بهترین اسپرسوساز خانگی ارزان و باکیفیت

باوجود بهترین اسپرسوساز خانگی یا نیمه صنعتی در منزل، محل کار یا کافه دیگر نگران آماده کردن یک فنجان اسپرسو خوش‌طعم و عطر برای خودتان، میهمانان و یا مشتریانتان نباشید چراکه در دستگاه اسپرسوساز با عبور آب‌جوش با فشار زیاد از میان دانه‌های قهوه، نوشیدنی اسپرسو غلیظ و باکیفیت در اندک زمانی برای شما فراهم می‌گردد تا با خوردن آن انرژی بیشتری برای ادامه فعالیت‌هایتان در طی روز به‌دست آوردید.

ویژگی‌های بهترین اسپرسو ساز خانگی

خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی

عمدتاً اسپرسوسازهای موجود در بازار در دو نوع خودکار و نیمه‌خودکار هستند بنابراین قیل از خرید بهترین اسپرسوساز خانگی ارزان باید نوع آن را تعیین کنید. دستگاه‌های اسپرسوساز از امکانات و توانایی‌های مختلفی برخوردار هستند که لازم است برای گرفتن بهترین نتیجه در هنگام خرید اسپرسوساز به آنها توجه کنید.

توجه به ویژگی‌هایی نظیر وجود آسیاب قهوه، امکان تنظیم فشار، داشتن فیلتر آب، وجود صفحه گرم نگه‌دارنده اسپرسو، مقدار توان موتور دستگاه، نحوه آماده کردن قهوه، جنس بدنه و قیمت می‌تواند منجر به رضایت بیشتری پس از خرید و استفاده از دستگاه اسپرسوساز از جانب شما گردد.

بهترین مارک اسپرسو ساز خانگی

از بهترین مارک‌های اسپرسوساز می‌توان به برندهای مباشی، نسپرسو، دلونگی، بوش، نوا، گوسونیک، ویداس و تکنو اشاره کرد که در ادامه باکیفیت‌ترین و بهترین اسپرسوساز خانگی که در بازار ایران عرضه‌شده‌اند را معرفی می‌کنیم.

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2010

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010

برند مباشی از تولیدکنندگان بهترین اسپرسوساز خانگی است که محصول جدید و توانمند خود اسپرسوساز ECM2010 را در رنگ‌های مختلف به بازار ارائه کرده است. از ویژگی‌های مهم این دستگاه داشتن موتور با فشار 20 بار و توان 1100 وات است که باعث می‌شود قهوه خروجی دارای غلظت خوبی باشد.

همچنین این دستگاه دارای بخار خروجی قدرتمند با پیچ تنظیم بخار است که امکان تهیه فوم شیر با غلظت‌های گوناگون را با تنظیم بخار خروجی میسر می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این دستگاه داشتن نشانگر عقربه‌ای دما است که در عین بخشیدن زیبایی بیشتر به دستگاه کاربری راحت‌تری نیز فراهم می‌کند.

برای امنیت بیشتر، بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی مجهز به فناوری قطع خودکار است که در هنگام استفاده نکردن از دستگاه، بعد از 29 دقیقه قهوه ساز به شکل اتوماتیک خاموش می‌گردد. به همراه این وسیله دو عدد فنجان قهوه‌خوری سرامیکی، فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ و دسته هد گروپ موجود است.

ظرفیت مخزن1.25 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
فشار بخار20 بار
توان1100 وات
سایر ویژگی‌هاجنس بدنه از پلاستیک فشرده ABS
برخوردار از سیستم خاموشی خودکار
پیچ تنظیم میزان بخار خروجی
دارای نمایشگر حالت آماده‌به‌کار قهوه، بخار و میزان دمای آب
بویلر قوی از جنس آلومینیوم
فیلترها از جنس استیل ضد زنگ
سینی چکه گیر باقابلیت جدا شدن
سیستم محافظت و کنترل از فشار بالا و حرارت بیش‌ازحد
قیمت اسپرسوساز مباشی ECM2010 را ببینید

بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی مدل EC685

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685 وسیله‌ای چندکاره با امکانات پیشرفته است. این اسپرسوساز با توان 1350 وات و فشار 15 باری که دارد می‌تواند اسپرسو را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت درست کند. بدنه این دستگاه از ترکیب پلاستیک و استیل ساخته‌شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

در قسمت بالای اسپرسوساز سه دکمه تعبیه‌شده است تا در هنگام استفاده چراغ آنها روشن شود. دو دکمه برای انتخاب مقدار قهوه خروجی از دستگاه است و از دکمه دیگر برای تهیه کف شیر استفاده می‌شود.

اسپرسوساز EC685 دارای دو مخزن آب از جنس پلاستیک است که به‌صورت مجزا در پشت دستگاه تعبیه شده‌اند که یکی از این مخزن‌ها برای درست کردن اسپرسو و دیگری برای تهیه قهوه بکار گرفته می‌شود.

ظرفیت مخزن1 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو
قابلیت استفاده ازپودر قهوه
فشار بخار15 بار
توان1350 وات
سایر ویژگی‌هادارای سیستم خاموشی خودکار
پیچ تنظیم میزان بخار خروجی
امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل
قیمت اسپرسوساز دلونگی EC685 را ببینید

اسپرسو ساز خانگی ارزان زیگما مدل RL-222

اسپرسوساز زیگما مدل rl-222

اسپرسوساز RL-222 یکی از بهترین اسپرسوساز های خانگی برند زیگما است. این اسپرسوساز با طراحی شیک و زیبا و با توان 850 وات می‌تواند یک اسپرسو با طعم عالی تولید کند. دستگاه اسپرسو ساز ارزان زیگما دارای یک نازل چرخشی است که می‌توان از آن برای آماده کردن نوشیدنی‌هایی نظیر کاپوچینو و لاته استفاده نمود.

ظرفیت مخزن1.6 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، کافه موکا
فشار بخار15 بار
توان850 وات
سایر ویژگی‌هادارای سیستم خاموشی خودکار
پیچ تنظیم میزان بخار خروجی
قابلیت درست کردن همزمان 2 فنجان
قابلیت تهیه کف شیر
صافی از جنس آلومینیوم
دارای پیمانه، توری استیل و قیف فلزی
قیمت اسپرسوساز زیگما RL-222 را ببینید

اسپرسوساز فوما مدل FU-1799

اسپرسوساز فوما مدل FU-1799

اسپرسوساز فوما مدل FU-1799 از توان و فشار بسیار بیشتری نسبت به دستگاه‌های مشابه خود برخوردار است. همچنین اسپرسوساز فوما به نازل تولید بخار و آب جوش مجهز است که از آن برای آماده کردن کف شیر، کاپوچینو و انواع نوشیدنی‌های گرم می‌توان استفاده نمود.

در این مدل از اسپرسو ساز اتوماتیک ارزان فوما نازل بخار قابل چرخش تعبیه شده است. اسپرسوساز FU-1799 دارای پمپ فشار 20 بار و لوله‌های بخار ضد زنگ با توان 850 وات است. این دستگاه مجهز به صفحه گرم نگه‌دارنده فنجان و همچنین صفحه دیجیتالی است.

جنس بدنهاستیل
ظرفیت مخزن1.2 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، لانگو، امریکانو، شیر گرم، فرانسه
فشار بخار20 بار
توان850 وات
سایر ویژگی‌هادارای سیستم خاموشی خودکار
پیچ تنظیم میزان بخار خروجی
قیمت اسپرسوساز فوما FU-1799 را ببینید

اسپرسوساز بوش مدل TIS65429RW

اسپرسو ساز بوش مدل TIS65429RW

اسپرسو ساز خودکار بوش مدل TIS65429RW با برخورداری از توان 1500 وات و سیستم بخار هوشمند نوشیدنی‌های متنوعی تهیه نموده و با سیستم Senso Flow دمای مطلوب برای دم کردن قهوه را فراهم می‌کند.

دستگاه TIS65429RW از بهترین اسپرسوساز های خانگی برند بوش است که هر مدل قهوه‌ای را بخواهید به‌طور خودکار شروع به درست کردن آن می‌کند. ازآنجایی‌که توزیع کف قهوه و شیر به‌طور اتوماتیک و با کمک سیستم نوآورانه کنترل می‌گردد هر نوشیدنی فقط با فشار دادن یک دکمه توسط دستگاه تهیه می‌شود.

جنس بدنهاستیل
ظرفیت مخزن1.7 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، لانگو، کافه اوله
فشار بخار19 بار
توان1500 وات
سایر ویژگی‌هادارای سیستم خاموشی خودکار
تنظیم اتوماتیک میزان بخار خروجی
امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل
تمام اتوماتیک و قابل برنامه‌ریزی
برخوردار از سیستم شست‌وشوی خودکار
قیمت اسپرسوساز بوش TIS65429RW را ببینید

اسپرسوساز نوا مدل NCM-149 EXPS

اسپرسو ساز نوا مدل NCM-149 EXPS

اسپرسوساز نوا مدل NCM-149 از جنس استیل ضدزنگ ساخته‌شده و ظاهری مستطیل شکل و براق دارد. این دستگاه دارای سینی چکه گیر، یک نازل خروجی بخار، هدگروپ، مخزن آب داغ و آب جوش، فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ، سوزن تمیزکننده و تمپر قهوه است.

این اسپرسوساز از قدرت بالایی برخوردار بوده و برای مصارف خانگی و کافه‌های کوچک بسیار مناسب است. نوا مدل NCM-149 که جزو بهترین اسپرسوساز خانگی به حساب می‌آید، دارای یک فشار پمپ قدرتمند و سیستم گرمایشی ۱۲۵۰ وات برای تهیه اسپرسو و کاپوچینو است.

این وسیله قدرت بخار ۱۵ بار داشته و به یک مخزن آب ۱.۵ لیتر مجهز است. می‌توانید با استفاده از نازل چرخان ۳۶۰ درجه مقداری کف را در فنجان شیر ایجاد کنید.

از دیگر ویژگی‌های اسپرسو ساز برقی ارزان می‌توان به نشانگر سطح آب، سیستم کاپوچینو ساز، قابلیت استفاده از پودر قهوه، تولید فوم شیر، قابلیت تنظیم میزان بخار به‌صورت دستی و تنظیم میزان غلظت قهوه اشاره کرد.

جنس بدنهاستیل
ظرفیت مخزن1.2 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
فشار بخار15 بار
توان1250 وات
سایر ویژگی‌هادارای سیستم شست‌وشوی خودکار
دکمه توقف عملیات
نشان‌گر آماده‌به‌کار
قابلیت تنظیم میزان آب
قیمت اسپرسوساز نوا NCM-149 EXPS را ببینید

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9 محصولی ساده و زیبا برای مصارف خانگی است که با داشتن توان مصرفی پایین از یک سینی چکه گیر هم برای تمیزی و راحتی بیشتر کاربر استفاده می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های این اسپرسو ساز ارزان و خوب می‌توان به برخورداری از سیستم واریو برای انتخاب طعم موردعلاقه از قهوه ملایم تا قهوه غلیظ را بیان نمود.

داشتن نشانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه، مخزن شیر جداشدنی، درپوش ایمنی و کلید آماده‌سازی کاپوچینو از خصوصیات دیگر دستگاه اسپرسو ساز ارزان است. اگر به دنبال بهترین اسپرسوساز خانگی از برند دلونگی هستید می‌توانید روی این مدل حساب باز کنید.

جنس بدنهاستیل
ظرفیت مخزن1.2 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو
فشار بخار3.5 بار
توان800 وات
سایر ویژگی‌هاقابلیت سیستم شست‌وشوی خودکار
صافی قابل شستشو
قابلیت تنظیم میزان خروج بخار
کلید تنظیم غلظت قهوه
سینی جمع‌آوری چکه
سیستم ایمنی ضدچکه
قیمت اسپرسوساز دلونگی EC9 را ببینید

اسپرسوساز گوسونیک مدل Gem-867

اسپرسوساز گوسونیک مدل Gem-867

اسپرسوساز گوسونیک مدل GEM-867 دستگاهی کوچک و سبک است که با بهره‌گیری از توان 850 وات و فشار 15 بار امکان درست کردن اسپرسو و یا کاپوچینوی خوش‌طعم را مهیا می‌کند.

بدنه دستگاه از ترکیب استیل و پلاستیک ساخته‌شده است. در این اسپرسوساز ارزان مخزنی با ظرفیت 1.6 لیتر باقابلیت جداسازی تعبیه‌شده که به خاطر شفاف بودن بدنه مخزن میزان آب موجود در آن قابل‌مشاهده است.

جنس بدنهترکیبی از فلز و پلاستیک
ظرفیت مخزن1.6 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو
فشار بخار15 بار
توان850 وات
سایر ویژگی‌هادارای فیلتر آب و نشان‌گر سطح آب
امکان تهیه کف خامه‌ای جهت کاپوچینو
دارای قابلیت درست کردن هم‌زمان دو فنجان قهوه
قیمت اسپرسوساز گوسونیک Gem-867 را ببینید

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2016

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2016

اسپرسوساز مدل ECM2016 که دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضدزنگ است، توسط شرکت مباشی تولید و به بازار عرضه‌شده است. از نکات قابل توجه بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان می‌توان به موتوری با فشار 20 بار و توان 1350 وات اشاره نمود که قهوه با خامه غلیظ و عالی تولید می‌کند.

این اسپرسو ساز ارزان مباشی دارای پیچ تنظیم بخار است که شما را قادر می‌سازد با تغییر بخار خروجی، فوم شیر را با غلظت‌های مختلف تهیه کنید.

داشتن نشانگر دما، یکی از جنبه‌های مثبت این اسپرسو ساز خانگی ارزان است که جذابیت منحصر به فردی به آن بخشیده و تعامل کاربر را تسهیل می‌کند. در بهترین مارک اسپرسوساز یک صفحه گرم نگه‌دارنده برای گرم نگه داشتن نوشیدنی قرار داده‌شده است.

ظرفیت مخزن1.25 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کاپوچینو، لاته، کافه ماکیاتو، موکا
فشار بخار۲۰ بار
توان۱۳۵۰ وات
سایر ویژگی‌هاسینی چکه گیر
دارای نازل بخار
نشانگر سطح آب
تمپر و پیمانه قهوه
سیستم کاپوچینوساز
قابلیت تولید کف شیر
سیستم خاموشی خودکار
قیمت اسپرسوساز مباشی ECM2016 را ببینید

اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M

اسپرسوساز دلونگی مدل EC850M

دستگاه اسپرسو ساز خانگی ارزان از برند دلونگی و مدل EC850M یک دستگاه فوق العاده مفید و پیشرفته برای تهیه انواع قهوه با حفظ کیفیت است. این مدل با استفاده از قدرت خلاقانه شرکت معتبر دلونگی، رضایت کامل مشتریان شرکت و خریداران این محصول را حفظ می‌کند.

ازآنجایی‌که هیچ مخزنی برای نگهداری دانه‌های قهوه در این بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان وجود ندارد، باید از قهوه آسیاب شده استفاده کرد. اسپرسو و کاپوچینو را نیز به راحتی می‌توانید با این مدل درست کنید. از طریق پنل دسترسی دستگاه، کاربر به‌تمامی امکانات آن دسترسی آسان دارد.

مخزن شیر دستگاه در جلو و مخزن آب آن در قسمت عقب قرار دارد. این گجت سیستم ترموبلاک را نیز در نظر می‌گیرد. فشار بخار 15 باری این مدل باعث می‌شود که قهوه با کیفیت قابل قبولی دم شود.

بدنه استیل دستگاه اسپرسوساز دلونگی EC850M علاوه بر استحکام، جلوه زیبایی نیز به آشپزخانه می‌بخشد. این سیستم به گونه‌ای ساخته شده است که فضای نگهداری فنجان‌ها نیز در نظر گرفته شده است. این مدل از بهترین اسپرسو ساز خانگی که در دسته انرژی A قرار می‌گیرد، مصرف انرژی بسیار کمی دارد.

ظرفیت مخزن۱ لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کاپوچینو
فشار بخار۱۵ بار
توان۱۴۵۰ وات
سایر ویژگی‌هانشانگر سطح آب
سیستم کاپوچینوساز
قابلیت تولید کف شیر
قیمت اسپرسوساز دلونگی EC850M را ببینید

اسپرسوساز نسپرسو مدل Essenza Mini Magimix

اسپرسوساز نسپرسو مدل Essenza Mini Magimix

کناره‌های گرد این دستگاه خاص به آن اجازه می‌دهد تا به راحتی در یک مکان کوچک قرار گیرد. اندازه آن تقریباً نصف یک توستر است که با وزن 2.3 کیلوگرم به‌طور قابل توجهی سبک‌تر و حمل آن آسان‌تر است. اسپرسوساز نسپرسو اسنزا مینی کروپس طراحی شیک و ساده‌ای دارد که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

ابعاد آن کوچک است، بنابراین فضای آشپزخانه را اشغال نمی‌کند. در پنل پشتی این اسپرسو ساز خانگی خوب، پرفروش و پرکاربرد، مخزن آب مخفی تعبیه شده است.

با این حال، قسمت جلویی جایی است که سینی چکه گیر و ظرف کپسول قرار می‌گیرد. توجه به این نکته ضروری است که اگرچه این مدل کوچک‌ترین دستگاه نسپرسو است، اما تمام ویژگی‌های برجسته بهترین اسپرسوسازهای خانگی را دارد و طعمی باورنکردنی و لذت‌بخش به قهوه می‌دهد.

ظرفیت مخزن۰.۷ لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، لانگو
فشار بخار۱۹ بار
توان۱۳۱۰ وات
سایر ویژگی‌هادارای ۱۶ عدد کپسول نسپرسو
سیستم خاموشی خودکار
قیمت اسپرسوساز نسپرسو Essenza Mini را ببینید

اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01

اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01

بهترین اسپرسو ساز خانگی مدل ECF01 از شرکت اسمگ، به دلیل طراحی زیبا و کلاسیکش، جزء محبوب‌ترین دستگاه‌های تهیه اسپرسو در بازار است. با این دستگاه، می‌توان به‌راحتی و با کیفیت بالا، اسپرسو و کاپوچینو تهیه کرد.

مخزن آب یک لیتری این دستگاه، به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به تعویض مکرر آب، قهوه خود را تهیه کنید. همچنین دستگاه، دارای ۲ عدد نازل است که به شما امکان تهیه دو فنجان قهوه در لحظه را می‌دهد.

سیستم گرمایی Thermoblock این دستگاه، به شما اجازه می‌دهد که در کمترین زمان ممکن، قهوه خود را آماده کنید. این سیستم سریعاً آب را به دمای مورد نظر می‌رساند و همچنین در طی فرآیند تهیه قهوه، دمای آب را در حد مطلوب حفظ می‌کند.

پایه‌های ضد لغزش بهترین برند اسپرسو ساز خانگی، از ایجاد هرگونه خطر برای کاربر از جمله سرازیری دستگاه، جلوگیری می‌کند. بدنه این دستگاه نیز از جنس استیل و پلاستیک با کیفیت ساخته شده است و به همین دلیل دارای عمر طولانی است.

با توجه به مشخصات فنی و کیفیت ساخت بالای این دستگاه، اسپرسوساز ECF01 از محصولاتی است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و به‌عنوان یکی از بهترین اسپرسوسازهای خانگی شناخته می‌شود.

ظرفیت مخزن1 لیتر
نوشیدنی‌های قابل تهیهاسپرسو، کاپوچیو
فشار بخار15 بار
توان1350 وات
سایر ویژگی‌هاامکان تنظیم دما در سه سطح، دارای پایه‌های ضد لغزش
قیمت اسپرسوساز اسمگ ECF01 را ببینید

انواع مختلف دستگاه اسپرسوساز موجود چیست؟

دستگاه‌های اسپرسوساز قرن‌هاست که وجود داشته‌اند، اما در طول سال‌ها پیچیده شده‌اند و گزینه‌های متنوعی را ارائه می‌دهند. از مدل‌های دستی گرفته تا نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک، یک دستگاه اسپرسوساز وجود دارد که می‌تواند متناسب با هر سبک زندگی یا بودجه‌ای باشد.

هر مدل اسپرسوساز به ترجیح و نیاز کاربر مزایا و معایب خاص خود را دارد. در ادامه این مقاله، انواع مختلف دستگاه‌های اسپرسوساز موجود را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید هنگام انتخاب بهترین اسپرسوساز برای خانه یا کافه خود تصمیمی آگاهانه بگیرید.

دستگاه اسپرسوساز اهرمی

دستگاه های اسپرسوساز اهرمی از یک اهرم دستی برای فشاردادن آب داغ از میان تفاله‌های قهوه استفاده می‌کنند. این ماشین‌ها به طور سنتی طراحی شده‌اند و قابل‌اعتمادترین و بادوام‌ترین هستند.

دستگاه اسپرسوساز پمپی

دستگاه های اسپرسوساز پمپی از یک پمپ الکتریکی استفاده می‌کنند تا آب داغ را از تفاله‌های قهوه عبور دهند. این دستگاه‌ها نسبت به اسپرسوساز‌های اهرمی خودکارتر و راحت‌تر هستند، اما گران‌تر نیز هستند.

دستگاه اسپرسوساز کپسولی

دستگاه های اسپرسوساز کپسولی از کپسول‌های از پیش بسته‌بندی‌شده پر شده با تفاله قهوه استفاده می‌کنند. استفاده از این ماشین‌ها بسیار آسان است و نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارند.

سؤالات متداول درباره بهترین دستگاه اسپرسوساز خانگی

تفاوت اسپرسوساز با قهوه ساز چیست؟

دستگاه اسپرسوساز برای تهیه نوشیدنی‌هایی چون اسپرسو، کاپوچینو و درست‌کردن کف شیر کاربرد دارد. ولی دستگاه قهوه‌ساز برای دم کردن قهوه‌هایی چون قهوه‌ترک و قهوه فرانسه مناسب هستند. همچنین دستگاه‌های قهوه‌ساز نسبت به دستگاه‌های اسپرسوساز قیمت مناسب‌تری دارند.

برای خرید دستگاه اسپرسوساز باکیفیت به دنبال چه چیزی باشیم؟

برای خرید دستگاه اسپرسوساز باکیفیت به دوام، ظرفیت، سهولت در تمیز شدن، قابلیت کف کردن و به نوع آسیاب یعنی داخلی بودن یا جداگانه بودن آسیاب باید توجه کرد.

حرف پایانی در خرید بهترین اسپرسوساز خانگی ارزان

بهترین اسپرسوسازهای رایج در بازار را در این مقاله به شما معرفی نمودیم. هرکدام از این دستگاه های اسپرسوساز دارای امکانات متفاوتی هستند که شما می‌توانید بنا بر سلیقه، نوع نوشیدنی و بودجه‌ای که در نظر گرفتید اسپرسوساز موردنظر خود را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. با راهنمایی دوستم که یه مدل خفن از مباشی داشت من هم خریدم و الان که سه ماه از خریدم میگذره با جرئت میتونم بهتون پیشنهاد کنم . اسپرسو ساز مباشی هم بدنه فلزیه محکمی داره هم کیفیت اسپرسوی خروجیش مثل کافی شاپ هاست. کار کردن با خروجی بخارش کمی مهارت میخواد که به مرور متونید یاد بگیرید و قلقش دستتون بیاد. قیمتش هم برای من مناسب بود. یعنی نه خیلی زیاد بود نه خیلی کم.

  2. سلام خدمت شما همراه گرامی!
    از اینکه تجربه و دیدگاه خود را با ما و همراهان این سایت به اشتراک گذاشتید بسیار سپاس گزارم!
    مباشی یکی از برندهای ژاپنی موفق در تولید لوازم خانگی و الکترونیکی است که طی چند سال اخیر با تولید
    محصولات باکیفیت طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا