بهترین دستگاه تست قند خون ایرانی و خارجی در بازار

نظارت بر سطح قند خون بخش مهمی از مدیریت دیابت است. بهترین دستگاه تست قند خون می‌تواند به شما کمک کند تا سطح گلوکز خون خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که میزان آن در شرایط مطلوبی قرار دارد. بهترین دستگاه تست قند خون باید استفاده آسان، دقیق و قابل اعتماد باشد.

همچنین باید طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها مانند ردیابی خودکار داده‌ها، امکان چندین تست و نرم‌افزار کاربر پسند را ارائه دهد. در این مقاله به ویژگی‌هایی که در انتخاب و خرید دستگاه تست قند خون باید به آن توجه کنید می‌پردازیم و پس از آن برخی از محصولات پرفروش موجود در بازار را معرفی می‌کنیم.

بهترین دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01

بهترین دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01

بهترین دستگاه تست قند خون ایرانی درای هشدار خطای تست، نشانگرهای زمان، تاریخ، روز و ماه، امکان تنظیم تا پنج یادآور در روز برای انجام آزمایش و امکان تنظیم هشدار سطح قند خون پایین یا بالا. اندازه‌گیری دقیق و استفاده ساده شامل 10 نوار تست.

علامت‌گذاری قبل و بعد از غذا با نوار خروجی، قابلیت اتصال به کامپیوتر و انتقال داده‌های اندازه‌گیری قند خون با 8 الکترود در نوار تست قند خون، قابلیت انجام آزمایش در شرایط دمایی 5 تا 45 درجه سانتی‌گراد، برای انجام آزمایش در محدوده هماتوکریت 20 تا 70 درصد، مناسب برای زنان باردار، نوزادان و بیمارانی که از کم خونی رنج می‌برند،

قابلیت اندازه‌گیری حجم خون، صفحه نمایش بزرگ آسان خوان، قابلیت اندازه‌گیری قند خون فقط پنج ثانیه بدون نیاز به کدگذاری با نوارهایی که قابلیت جذب نمونه خون را دارند، انجام آزمایش قند خون با کمترین حجم خون و ظرفیت ذخیره 900 قرائت همگی از ویژگی‌های بهترین دستگاه تست قند خون در بازار هستند.

بهترین دستگاه قند خون ایرانی علاوه بر داشتن قابلیت علامت‌گذاری تست قبل و بعد از غذا، محاسبه میانگین 7-14-30 روز، تنظیم حداکثر پنج یادآور در روز برای انجام تست و بیرون انداختن خودکار نوار از دستگاه تست.

امکانات ابزاردارای 10 عدد سوزن تست و نوار تست، امکان تنظیم هشدار
زمان پاسخگویی به تست5 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز0.5 میکرولیتر
قیمت دستگاه تست قند خون آوان را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین فشارسنج دیجیتالی

دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل اینستنت

دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل اینستنت

این دستگاه به طور خودکار سطح قند خون شما را کنترل می‌کند و داده‌ها را به تلفن هوشمند یا رایانه‌ای که از طریق USB یا بی‌سیم به آن متصل است، منتقل می‌کند. اتصال USB و برنامه بلوتوث هر دو برای انتقال همه داده‌ها به پورتال اکیوچک کانکت استفاده می‌شوند.

بهترین دستگاه تست قند خون آلمانی قادر است حداقل ۷۲۰ نتیجه قند خون را به صورت خودکار در حافظه ثبت کند، اما تنها نتیجه قند خونی که در دستگاه اندازه‌گیری می‌توان مشاهده کرد، جدیدترین آن است، همراه با میانگین هفت روز، سی روز گذشته و نود روز از این برنامه می‌توان برای انتقال قرائت قند خون ذخیره شده به نرم‌افزار استفاده کرد تا بتوان آن‌ها را مشاهده کرد.

لازم به ذکر است که دستگاه ۹۵ ثانیه پس از تست، ۱۵ ثانیه پس از برداشتن نوار و یا ۵ ثانیه پس از آخرین نتیجه آزمایش دستگاه خاموش می‌شود. بهترین دستگاه تست قند خون موجود در بازار در آلمان تولید شده است و از اتصال بی‌سیم به برنامه استفاده می‌کند تا به شما در اندازه‌گیری دقیق سطح قند خون کمک کند.

امکانات ابزاردارای 10 عدد سوزن تست و نوار تست، امکان تنظیم هشدار
زمان پاسخگویی به تست4 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز0.6 میکرولیتر
قیمت دستگاه تست قند خون اکیو چک را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین مارک فشارسنج عقربه ای

دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL42

دستگاه تست قند خون بیورر مدل GL42

بهترین دستگاه قند خون خارجی GL42 یکی دیگر از محصولات بیور است. دارای ۴۸۰ آیتم حافظه، قابلیت تعیین وضعیت آزمایش، قابلیت میانگین گیری یافته‌ها و تنها با استفاده از ۰.۶ میکرولیتر خون در عرض ۵ ثانیه نتیجه قند خون را بر روی صفحه نمایش بزرگ خود نمایش می‌دهد.

علاوه بر این، قابلیت تعیین وضعیت آزمون را نیز دارد. اینکه می‌توان شرایط انجام آزمایش قند خون را تعیین کرد، یکی از جنبه‌های مفید این دستگاه است. قبل یا بعد از مصرف غذا و یا در حالت عادی. هنگامی که نوار تست در دستگاه وارد می‌شود، نیازی به وارد کردن کد نوار نیست زیرا دستگاه از قبل آن را می‌داند.

برای بدست آوردن خوانش دقیق قند خون، دستگاه به ۰.۶ میکرولیتر نمونه نیاز دارد که تقریباً حجم یک قطره خون است. پس از قرار دادن مقداری خون روی نوار تست، پاسخ باید در عرض تنها پنج ثانیه روی صفحه نمایش داده شود.

صفحه نمایش بزرگ بهترین دستگاه تست قند خون خارجی این امکان را برای افراد مسن با دید ضعیف فراهم می‌کند تا بدون نیاز به استفاده از لنزهای اصلاحی، ارقام نمایش داده شده روی صفحه را بخوانند. شما می‌توانید هنگام اندازه گیری قند خون خود، بین واحدهای mg/dL و mmol/l جابجا شوید.

از آنجایی که ظرفیت ثبت ۴۸۰ اندازه گیری مختلف را دارد، حافظه دستگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. حذف باتری‌ها منجر به از دست رفتن هیچ یک از داده‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه نمی‌شود. نقطه فروش منحصر به فرد این دستگاه این است که می‌تواند پس از گذشت ۷،۱۴، ۳۰ و حتی ۹۰ روز، یافته‌ها را ارائه دهد.

امکانات ابزاردارای 5 عدد سوزن تست و نمایشگر تاریخ و ساعت
زمان پاسخگویی به تست5 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز0.6 میکرولیتر
قیمت دستگاه تست قند خون بیورر را ببینید

بیشتر بخوانید: بهترین تب سنج دیجیتالی

دستگاه تست قند خون یو رایت مدل TD-4279

دستگاه تست قند خون یو رایت مدل TD-4279

بهترین دستگاه تست قند خون URIGHT برای استفاده راحت در خانه طراحی شده است. پس از خارج کردن ۰.۶ میکرولیتر خون از بدن و قرار دادن آن در دستگاه، حداکثر در ۵ ثانیه میزان قند خون خود را به طور دقیق اندازه گیری خواهید کرد.

همچنین می‌توان یافته‌ها را بر اساس میانگین محاسبه کرد تا به یک ایده کلی از چگونگی تغییر وضعیت فرد دست یافت. وقتی از نشانگر تاریخ، ساعت و گزینه تعویض باتری استفاده می‌کنید، کار با دستگاه بسیار ساده‌تر است.

یو رایت قادر است از نقاطی در بدن به غیر از انتهای انگشت، از جمله برخی از اندام‌های داخلی خون بگیرد. اطلاعات را نمی‌توان با استفاده از این دستگاه به رایانه منتقل کرد و نمی‌توان زنگ هشداری را برای اطلاع کاربر هنگام زمان نمونه‌گیری ایجاد کرد.

در پایان، می‌توانیم بگوییم که اگر به دنبال ابزاری برای تست قند خون هستید که هم برای استفاده در خانه راحت باشد و هم به قابلیت‌های پیشرفته مجهز باشد، یو رایت گزینه‌ای است که ارزش آن را دارد.

امکانات ابزاردارای 10 عدد سوزن تست و نوار تست
زمان پاسخگویی به تست5 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز0.6 میکرولیتر
قیمت دستگاه تست قند خون یو رایت را ببینید

دستگاه تست قند خون استار مدل Apex Bio-AST

دستگاه تست قند خون استار مدل Apex Bio-AST

دستگاه تست قند خون Star Apex Bio به شما این توانایی را می‌دهد که سطح معمولی گلوکز خون خود را در یک دوره ۷.۱۴، ۳۰ یا ۹۰ روزه تعیین کنید.

علاوه بر این، این دستگاه قادر به علامت‌گذاری تست‌ها است و مجهز به چهار نوع آلارم متمایز قابل برنامه ریزی است. از آنجایی که نوارهایی که برای بهترین دستگاه تست قند خون استفاده می‌شوند، قابلیت جذب سریع خون را دارند، اندازه‌گیری سطح قند خون با استفاده از آن‌ها بسیار ساده‌تر می‌شود.

امکانات ابزاردارای 10 عدد سوزن تست
زمان پاسخگویی به تست5 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز0.6 میکرولیتر
قیمت دستگاه تست قند خون استار را ببینید

دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD4252

دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD4252

بهترین دستگاه تست قند خون یورایت مدل TD4252، که به یورایت طلایی نیز مشهور است، مدتی است که در بازار ایران عرضه می‌شود. این دستگاه دارای کیفیت قابل قبول و دقت مناسبی است که باعث رضایت بالای خریداران شده است. تکنولوژی این دستگاه از کشور آلمان به ایران وارد می‌شود و تولید آن در کشور تایوان صورت می‌گیرد.

از امکانات موجود این دستگاه تست قند خون می‌توان به 1000 حافظه، خروجی نوار، نشانگر وضعیت قند خون (با استفاده از استیکر برای نشان دادن میزان مناسب یا بالا و پایین بودن قند خون)، زمان پاسخگویی 5 ثانیه، عدم نیاز به کدگذاری و حجم خون مورد نیاز برای انجام تست که 0.5 میکرولیتر است اشاره کرد.

یورایت 4252 با استفاده از یک باتری نیم قلمی عمل می‌کند، در مقابل دستگاه‌های تست قند دیگر که از باتری‌های سکه‌ای استفاده می‌کنند و ممکن است دسترسی به آن‌ها دشوار باشد، این دستگاه با سرعت و دقت بالا تست قند را انجام می‌دهد.

امکانات ابزاردارای 10 عدد سوزن تست، سیستم خاموشی خودکار
زمان پاسخگویی به تست5 ثانیه
قیمت دستگاه تست قند خون یو رایت را ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا