بهترین اتو مو کراتینه و حرفه ای در سال 2024

بهترین اتو مو کراتینه از جمله وسایل آرایشی محبوب بین خانم‌ها و آقایان است. از اتو مو برای درست‌کردن و همچنین حالت دادن سریع به موها استفاده می‌شود. در زمان گذشته برای حالت دادن و درست‌کردن موها سختی‌های زیادی وجود داشت. اما امروز با خرید بهترین اتو موس سر حرفه ای از بین بهترین مارک های اتو مو می‌توانید به‌راحتی موهای خود را حالت دهید.

اما توجه داشته باشید که به علت تنوع زیاد محصول باید نکات مهمی را درباره اتو مو بدانید تا در خرید اتو مو باکیفیت به‌خوبی عمل نمایید؛ بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا به‌نقد و بررسی اتو مو بپردازیم.

بهترین مارک اتو مو کراتینه

از بهترین مارک‌های اتو مو می‌توان به برندهای بابیلیس، جیمی، رمینگتون، کیمی، روزیا، فیلیپس و مک استایلر اشاره کرد که در ادامه پرفروش‌ترین و بهترین اتو موهای موجود در بازار را معرفی می‌کنیم.

بهترین اتو موی حرفه ای رمینگتون مدل S8590

بهترین اتو موی حرفه ای رمینگتون مدل S8590 مدل S8590

بهترین اتو موی کراتینه رمینگتون مدل S8590 علاوه بر دارابودن تکنولوژی‌های روز دارای خواص درمانی نیز است. در این محصول از بهترین نوع درمان یعنی کراتینه تراپی استفاده شده است. از دست‌دادن کراتین در مو عامل اصلی خشکی، شکنندگی و آسیب آن است.

به دلیل این ویژگی، موهای شما تا 57 درصد در برابر آسیب و شکنندگی محافظت می‌شود. در تمامی اتو موهای رمینگتون گرم‌شدن سریع صفحات یکی از مزیت‌های آنها محسوب می‌شود که در این مدل نیز مشاهده می‌شود ضمن اینکه پس از 15 ثانیه بوق هشدار نیز برای اطلاع مصرف‌کننده در نظر گرفته شده است.

5 دمای مختلف از 160 تا 230 درجه سانتیگراد بر روی بدنه این دستگاه دیده می‌شود که با تنظیم هر دما چراغ LED تعبیه شده در زیر آن روشن می‌شود. در بهترین برند اتو مو علاوه بر اینکه کاربر می‌تواند دمای اتو را مطابق باسلیقه خود انتخاب کند، با فشار دادن دکمه کناری دستگاه، سنسور فعال شده و می‌توان دمای مناسب را باتوجه‌به نوع آن تنظیم کرد.

در اکثر اتوهای جدید موجود در بازار می‌توان با نگه‌داشتن دکمه (-) که برای کاهش دما استفاده می‌شود، دما را قفل کرد تا از تغییرات احتمالی دما در حین استفاده جلوگیری کند. همچنین سیستم ایمنی خاموش شدن خودکار در بهترین اتو مو کراتینه وجود دارد که در صورت عدم استفاده از اتو پس از 60 ثانیه خاموش می‌شود. یک ضامن برای بستن بازوها نیز تعبیه شده است که برای قراردادن دستگاه در کیف بسیار خوب است.

جنس صفحاتسرامیک
مدت زمان گرم شدن15 ثانیه
گستره‌ دما160 تا 230 درجه سانتی‌گراد
طول سیم2.5 متر
سایر ویژگی‌هادارای قابلیت تنظیم دما و سیستم خاموشی خودکار
قیمت اتو مو رمینگتون مدل S8590 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین سشوار حرفه ای خانگی و سالنی

بهترین اتو مو برای کراتین فیلیپس مدل BHS375/00

بهترین اتو مو برای کراتین فیلیپس مدل BHS375/00

اتو مو حرفه ای کراتینه فیلیپس مدل BHS375/00 برای اتو و حالت‌دهی آسان و سریع موها طراحی شده است که با صفحات کراتینه و 2 تنظیم دمای مختلف امکان‌پذیر شده است. فناوری Thermo Perfect این اتو گرما را در تمام سطح صفحات پخش می‌کند و از قرارگرفتن موهای شما در معرض حرارت بیش از حد جلوگیری می‌کند.

ویژگی منحصربه‌فرد و صفحات سرامیکی کراتینه این بهترین برند اتو مو کراتینه باعث می‌شود موهایی براق و بدون وز داشته باشید. دمای قابل تنظیم در این اتو مو 180 و 230 درجه سانتیگراد است.

صفحات 100 میلی‌متری این اتو زمان اتو را به حداقل می‌رساند و در زمان صرفه‌جویی می‌کند همچنین بهترین اتو مو کراتینه 30 ثانیه پس از روشن شدن قابل‌استفاده است. در نهایت باید به قفل ایمنی این اتو مو مخصوص کراتین اشاره کرد که آن را از نظر ایمنی در جایگاه برتری قرار می‌دهد.

جنس صفحاتسرامیک
مدت زمان گرم شدن30 ثانیه
گستره‌ دما180 تا 230 درجه سانتی‌گراد
سیستم ایمنی قفل دمادارد
قابلیت تنظیم دمادارد
قیمت اتو مو فیلیپس مدل BHS375 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین سشوار چرخشی

اتو مو بابیلیس مدل St270SDE

بهترین اتو مو برای صافی دائم بابیلیس St270SDE

صفحات اتو مو بابیلیس مدل St270SDE از تیتانیوم با پوشش سرامیکی در اندازه متوسط ساخته شده‌اند. ویژگی مثبت استفاده از سرامیک در این اتو مو مخصوص کراتینه در دو عامل عایق بودن برق و مقاومت در برابر حرارت خلاصه می‌شود. هر چه میزان انتقال برق کمتر باشد، خطر استفاده از اتو مو کمتر است.

همچنین سرامیک به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت دیرتر فرسوده می‌شود و در نتیجه عمر طولانی تری دارد. برای بهترین اتو موی حرفه ای، صفحات با اندازه‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود. بهترین اتو مو برای کراتین با صفحات متوسط برای موهای کوتاه مناسب است.

همچنین اگر می‌خواهید موهای خود را حالت دهید، می‌توانید با استفاده از صفحات متوسط بهترین اتو مو کراتینه به‌راحتی این کار را انجام دهید. حداکثر دمای 230 درجه سانتیگراد باعث می‌شود موها سریع‌تر خشک شوند. قابلیت تنظیم دما این اتو مو حرفه ای را برای انواع مو مناسب می‌کند.

همچنین قابلیت خاموش شدن خودکار پس از 60 دقیقه عدم استفاده از اتو مو بر ایمنی آن می‌افزاید. قابلیت فر کردن مو توسط صفحات منحنی بیرونی در کنار صفحات صاف کارایی بهترین مارک اتو مو برای کراتین را افزایش می‌دهد. در خاتمه می‌توان گفت این محصول یک اتو مو قدرتمند با ویژگی‌های حرفه‌ای است.

جنس صفحاتتیتانیوم
گستره‌ی دما220 تا 230 درجه سانتی‌گراد
خاموشی خودکار پس از60 دقیقه
قابل تنظیم در2 دما
سایر ویژگی‌هادارای قابلیت تنظیم دما و سیستم خاموشی خودکار
قیمت اتو مو بابیلیس مدل St270SDE را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین برس حرارتی مو

اتو مو سوکانی مدل Smooth Cramic 1901

اتو مو سوکانی مدل Smooth Cramic 1901

این اتو مو سوکانی با توجه به مواد برتری که در ساخت صفحات آن به کار رفته است، گواهینامه CE اروپا را دریافت کرده است. بهترین مارک اتو مو کراتینه می‌تواند به حداکثر دمای 750 درجه فارنهایت برسد که می‌توانید آن را به دمای مناسب برای نوع و نیاز موهای خود تغییر دهید.

همچنین دارای فناوری گرمایش سریع PTC است که به آن اجازه می‌دهد تنها در 15 ثانیه به سرعت به دمای موردنیاز دست یابد. بدنه دستگاه دارای نمایشگر LED است که دمای انتخابی را به شما نشان می‌دهد. این واقعیت که این اتو مو ضد باکتری، ضد ویروس و ضد قارچ است یکی دیگر از جنبه‌های مهم آن است.

جنس صفحاتPTC
گستره‌ی دمابیش از 240 درجه سانتی‌گراد
طول سیم2.5 متر
خاموشی خودکار پس از60 دقیقه
سایر ویژگی‌هادارای قابلیت تنظیم دما و سیستم خاموشی خودکار
قیمت اتو مو سوکانی مدل 1901 را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین مدل سشوار پرومکس

اتو مو پرومکس مدل 5757K

اتو مو فوق حرفه ای کراتین پرومکس مدل 5757K

صفحات سرامیکی تورمالین اتو مو پرومکس مدل 5757K دارای عرض 26 میلی‌متر و حداکثر دمای 230 درجه سانتیگراد است. دکمه‌های مثبت و منفی روی بدنه می‌توانند برای تغییر دمای صفحات اتو مو استفاده شوند. شش تنظیم دما وجود دارد که بین 130 تا 230 درجه سانتیگراد است.

یکی از ال‌ای‌دی های دسته اتو موی مخصوص کراتین دمای مشخص شده را نمایش می‌دهد. دمای صفحات با کمک فناوری گرمایش سریع سشوار در 30 ثانیه به درجه از پیش تعیین شده می‌رسد. این سشوار با کمک توانایی کراتینه خود باعث می‌شود موها صاف‌تر، درخشان‌تر و سالم‌تر به نظر برسند و همچنین موخوره را کاهش می‌دهد.

سیم برق سه متری اتو مو در نقطه اتصال به بدنه می‌چرخد. برای سهولت حمل و نگهداری آن، یک کیف پارچه‌ای به همراه اتو مو تعبیه شده است. می‌توانید اتو موی داغ را داخل کیسه قرار دهید؛ زیرا داخل آن نسوز است.

جنس صفحاتسرامیک تورمالین
گستره‌ی دما130 تا 230 درجه سانتی‌گراد
طول سیم3 متر
قابلیت تنظیم دمادارد
قیمت اتو مو پرومکس مدل 5757K را ببینید

اتو مو کیمی مدل KM _ 2113

اتو مو کیمی مدل KM _ 2113

اتو مو کیمی مدل KM-2113 یک دستگاه صاف‌کننده مو با صفحات سرامیکی است که با ویژگی‌های بسیار جالب و کاربردی، مورد توجه کاربران خود قرار گرفته است. صفحات سرامیکی این دستگاه با عرض 40 میلی‌متر، بسیار مناسب برای صاف‌کردن موهای بلند و متوسط هستند.

باعث می‌شوند داغی صفحات به شکل یکنواختی در همه‌ قسمت‌ها پخش شود و به مو آسیبی وارد نشود. از جمله ویژگی‌های بارز این دستگاه، بهره مندی از تکنولوژی نانو سیلور جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به موهاست.

علاوه بر این، سیستم ایمنی کنترل دما را نیز داراست که بسته به نوع استفاده، می‌توان از آن استفاده کرد. در ضمن، صفحات این دستگاه فقط در 30 ثانیه کاملا داغ شده و آماده به کار می‌شوند. حداکثر دمایی که صفحات به آن می‌رسند، 220 درجه‌ سانتی‌گراد است.

المنت حرارتی این دستگاه به سیستمی مجهز شده است که از بالا رفتن بیش‌ازحد دما جلوگیری می‌کند تا به موها آسیبی وارد نشود. سیم برق این دستگاه نیز به طول 1.8 متر و با حالت چرخشی در محل اتصال به بدنه دستگاه طراحی شده است. این ویژگی علاوه بر اینکه کار با دستگاه را آسان‌تر می‌کند، از گره‌خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری می‌کند.

جنس صفحاتسرامیک پیشرفته
حداکثر دما220 درجه سانتی‌گراد
طول سیم1.8 متر
قابلیت تنظیم دمادارد
قیمت اتو مو کیمی مدل KM_2113 را ببینید

انواع اتو مو

انواع اتو مو

اتو موها در حالت کلی به سه دسته سرامیکی، تیتانیومی و تورمالینی تقسیم‌بندی می‌شوند.

اتو مو سرامیکی

بهترین اتو مو سرامیکی در مقایسه با انواع تورمالینی و تیتانیومی ارزان‌تر بوده و برای انواع موها مناسب هست. اتوهای مو سرامیکی به‌راحتی بر روی موها حرکت کرده و به شکل یکنواخت حرارت را توزیع می‌کنند. اتوهای مو سرامیکی نسبت به اتوهای مو تیتانیومی آهسته‌تر داغ شده و برای موهای آسیب‌دیده و استفاده روزانه مناسب هستند. حرارت تولیدی توسط اتوهای سرامیکی مادون‌قرمز است به این صورت که مو از طرف داخل به سمت خارج حرارت دیده و در نتیجه آسیب کمتری می‌بیند. اتوهای مو سرامیکی برای موهای نازک و ظریف مناسب است. صفحات سرامیکی نسبت به تورمالین و تیتانیوم شکننده بوده و سریع ترک برمی‌دارند.

اتو مو تیتانیومی

اتو مو تیتانیومی در مقایسه با اتوهای مو سریع‌تر گرم شده و همچنین از دوام و کیفیت بالاتری برخوردار است. لازم به ذکر است که اتوهای مو تیتانیومی نسبت به انواع دیگر اتو مو حرارت را به‌صورت یکنواخت بر روی موها اعمال می‌کند. اتوهای مو تیتانیومی از حرارت مادون‌قرمز بهره می‌برند همچنین برخی از آنها از تکنولوژی تولید یون‌های منفی استفاده می‌کنند که با حفظ رطوبت مو از وزشدگی آن نیز جلوگیری می‌کند. اتوهای مو تیتانیومی بیشتر برای افراد حرفه‌ای و آرایشگاه‌ها مناسب است. در انتخاب اتوهای مو تیتانیومی دقت کنید که حتماً از فناوری کنترل حرارت استفاده کند چرا که اتوهای مو تیتانیومی خیلی سریع داغ می‌شوند و در صورت استفاده اشتباه موجب سوختن موهای شما خواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که بهترین اتو مو تیتانیومی مناسب موهای پرپشت و ضخیم است.

اتو مو تورمالینی

تورمالین را هنگام ساخت صفحه اتو مو بر روی صفحات تیتانیومی یا سرامیکی می‌کشند. به نسبت سایر اتوها، اتوهای مو تورمالین یون‌های منفی طبیعی بسیار بیشتری تولید می‌کنند. یون‌های منفی، یون‌های مثبت در موهای خشک را از بین برده و با حفظ چربی طبیعی موها از فر شدن آنها جلوگیری می‌کند. صفحات سرامیکی که روکش تورمالینی دارند پس از تماس با موها فولیکول‌های مو را بسته و از آسیب‌دیدن موهای ضعیف به‌خاطر اتوکشی‌های زیاد جلوگیری می‌کنند. به‌خاطر صاف بودن سطح اتوهای مو تورمالینی در مقایسه با دیگر انواع اتو مو فشار به‌مراتب کمتری به موها وارد می‌شود.

نکات مهم در خرید بهترین اتو مو

نکات مهم در خرید بهترین اتو مو

برای اینکه بتوانید بهترین اتو مو باکیفیت را باتوجه‌به نیاز خود تهیه نمایید باید برخی نکات را هنگام خرید در نظر بگیرید در ادامه به بیان مهم‌ترین نکات خرید اتو مو می‌پردازیم.

جنس صفحه اتو

جنس صفحات انواع اتو مو کراتینه عمدتاً از سرامیک، تیتانیوم و تورمالین است. صفحات سرامیکی برای هر نوع مو مناسب هستند. صفحات تیتانیومی برای موهای پرپشت و ضخیم کاربرد دارد و صفحات تورمالینی هم برای موهای خشک مناسب است.

تنظیم درجه حرارت

حتماً اتویی را انتخاب کنید که دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت باشد. بسته به نوع و شرایط موهای هر فرد مقدار دمای موردنیاز متفاوت است؛ بنابراین برای پیداکردن درجه حرارت مناسب برای موهای خود از درجه حرارت پایین شروع کنید تا اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید دما را افزایش دهید.

قطع خودکار

برای ایمنی بیشتر اتو مویی را انتخاب کنید که دارای سیستم قطع خودکار باشد تا بعد از رسیدن حرارت اتو به دمای انتخابی شما به طور خودکار اتو را خاموش کند.

شکل صفحه

اتوهای مو که صفحات تخت و تیز دارند مناسب برای صاف کردن موها هستند. اتوهای دارای صفحه گرد به جز صاف کردن موها توانایی حالت دادن به مو را نیز دارند.

اندازه صفحه

اندازه صفحه باید بر اساس ضخامت و بلندی موهای شما باشد. برای موهای نازک و کوتاه از صفحات کوچک‌تر استفاده کنید و برای موهای پرپشت و بلند از صفحات بزرگ‌تر بهره ببرید تا مقدار بیشتری از موها را اتو نمایید.

طول سیم

برای استفاده بهتر از اتو مو حتماً توجه داشته باشید تا طول آن به‌اندازه مورد نیازتان بلند باشد تا در موقع استفاده با مشکلی روبرو نشوید.

سوالات متداول درباره خرید بهترین اتو مو کراتینه

اتو مو چیست؟

اتو مو وسیله‌ای برقی است که به‌وسیله آن می‌توانید موهای خود را صاف‌کرده یا حالت دهید.

آیا اتو مو می‌تواند به موها آسیب بزند؟

استفاده درست از اتو مو به موها آسیب نمی‌رساند اما در صورت استفاده اشتباه با حرارت زیاد از وسیله موجب آسیب‌دیدن ساقه مو می‌شود.

بهترین مارک‌های اتو مو کدام‌اند؟

از بهترین مارک‌های اتو مو می‌توان به رمینگتون، فیلیپس، بابلیس، جیمی، پرومکس، کیمی، پاناسونیک، مک استایلر، سوکانی، پرینسلی و براون اشاره کرد.

چگونه صفحه اتو مو را تمیز نماییم؟

هنگامی که اتو مو در برق نبوده و خنک باشد با استفاده از الکل یا آب گرم صفحه را پاک نمایید.

کدام نوع از اتو مو را برای مصارف روزانه پیشنهاد می‌دهید؟

برای افراد مبتدی و مصارف روزمره اتو مو سرامیکی بهترین گزینه است.

کلام آخر درباره خرید بهترین اتو مو

در خرید بهترین اتو مو کراتینه به داشتن سیستم کنترل حرارت، قطع خودکار و جنس صفحات توجه کنید. تا در هنگام انتخاب اتو مو خوب از میان بهترین مارک‌های اتو مو موجود در بازار نتیجه خوبی بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا