خانه و آشپزخانه

بهترین یخچال فریزر دوو با قیمت مناسب در سال 2022

با خرید بهترین یخچال فریزر دوو، از کیفیت و ظرفیت عالی آن سال‌ها لذت ببرید. این یخچال فریزر با طراحی زیبا و قطعات مرغوبی که در ساخت محصولات خود به کار برده؛ نظر مثبت مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده است. یخچال فریزر دوو دارای مدل‌های متنوعی است که دست مصرف‌کنندگان را برای انتخاب باز گذاشته است.

قیمت مناسب یکی دیگر از نقاط قوت یخچال فریزر دوو است که باعث شده تا امروزه در لیست خرید مردم قرار بگیرد. اگر شما نیز قصد خرید بهترین مدل یخچال فریزر دوو را دارید و از یخچال‌های پر سروصدای قدیمی خسته شده‌اید، برای آشنایی با مدل‌های این برند تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

بهترین یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0028GW

بهترین یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0028GW

مدل D2BF-0028GW بهترین یخچال فریزر دوو است که به سیستم انجماد دوگانه مجهز است. این سیستم خنک‌کننده جریان مستقل سرمایش یخچال را از فریزر جدا می‌کند و مواد غذایی را در هر محفظه با بالاترین کیفیت و تازه نگه می‌دارد. به علاوه این سیستم از پخش بوهای نامطبوع از فریزر به یخچال و بالعکس جلوگیری می‌کند.

این مدل دوو با طراحی لوکس و کلاسیک یخچال فریزر یکی از یخچال‌های دارای نسل جدید کمپرسورهای کم‌مصرف با کنترل رطوبت است. این یخچال فریزر دوو دارای سیستم انجماد سریع، سیستم گردش هوای سه بعدی قدرتمند و سیستم کنترل مصرف در زمان سفر است.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هامجهز به کمپرسورهای نسل جدید کم مصرف
دارای کنترل پنل LED و یخساز اتوماتیک
دارای سامانه روشنایی Luxury LED و قفل کودک
سیستم Digital Cooling جهت حفظ تازگی مواد غذایی موجود در یخچال

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033W

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033W

این یخچال فریزر یکی از زیباترین و با کیفیت‌ترین محصولات دوو موجود در بازار است. مجموعه جدید Freshland سری پرایم 2 درب، دارای طراحی منحصر به فرد است که جلوه خاصی به آشپزخانه شما می‌بخشد. مدل 3033W سیستم سرمایش سریع را داراست و تا زمانی که یخچال به دمای موردنظر برای تازه نگه‌داشتن غذا برسد، با حداکثر توان کار می‌کند.

در این حالت کمپرسور با حداکثر توان تا 150 دقیقه یا منفی 4 درجه به کار خود ادامه می‌دهد. مجهز به سنسور کنترل دما است که دمای داخل و خارج یخچال را تشخیص داده و به سیستم کنترل دیجیتال ارسال می‌کند. این سیستم داده‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و به کمپرسور ارسال می‌کند.

کمپرسور سرمایش مورد نیاز را با عملکرد بهینه فراهم می‌کند. با استفاده از یک سیستم کنترل دما الکترونیکی هوشمند در این محصول دوو، میوه‌ها، سبزیجات و مواد پروتئینی را می‌توان برای مدت طولانی‌تری تازه، سالم و با طراوت نگه داشت.

محفظه مخصوص نگهداری گوشت و مواد پروتئینی در این یخچال فریزر دوو با دمای ثابت، محیطی ایده آل را برای تازه نگه داشتن مواد غذایی بدون به خطر انداختن ارزش غذایی فراهم می‌کند. کمپرسورهای اینورتر دیجیتال 23 درصد کمتر از کمپرسورهای قدیمی و معمولی انرژی مصرف می‌کنند.

کمپرسورهای اینورتر دیجیتال با عملکرد بهینه و قابلیت کار در 5 مرحله بسیار کارآمدتر از کمپرسورهای معمولی هستند. کارکرد این کمپرسور در بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید دوو، نوسانات دمای داخل یخچال را به حداقل می‌رساند و مواد غذایی را برای مدت طولانی‌تری سالم و تازه نگه می‌دارد.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هاسیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی
سامانه بار خانگی با تکنولوژی جدید
طبقات شیشه ای
چشم الكترونیكی هوشمند
مجهز به سامانه سرمایش فلزی
محفظه ویژه نگهداری میوه و سبزیجات
گنجایش یخچال ۳۰ فوت

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D4LR-0020MW/D4LF-0020MW

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D4LR-0020MW/D4LF-0020MW

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول دوو، عملکرد خنک‌کننده هوشمند آن است. این سیستم مجهز به سنسور کنترل دما است که دمای داخل و خارج یخچال را تشخیص داده و به سیستم کنترل دیجیتال ارسال می‌کند. این سیستم داده‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و به کمپرسور ارسال می‌کند.

کمپرسور سرمایش موردنیاز را با عملکرد بهینه فراهم می‌کند. از سیستم‌های کنترل دما الکترونیکی هوشمند می‌توان برای نگهداری طولانی‌تر، تازه‌تر، سالم‌تر و با طراوت تر میوه‌ها، سبزیجات و مواد پروتئینی استفاده کرد. پنج قفسه روی درب یخچال برای نگهداری نوشیدنی، لبنیات و تخم مرغ تعبیه شده است.

قسمت فریزر دارای 5 کشو مجزا و 2 طبقه روی درب است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این یخچال استفاده از کمپرسور نسل جدید به نام High Efficiency است. این امر مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند. یکی از مزایای کلیدی بهترین مدل یخچال فریزر دوقلو دوو آبریز و دستگاه یخ‌ساز اتوماتیک متصل به آب لوله کشی است.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هاسامانه سرمایش سریع فریز، گردش هوای چندگانه، سرمایش سریع یخچال
مقاومت در برابر برفک نوفراست
سامانه کنترل سرمایش الکترونیک
مدیریت و حفظ تازگی مواد غذایی با تکنولوژی دیجیتال

یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0291GW

یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0291GW

دوو D2BF-0291 با طراحی لوکس و کلاسیک، یکی از یخچال‌های نسل جدید دارای کمپرسور کم مصرف با عملکرد کنترل رطوبت، سیستم انجماد سریع و هوای سه بعدی قدرتمند است. سیستم گردش هوای سه بعدی و سیستم مدیریت مصرف در طول سفر از دیگر ویژگی‌های بارز این مدل است.

همچنین این محصول دوو با ایجاد سرمایش مناسب شرایط مطلوبی را برای نگهداری بهتر و تازه‌تر انواع مواد غذایی فراهم می‌کند. آب‌سردکن مخزن دار این مدل آب خنک و گوارا را برای شما تأمین می‌کند. این کار باعث کاهش دفعات باز و بسته شدن یخچال و صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود.

سنسور حرکت هوشمند، هنگام نزدیک شدن به یخچال 0291 دوو در تاریکی، صفحه نمایش و چراغ آبسرد کن را فعال کرده و فضای اطراف را روشن می‌کند. کمپرسورهای با راندمان بالا با مصرف بهینه در مقایسه با کمپرسورهای معمولی عملکرد بهترین مدل یخچال فریزر دوو را بهبود می‌بخشند و مواد غذایی را تازه نگه می‌دارند.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هادارای غیر فعال کننده یخساز
سامانه گردش هوای چندگانه
حسگر حرکتی هوشمند
سیستم کنترل هوشمند
سامانه کنترل سرمایش الکترونیک
دارای كمپرسور پربازده(HE)
فناوری کاهش مصرف انرژی

یخچال فریزر دوو مدل DETM-0027

یخچال فریزر دوو مدل DETM-0027

بهترین یخچال فریزر دوو مدل DETM-0027 با ظرفیت 27 فوت، محصولی زیبا و جادار برای خانواده‌های پرجمعیت است. کمپرسور این یخچال بسیار کارآمد و از نوع HE است. محفظه تعبیه شده در این یخچال برای نگهداری میوه‌ها و سبزیجات با کنترل رطوبت طراحی شده است که باعث می‌شود مواد داخل محفظه بهتر و تازه‌تر نگهداری شوند.

لامپ‌های ال ای دی این محصول دوو نسبت به لامپ‌های معمولی روشن‌تر، مصرف برق کمتر و طول عمر بیشتری دارند. این لامپ‌ها به دلیل تولید حرارت کم، در تازگی مواد غذایی تأثیری نمی‌گذارند.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هایخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)
گردش چندگانه جریان هوا
سیستم کاملا بدون برفک
مجهز به سیستم سرمایش سریع
دارای حالت ذخیره انرژی هوشمند
محفظه ویژه نگهداری میوه و سبزیجات

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW

این یخچال ساید بای ساید با مدل‌های پرایم 2 درب و 3 درب جدیدترین عضو خانواده دوو است. ساید بای ساید دوو 37 فوت سفید متالیک مدل d2s-1037mw با ظرفیت 37 فوت در بازار موجود است.

سامانه هوشمند الکترونیک، دمای داخل و خارج یخچال و فریزر را بررسی می‌کند و نتایج پردازش داده‌ها را برای اطمینان از عملکرد بهینه به کمپرسور ارسال می‌کند. این عملکرد مواد غذایی را برای مدت طولانی‌تری سالم نگه می‌دارد.

از ویژگی‌های بهترین مدل یخچال فریزر دوو ساید بای ساید، می‌توان به فیلتر هوای 3 لایه با فن مکنده قدرتمند، قفسه‌های شیشه‌ای بادوام، قفل درب اتوماتیک، گردش هوای متعدد، مدیریت هوشمند انرژی و کمپرسور دیجیتال اینورتردار اشاره کرد.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هافیلتر هوای سه‌گانه
سیستم کاملا بدون برفک
مجهز به سیستم سرمایش سریع
سامانه بارخانگی با فناوری انعکاس سرمای فلزی

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133SS

ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133SS دارای یک یخ ساز و آب‌سردکن مؤثر است که می‌تواند به آب شهری متصل شود تا در صورت نیاز به نوشیدنی‌های سرد دسترسی یابید. طراحی متمایز و دوست داشتنی در این مدل جذابیت دو چندانی به آشپزخانه شما می‌دهد.

یک نمای بیرونی خیره کننده و همیشه تمیز توسط بهترین مدل یخچال فریزر دوو با طراحی بدون قاب و سطوح کاملاً صاف ارائه می‌شود. این محصول یکی از نفیس‌ترین و درجه یک‌ترین محصولات این شرکت تا به امروز است.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هامجهز به سنسور های کنترل دمایی
مجهز به سیستم بدون برفک
سیستم خنک کننده سریع

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا