودکار، جنس دسته برس، طراحی زیبا و در نهایت مارک و برند شرکت تولیدکننده متغیر است.

استفاده از اتو مو بهتر است یا برس حرارتی مو؟

اتو مو یا برس حرارتی مو هرکدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند. اما بهتر است بدانید که اگر موهای نازک و ضعیفی دارید برس حرارتی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. ولی اگر موهای شما پرپشت و ضخیم است برای هر چه‌بهتر صاف کردن و حالت دادن به موهای خود به اتو مو نیاز خواهید داشت؛ بنابراین در انتخاب هرکدام از وسیله‌های اتو مو یا برس حرارتی باید به نوع و جنس موهای خود توجه داشته باشید.

نکته پایانی در خرید بهترین مدل برس حرارتی

در راهنمای خرید برس حرارتی برندهای باکیفیت را معرفی کرده‌ایم و ویژگی‌های هر مدل را شرح داده‌ایم. با این برس موهای خود را در سریع‌ترین زمان ممکن صاف کنید و از عملکرد آن شگفت‌زده شوید. البته لازم به ذکر است که در انتخاب این برس کیفیت را فدای قیمت نکنید زیرا ممکن است به موهای شما آسیب برساند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا