بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی با قیمت مناسب

با خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آب آشامیدنی عاری از هرگونه آلایندگی را برای خود و اعضای خانواده‌تان فراهم کنید. منابع آب آشامیدنی عمومی مملو از آلاینده‌های شیمیایی، میکروبی و رادیولوژیکی هستند که بسیاری از آن‌ها خطر جدی برای سلامتی به همراه دارند.

اگر به‌سلامتی خود اهمیت می‌دهید باید این آلودگی‌ها را تاحدامکان سریع و مؤثر از آب آشامیدنی خود پاک کنید. دستگاه تصفیه آب خانگی به بهبود طعم آب کمک می‌کند و از شما در برابر ناخالصی‌هایی مانند ذرات زنگ‌زدگی، باکتری‌ها، سرب و کلر محافظت می‌کنند.

فیلترهای آب خانه در دور نگه‌داشتن رسوبات، مواد شیمیایی خشن و بوها از آب خانه بسیار خوب عمل می‌کنند. آنچه دستگاه تصفیه از ورود به آب شما جلوگیری می‌کند می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین مهم است که چه دستگاه تصفیه آبی را انتخاب کنید تا نیازهای شما را به‌خوبی برآورده کند.

مثلاً برخی از دستگاه های تصفیه آب می‌توانند تأثیر بیشتری بر نرم‌شدن آب سخت داشته باشند. انواع بی‌شماری از دستگاه های تصفیه آب در بازار موجود است که هرکدام عملکرد متفاوتی دارند.

اینها عبارت‌اند از دستگاه های تصفیه آب زیر سینک، اتصالات شیر آب و سیستم‌های فیلتراسیون کل خانه هستند. برای کمک به انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب در زیر، بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی را فهرست می‌کنیم. همچنین مزایا، معایب و ویژگی‌های هر محصول را توضیح می‌دهیم.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل UF – SF4800

دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ مدل UF - SF4800

فیلتر آب برند معروف آکوآ اسپرینگ با مکانیزم دومرحله‌ای UF-SF4800 و بهترین کیفیت و پیشرفته‌ترین تکنولوژی موجود برای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مجهز شده است. این دستگاه حاوی مخزن 16 لیتری آنتی‌باکتریال، فیلترهای گیاهی، یک بوستر پمپ عظیم با فشار 125 PSI، محفظه‌های مخصوص مواد غذایی و یک دریچه جداگانه است.

مقادیر قابل‌توجهی نمک و آلاینده در آب آشامیدنی وجود دارد. فقط آزمایش می‌تواند این آلودگی‌ها را پیدا کند؛ زیرا آنها مشهود نیستند. به همین دلیل استفاده از سیستم‌های تصفیه آب خانگی اخیراً در کشور ما ضروری شده است. زیرا اکثر بیماری‌ها بیشتر از طریق آب‌های آلوده منتقل می‌شوند.

هدف از فیلترهای این دستگاه حذف کامل نیترات، نیتریت، جیوه، میکروب‌های شیمیایی و فلزات سنگین از آب در مرحله بعد پس از حذف کلیه املاح معلق و خطرناک، کلر، آفت‌کش‌ها و نمک از آب در مرحله اول است.

سه مرحله سیستم اولترافیلتراسیون از غشاهای بین حفره‌ای مبتنی بر پلی‌پروپیلن برای جداسازی ذرات معلق به کوچکی 0.01 میکرون استفاده می‌کند. فیلتر اکسیژن بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی با کمک سنگ‌های بیوسرامیک و تجزیه مولکولی آب، غلظت اکسیژن آب را بالا می‌برد.

جنس بدنهفایبر
نوع فیتینگخودکار و فشاری
روش نصبزیر سینکی
فشار پمپ125 PSI یا 8 بار
ظرفیت16 لیتر
قیمت تصفیه آب آکوآ اسپرینگ UF-SF4800 را ببینید

دستگاه تصفیه کننده آب آکوا مدل JW-08

دستگاه تصفیه کننده آب آکوا مدل JW-08

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله‌ای از برند معتبر و شناخته شده آکوا از پیشرفته‌ترین تکنولوژی موجود برای تصفیه آب با استفاده از غشاهای اسمز معکوس یا RO استفاده می‌کند. سه مرحله اول پیش فیلتر فرایند فیلتراسیون دستگاه 7 مرحله‌ای JW-08 ذرات معلق با جرم 1 تا 5 میکرون شامل گردوغبار، خاک، زنگ آهن، کلر، آلاینده‌های شیمیایی و رنگ‌های صنعتی را حذف می‌کند.

این دستگاه فیلتر غشایی اسمز معکوس دارای مرحله چهارم است که فلزات سنگین مانند نیترات‌ها و همچنین انواع نمک‌های معدنی و آلی، آلاینده‌های بیولوژیکی از جمله ویروس‌ها و باکتری‌ها، جلبک‌ها و ضایعات صنعتی را تا 0.0001 میکرون هدف قرار می‌دهد.

فیلتر پست کربن یا کربن نهایی که مرحله پنجم این دستگاه است، برای ازبین‌بردن طعم و بوی بد آب ساخته و نصب شده است. فیلتر معدنی یا معدنی ساز در مرحله ششم این دستگاه برای افزودن مواد معدنی شامل کلسیم، منیزیم، پتاسیم، روی، آهن و سدیم به میزان نیاز بدن به آب استفاده می‌شود.

فیلتر قلیایی یا ORP نام دیگری برای فیلتر موجود در مرحله تصفیه آب آکوا مدل JW-08 است. وظیفه فیلتر قلیایی این است که آب را با بالابردن سطح pH اسیدی‌تر کند. هر چه این عدد بیشتر باشد میزان اسید کمتر خواهد بود.

این فیلتر علاوه بر قلیایی کردن آب، به‌گونه‌ای ساخته شده است که حجم آب به حالت خنثی می‌رسد که به آب ویژگی‌های مفیدی برای هضم غذا و کند کردن روند پیری سلول‌های بدن می‌دهد.

فیلتر محافظ ممبران، هشتمین فیلتر در این دستگاه، قبل از فیلتر ممبران یا فیلتر معکوس قرار می‌گیرد و طول عمر و سلامت کلی فیلتر ممبران را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید فیلتر ممبران مهم‌ترین و گران‌ترین فیلتر در یک دستگاه تصفیه آب است.

جنس بدنهپی وی سی ضد پوسیدگی
نوع فیتینگخودکار و فشاری
روش نصبزیر سینکی و دیواری
فشار پمپ125 PSI یا 8 بار
ظرفیت285 لیتر در شبانه روز
قیمت تصفیه آب آکوا مدل JW-08 را ببینید

دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل hajibashi-x800

دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل hajibashi-x800

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس 8 مرحله‌ای مدل Hajibashi-x800 که از یراق آلات و قطعات تایوانی استفاده می‌کند می‌تواند هر آبی را تصفیه کند. مزیت اصلی این نوع خاص از دستگاه تصفیه آب نرم این است که از آنجایی که تمام فیلترها از بالاترین کیفیت و از نوع استاندارد هستند، نیازی به تعویض آن‌ها توسط متخصص نیست.

در نتیجه هزینه‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قابلیت حذف کامل جرم کتری که برای بسیاری از افراد مشکل ساز است و همچنین حذف نیترات، نیتریت، آرسنیک، کبالت، جیوه و سرب را دارد.

همچنین می‌تواند ماسه، گل، کلر، ترکیبات آلی، رنگ، بو و طعم را حذف کند. یکی از مهمترین عوامل در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب مؤثر و بهداشتی، انتخاب دستگاهی است که کل سیستم آن بتواند آب سالم و مناسب برای مصرف انسان ایجاد کند.

مهم‌ترین مرحله برای به دست آوردن آب سالم و مطبوع، تصمیم به تهیه یک دستگاه تصفیه آب استاندارد است زیرا این مشکل می‌تواند منجر به اضافه شدن ترکیبات خطرناک به آبی که دستگاه تولید می‌کند، شود.

مخزن ذخیره آب تحت فشار با ظرفیت چهار گالن یا تقریباً 16 لیتر، شیر برداشت آب استیل اهرمی و کیت کامل نصب برای دستگاه که شامل یک آچار برای تعویض فیلترها، یک شلنگ نصب برای اتصال شلنگ بین مخزن و دستگاه و سه راهی است.

جنس بدنهپی وی سی ضد پوسیدگی
نوع فیتینگخودکار و فشاری
روش نصبزیر سینکی و دیواری
فشار پمپ125 PSI یا 8 بار
ظرفیت300 لیتر در شبانه روز
قیمت تصفیه آب سافت واتر hajibashi-x800 را ببینید

تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل MaxSpring X1000

تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل MaxSpring X1000

دستگاه تصفیه آب مدل Spring مدل SSV، با استایل شیک‌تر و امکانات فراوان خود را از رقبا متمایز کرده است. شرکت SSV با ایجاد نسل جدید دستگاه‌های تصفیه آب تمام تلاش خود را برای ارائه یکی از جامع‌ترین و مؤثرترین مدل‌های موجود در بازار به کار گرفته است.

بدنه تمام استیل با روکش نیکل کروم بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی به دلیل همگام‌سازی مناسب با سینک و شیرآلات آشپزخانه قطعاً علاقه‌مندان را به وجد خواهد آورد. فرم بهینه و فشرده دستگاه، آن را برای نصب و قراردادن در مناطق محدود مناسب می‌کند.

همه نسخه‌های SSV از یک مخزن ضدباکتری، یک پمپ تقویت کننده قدرتمند، یک فیلتر غشایی اصلی و تصفیه کامل استفاده می‌کنند. بخش پیش تصفیه این محصول از فیلترهای پلی‌پروپیلن، کربن فعال و کربن بلاک تشکیل شده است.

بخش درمان شامل غشای محافظ، غشاء و فیلترهای پست کربنی است. قسمت پردازش از فیلترهای سوپر معدنی، قلیایی، مادون‌قرمز و نانو نقره تشکیل شده است. بخش پردازش از یک فیلتر نانو نقره برای ضدعفونی‌کردن آب استفاده می‌کند و اشکالات سیستم‌های نانو فیلتر فرابنفش و قبلی را از بین می‌برد.

جنس بدنهپلاستیک ABS Food Grade و استیل ضد زنگ
نوع فیتینگخودکار و فشاری
روش نصبزیر سینک
فشار پمپ125 PSI یا 8 بار
ظرفیت160 لیتر در شبانه روز
قیمت تصفیه آب اس اس وی MaxSpring X1000 را ببینید

دستگاه تصفیه کننده آب جوی واتر مدل گاما پلاس

دستگاه تصفیه کننده آب جوی واتر مدل گاما پلاس

دستگاه تصفیه آب جوی واتر 6 مرحله‌ای مدل گاما پلاس که از فیلترهای باکیفیت بهره می‌برد، علاوه‌برآن بر سبک دوست‌داشتنی و اندازه ریز، یکی از مدل‌هایی است که آن را سخت می‌سازند. نیترات‌ها، زنگ آهن، ذرات ریز معلق در آب، حذف کامل آلاینده‌های شیمیایی و میکروبیولوژیکی آلاینده‌های فلزات سنگین، کلر و ترکیبات آلی همگی توسط فیلترهای موجود در این دستگاه حذف می‌شوند.

این دستگاه برای کسانی که نگران آب و در نهایت سلامتی خود هستند، انتخاب خوبی است؛ زیرا دارای اتصالات باکیفیت، شیلنگ‌های ساخته شده از مواد مرغوب و بدون بو و طراحی ساده و سبک است.

علاوه بر این بر استحکام قوی دستگاه، پایه دستگاه تصفیه آب جوی واتر مدل گاما از فلز آهن با روکش ضدزنگ تشکیل شده است که طول عمر آنها را در مناطقی مانند شمال و جنوب ایران افزایش می‌دهد. این دستگاه زنگ‌زدگی ندارد و قابل‌استفاده است. شیر زیر سینک تمام استیل دستگاه تصفیه آب گاما پلاس، آب پاک شده را روی سینک برای شما می‌آورد. شما نیازی به پرکردن ظروف ذخیره‌سازی زیر کابینت نگه دارید.

استانداردهای بین‌المللی توسط قطعات و فیلترهایی که می‌توان با دستگاه تصفیه آب گاما پلاس استفاده کرد، رعایت می‌شود. عملکرد بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی بدون برق و مخزن، اتصال به یخچال‌های سایدبای‌ساید و مخازن کولرهای آبی و آب‌گرم‌کن، اندازه کوچک و قابلیت مستقیم حرکت تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های بارز آن است.

جنس بدنهفلزی با پوشش ضد زنگ
نوع فیتینگخودکار و فشاری
روش نصبزیر سینک
سیستم فیلتراسیون6 مرحله به همراه معدنی ساز
ظرفیت400 لیتر در شبانه روز
قیمت تصفیه آب جوی واتر مدل گاما پلاس را ببینید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا