بهترین یخچال فریزر دوقلو و بالا پایین ایرانی و خارجی

وجود بهترین یخچال فریزر در هر خانه‌ای جزو ضروریات زندگی است. در بازار یخچال‌فریزرها عمدتاً به دو شکل دوقلو و بالا پایین (کمبی) وجود دارند. قبل از اینکه اقدام به خرید یخچال فریز نمایید باید نیازهایتان را مشخص کنید و سپس بر اساس آن نوع یخچال فریزر و امکاناتی که باید داشته باشد را در نظر بگیرید.

معیارهای انتخاب بهترین یخچال فریزر

برای اینکه بتوانید بهترین یخچال فریزر را انتخاب کنید باید برخی نکات از جمله قیمت، میزان مصرف برق، ابعاد یخچال، ظرفیت یخچال، داشتن آب‌سردکن و یخ‌ساز، برفک زدایی، قابلیت تنظیم رطوبت و دما، انتخاب نوع یخچال فریزر دوقلو یا بالا پایین، نوع کمپرسور و به وجود قفل کودک توجه داشته باشید.

بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو و بالا پایین

از بهترین مارک‌های یخچال فریزر عرضه‌شده در بازار ایران می‌توان به سامسونگ، الجی، بوش، دوو، اسنوا، امرسان و دیپوینت اشاره کرد که در ادامه بهترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی را برای شما معرفی می‌کنیم.

یخچال فریزر دوو مدل D4BF-1077TI

یخچال و فریزر دوو مدل D4BF-1077TI

یخچال فریزر بالا پایین دوو مدل D4BF-1077TI با طراحی مجلل و زیبا یکی از یخچال‌ فریزرهای مجهز به کمپرسورهای کم‌مصرف با امکان کنترل رطوبت، فناوری انجماد سریع و سیستم گردش هوای سه‌بعدی قدرتمند است.

بهترین یخچال فریزر کمبی دوو به سیستم خنک‌کننده دوگانه تجهیز شده است که جریان خنک‌کننده مستقل یخچال را از فریزر جدا می‌کند. علاوه بر این سیستم خنک‌کننده دوگانه از انتقال بوهای بد از فریزر به یخچال و بالعکس جلوگیری می‌کند. این دستگاه از سیستم مدیریت مصرف در زمان مسافرت نیز بهره‌مند میبرد.

شرکت دوو برای نورپردازی داخلی این مدل از لامپ‌های LED بهره برده است. این یخچال فریزر مجهز به کمپرسورهای کم‌مصرف HE است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. اگر به دنبال بهترین یخچال فریزر بالا پایین از تولیدات برند دوو هستید این محصول را هم می‌توانید در نظر داشته باشید.

نمودار مصرف انرژیA++
سایر ویژگی‌هاطبقه و نگهدارنده بطری تاشو
قابلیت کنترل رطوبت
سرمایش سریع در فریزر و یخچال
سامانه گردش هوای چندگانه
کمپرسور HE
قیمت یخچال دوو D4BF-1077TI را ببینید

بهترین یخچال دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS

بهترین یخچال فریزر دوقلو دوو D2LRF-0020SS با مصرف انرژی A+ یکی از بهترین یخچال فریزرهای جادار برای خانواده‌های با جمعیت زیاد مناسب است. این یخچال فریزر به فناوری Digital Cooling مجهز شده است تا دمای داخل و خارج یخچال را محاسبه کرده و دمای مطلوب را تأمین می نماید.

این ویژگی به میوه‌ها، سبزیجات و پروتئین‌ها اجازه می‌دهد تا برای مدت زمان بیشتری تازه بمانند. بخش یخچال این دستگاه دارای چهار طبقه شیشه‌ای بادوام، دو محل برای نگه داشتن میوه و سبزیجات و پنج محفظه روی در است.

در فریزر دستگاه نیز دو طبقه، پنج کشو و پنج مکان روی در است که بخش بسیاری از مواد غذایی را در خود نگهداری می کند. یخ‌ساز تمام‌اتوماتیک دستگاه پس از تهیه یخ آنها را در ظرف مخصوص یخ قرار می‌دهد. آبریز بهترین یخچال دوقلو می‌تواند به آب شهری متصل شود و شما می‌توانید آب سرد بنوشید.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هاکمپرسور پر بازده
چشم الکترونیکی هوشمند
سیستم گردش هوای سه‌بعدی
قیمت یخچال دوو D2LRF-0020SS را ببینید

یخچال فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

بهترین یخچال فریزر بالا پایین امرسان BFN20D-M/TP با 2 متر ارتفاع دستگاهی به روز و توانمند است. سیستم خنک‌کننده این یخچال فریزر کمپرسور بوده که مهم‌ترین ویژگی آن عدم تولید برفک است. شایان‌ذکر است که فریزر این دستگاه دارای سیستم‌ عملکرد مجزا بوده و می‌تواند با حالت انجماد سریع مواد غذایی را منجمد کند.

بهترین یخچال فریزر کمبی به سیستم عیب‌یابی هوشمند مجهز است. فناوری کاهش مصرف انرژی در این دستگاه موجود است که باث گردش هوای چندگانه انجام می‌شود.

یک صفحه کنترل LED روی درب یخچال قرار گرفته که به قفل کودک مجهز است که برای حفظ تنظیمات می‌توان آن را قفل نگه داشت. آب‌سردکن این یخچال مجهز به قفل کودک است. پایه‌های چرخ‌دار یخچال جابجایی آن را آسان می‌کند.

نمودار مصرف انرژیA
سایر ویژگی‌هادارای طبقات شیشه نشکن
سیستم خنک‌کننده کمپرسور
نمایشگر مجهز به قفل کودک
آب‌سردکن مجهز به قفل کودک
سیستم کاهش‌دهنده مصرف انرژی
سیستم گردش هوای چندگانه
عیب‌یابی هوشمند
پایه‌های چرخ‌دار و قابل تنظیم
قیمت یخچال امرسان BFN20D-M/TP را ببینید

یخچال فریزر دوقلو امرسان مدل FN15D-RH15D

یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

یخچال فریزر دوقلو امرسان FN15D-RH15D یکی از بهترین یخچال فریزر های زیبا و بادوام از این سازنده ایرانی است. این مدل از دو فضای بزرگ مجهز و مجزا برای دو قسمت یخچال و فریزر بهره می‌برد. دو پنل دیجیتال جداگانه بر روی بدنه یخچال تعبیه‌شده است که می‌توان از آنها برای اعمال تنظیماتی مانند دما استفاده کرد.

این پنل ها در ارتفاع زیاد و دور از دسترس کودکان قرار گرفته‌اند و علاوه بر آن مجهز به قفل کودک نیز هستند. یخچال‌های این دستگاه هرکدام 15 فوت ظرفیت دارند که در کل 30 فوت فضا را در برای شما فراهم می کنند.

فضای داخلی یخچال با چندین طبقه، قفسه و کشو، توزیع مواد غذایی را راحتتر نموده است. کشوهای بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی می‌توانند رطوبت را تنظیم کنند و برای نگهداری میوه‌ها و سبزیجات بسیار عالی هستند. قابلیت انجماد سریع یکی دیگر از ویژگی های این یخچال فریزر است.

نمودار مصرف انرژیA
سایر ویژگی‌هاطبقات شیشه‌ نشکن
قابلیت انجماد سریع با 30 فوت گنجایش
دارای کنترل پنل LED و عیب‌یاب هوشمند
سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی
سیستم گردش هوای اجباری
پایه‌های چرخ‌دار و قابل تنظیم
قیمت یخچال امرسان FN15D-RH15D را ببینید

یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TI

یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TI

یخچال فریزر بالا پایین اسنوا SN4-0250TI با مصرف انرژی A+ دارای ظرفیت مناسبی برای نگهداری مواد غذایی است. بهترین یخچال فریزر اسنوا دارای آبریز بیرونی است که با استفاده از مخزن داخل یخچال آب را سرد کرده و مشکل لوله‌کشی آب را برطرف می‌کند.

همچنین با جلوگیری از باز و بسته شدن پی در پی درب یخچال، عمر دستگاه افزایش‌یافته و مصرف انرژی کاهش می‌یابد. این یخچال فریزر دارای کمپرسور با راندمان بالا با 20 درصد صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی و به سیستم خنک‌کننده سریع نیز مجهز است. فریزر دستگاه در پایین قرار داشته و 100% بدون برفک است.

نمودار مصرف انرژیA+
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
قیمت یخچال اسنوا SN4-0250TI را ببینید

یخچال فریزر دوقلو اسنوا مدل SN6-0190SW-Sn5-0190SW

یخچال و فریزر دوقلو اسنوا مدل SN6-0190SW-Sn5-0190SW

یخچال فریزر دوقلوی اسنوا SN6-0190SW-Sn5-0190SW یکی از بهترین یخچال فریزر های شرکت اسنوا است. این یخچال به زیبایی ساخته شده و برای خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت مناسب خواهد بود.

ظرفیت کل بهترین یخچال ایرانی 638 لیتر است که 368 لیتر آن به یخچال و 270 لیتر به فریزر اختصاص دارد. این ظرفیت زیاد اجازه می‌دهد تا مقادیر زیادی از مواد غذایی را در یخچال نگه‌دارید و منجمد کنید.

یخچال در این مدل پنج طبقه است و در پایین آن دو کشو تعبیه شده است. فریزر این دستگاه نیز مجهز به پنج کشو است. اسنوا برای این مدل از یخچال فریزر از آب‌سردکن استفاده نموده است. مصرف انرژی بهترین یخچال دوقلو ایرانی اسنوا نیز بسیار کم است.

نمودار مصرف انرژیA+
سایر ویژگی‌هادارای یخ‌ساز نیمه اتوماتیک و نمایشگر
قیمت یخچال اسنوا SN6-0190SW-Sn5-0190SW را ببینید

یخچال فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5i

یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5i

بهترین یخچال فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5i با موتور اینورتر خطی کم‌مصرف با ظرفیت 330 لیتر برای یخچال و 277 لیتر برای فریزر در کل حجم بسیار خوبی را برای نگهداری مواد غذایی برای شما فراهم می کند. D5i یخچال فریزری مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت یا کسانی است که مقدار زیادی از مواد منجمد را نگهداری می‌کنند.

از ویژگی‌های بارز بهترین برند یخچال دوقلو می‌توان به برفک نمی‌گیرد، مجهز به فریزر اتوماتیک، مجهز به آبریز خارجی که باعث کاهش نیاز به باز و بسته شدن درب و در نتیجه کاهش مصرف برق می‌شود، دارای حالت انجماد سریع، دارای محفظه نگهداری مرغ و گوشت و سبزیجات با حفظ طراوت، دارای سه سنسور کنترل دما و سیستم روشنایی LED کم‌مصرف اشاره کرد.

نمودار مصرف انرژیA+
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
میزان صدا30 دسی‌بل
قیمت یخچال دیپوینت D5i را ببینید

یخچال فریزر دیپوینت مدل T7S-W

یخچال و فریزر دیپوینت مدل T7S-W

بهترین یخچال فریزر بالا پایین ایرانی دیپونت مدل T7 برای خانواده‌های پرجمعیت یا کسانی که نیاز به فضای بیشتری از یخچال هستند مناسب است.

از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به برفک نمی‌زند، مجهز به آبریز خارجی که نیاز به باز و بسته شدن درب را کاهش داده و در نتیجه مصرف برق را کاهش می‌دهد، مجهز به فیلتر Hygiene Fresh، دارای محفظه نگهداری مرغ و گوشت و سبزیجات با حفظ طراوت و دارای سه سنسور کنترل دما اشاره کرد.

نمودار مصرف انرژیA
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هادارای یخ‌ساز نیمه اتوماتیک و نمایشگر
قیمت یخچال دیپوینت T7S-W را ببینید

یخچال فریزر فیلور مدل RPD-COL-013

یخچال فریزر فیلور مدل RPD-COL-013

یخچال فریزر RPD-COL-013 محصول شرکت ایرانی فیلور است. این یخچال فریزر به‌صورت خودکار یخ را آب می‌کند و اجازه نمی‌دهد با تولید یخ مصرف انرژی یخچال افزایش یابد و در درازمدت کارایی یخچال با اثرات منفی مواجه خواهد شد.

این محصول دارای طراحی بهینه و مناسب برای استفاده در آشپزخانه‌های کوچک و متوسط است. در بهترین یخچال فریزر بالا پایین ایرانی قسمت یخچال در بخش پایین محصول و قسمت فریزر در بخش بالایی محصول قرار گرفته است. این شکل از طراحی بیشتر برای افرادی مناسب است که خانواده کوچکی دارند.

ظرفیت کل دستگاه 290 لیتر است که نشان می‌دهد این محصول برای استفاده خانواده‌های کم‌جمعیت به بازار عرضه شده است. قسمت فریزر این محصول دارای 2 کشو است که با استفاده از آن می‌توانید مواد غذایی را به‌صورت منظم در یخچال قرار دهید.

ظرفیت فریزر در این بهترین یخچال فریزر بالا پایین 65 لیتر است. تعداد قفسه‌های یخچال در این محصول 4 عدد است. در این یخچال یک کشو برای قراردادن میوه و سبزیجات وجود دارد. لازم به ذکر است که درب یخچال 3 لایه است.

نمودار مصرف انرژیA
نوع مقاومت در برابر برفکدیفراست
سایر ویژگی‌هاسازگار با محیط زیست، با دوام و برفک زدایی اتوماتیک
قیمت یخچال فیلور RPD-COL-013 را ببینید

یخچال فریزر دوقلو امرسان مدل دیاموند RH20D-FN20

یخچال و فریزر دوقلو امرسان مدل دیاموند RH20D-FN20

بهترین یخچال ایرانی از برند امرسان با ظرفیت 20+20 فوت دارای پنل تنظیم دیجیتال روی درب یخچال و فریزر، مجهز به سیستم گردش هوای اختصاصی در داخل فریزر، سیستم عیب یاب هوشمند، و سیستم کاهش مصرف انرژی با رده مصرف انرژی A و مجهز به تمامی امکانات یک یخچال مدرن است.

این محصول جایگزین مفید و مناسبی برای خانه‌های ایرانی است که می‌توانیم مواد غذایی زیادی را در آن نگهداری کنیم زیرا دارای فضای داخلی بسیار وسیع در دو قسمت یخچال و فریزر هستند. این بهترین یخچال فریزر ایرانی به دلیل مصرف کم انرژی، فضای داخلی جادار و زیبایی بسیار عالی، یکی از شناخته‌شده‌ترین اقلام این شرکت در بین یخچال‌های ایران است.

نمودار مصرف انرژیA
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هاسیستم کنترل دیجیتال مجهز به نمایشگر تاچ پنل، نمایشگر مجهز به قفل کودک، سیستم عیب یابی هوشمند، سیستم انجماد سریع در فریزر
قیمت یخچال امرسان دیاموند RH20D-FN20 را ببینید

یخچال فریزر جنرال پین مدل RF-M22

یخچال و فریزر جنرال پین مدل RF-M22

یخچال فریزر RF-M22 یکی از یخچال فریزرهای برند جنرال پین است که برای خانوارهای کوچک تا متوسط ایده آل است و دارای سبکی ساده و کلاسیک است. همان‌طور که قبلاً می‌دانید، وقتی صحبت از وسایلی مانند یخچال و فریزر می‌شود که به طور مداوم کار می‌کنند و از برق استفاده می‌کنند، میزان انرژی مصرف‌شده بسیار قابل‌توجه است.

این بهترین یخچال فریزر خارجی، دارای رتبه انرژی B است و انرژی بسیار کمی مصرف می‌کند. دارای 230 لیتر فضای یخچال و 180 لیتر فضای فریزر است. قفسه‌ها و کشوهای یخچال و فریزر مستحکم هستند و به شما این امکان را می‌دهند که به‌راحتی حجم زیادی از مواد غذایی را در آنها نگهداری کنید.

اگر به دنبال خرید یخچال فریزر باقیمت مناسب هستید، این یخچال های خارجی می‌توانند به سبد خرید شما اضافه شوند. یخچال این محصول دارای دو محفظه کشویی و سه طبقه است تا بتوانید مواد غذایی بزرگ و ظروف مختلف را با خیال راحت در داخل آن نگهداری کنید.

در بالای درب بهترین یخچال فریزر بالا پایین خارجی، یک پنل بسیار نازک و جذاب تعبیه‌شده است که با استفاده از آن می‌توان عملکرد دستگاه را تنظیم نمود که به دلیل ارتفاع آن، خارج از دسترس کودکان است.

نمودار مصرف انرژیB
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هاکشوی یخ‌ساز، آبریز بیرونی
قیمت یخچال جنرال پین RF-M22 را ببینید

یخچال فریزر جی پلاس مدل GRF-M5317W

یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-M5317W

جی پلاس یکی از برندهای ایرانی است که اخیراً سهم قابل توجهی در بازار لوازم خانگی به دست آورده و به شدت با سایر برندهای معروف در تولید رقابت می‌کند. بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی GRF-L5315 محصولی دیگر از برند جی پلاس، دارای موتور اینورتر و با طراحی فوق‌العاده گزینه خوبی برای خریداران است.

از ویژگی‌های آن می‌توان به فناوری Super Cooling، فناوری Super Freezing و ظرف Fresh Box برای حفظ تازگی غذا اشاره کرد. ظرفیت خالص بهترین یخچال فریزر کمبی ایرانی 521 لیتر است.

برای نگهداری بهتر مواد غذایی، این یخچال دارای یک کشو با دمای تقریباً صفر است. سیستم جریان هوای کم مصرف ترین یخچال ایرانی از دیگر ویژگی‌های آن است. صفحه نمایش این یخچال نیز از نوع LED است.

نمودار مصرف انرژیA++
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هاکشو با دمای نزدیک به صفر جهت نگهداری بهتر Chil Drawer، سیستم جریان هوای چندگانه، فناوری انجماد سریع، فناوری سرمایش سریع
قیمت یخچال جی پلاس GRF-M5317W را ببینید

یخچال فریزر هیتاچی مدل RW-760 GRD

یخچال و فریزر 24 فوت هیتاچی مدل RW-760 GRD

یخچال فریزر چهار درب جدید هیتاچی دارای موتور قدرتمند اینورتر و خنک‌کننده دو فن است. این یخچال جدید هیتاچی با برخی از ویژگی‌ها مانند محفظه سبزیجات، قفسه‌های شیشه‌ای بادوام، چراغ‌های LED، جریان هوای جلو و سنسور دمای سازگار با محیط‌زیست عرضه می‌شود.

غذاها همچنین می‌توانند از ویژگی انتخاب تازه در بهترین یخچال خارجی بهره‌مند شوند که به شما امکان می‌دهد محفظه چیلر را از حالت لبنیات و گوشت به حالت سبزیجات تغییر دهید. این وسیله همچنین دارای یک صفحه کنترل لمسی با دسترسی آسان است.

باتوجه‌به کنترل سنسور دوگانه، خنک‌کننده همیشه در سطح بهینه کار می‌کند. از آب تمیز و خنک آب‌سردکن لذت ببرید. یخچال هیتاچی مدل R-W760 با مصرف کمترین انرژی و عدم آسیب رساندن به محیط‌زیست توجه همگان را به زیبایی و کارایی خود جلب کرده است.

همچنین ظرفیت بالای بهترین مارک یخچال خارجی موردتوجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه دارای 4 در است که 2 در در قسمت بالایی مربوط به فریزر و 2 در دیگر در طبقه پایین مربوط به یخچال است.

نمودار مصرف انرژیA++
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هاکشو با دمای نزدیک به صفر جهت نگهداری بهتر Chil Drawer، سیستم جریان هوای چندگانه، فناوری انجماد سریع، فناوری سرمایش سریع
قیمت یخچال هیتاچی RW-760 GRD را ببینید

یخچال 30 فوت هاردستون مدل HD10

یخچال 30 فوت هاردستون مدل HD10

یخچال فریزر هاردستون HD10 طراحی ساده و کلاسیکی دارد. این یخچال به سبک بالا به پایین ساخته شده و فریزر در پایین قرار دارد. قفسه‌های یخچال پهن هستند و به شما امکان می‌دهند ظروف بزرگ را ذخیره کنید. هاردستون در این مدل از دسته‌های مخفی استفاده کرده است که به ساده‌سازی بیشتر طراحی آن کمک کرده است.

برای تنظیم دمای کار یخچال فریزر و استفاده از سایر عملکردهای دستگاه، یک پنل دیجیتال باریک بر روی درب بالایی دستگاه تعبیه شده است. محل قرارگیری پنل بالا و دور از دسترس کودکان است. البته برای اطمینان بیشتر قفل کودک نیز برای این پنل در نظر گرفته شده است.

بهترین یخچال فریزر خارجی در ایران در مجموع 620 لیتر گنجایش دارد و به‌راحتی می‌تواند نیاز یک خانواده پرجمعیت را برطرف کند. از فضای داخلی دستگاه 365 لیتر به یخچال و 130 لیتر باقی‌مانده به فریزر اختصاص‌داده‌شده است. فضای یخچال از سه‌طبقه شفاف و مقاوم تشکیل شده است.

در پایین دستگاه سه کشو برای نگهداری مواد حساس به رطوبت مانند میوه‌ها و سبزیجات تازه تعبیه شده است. قرار دادن این مواد در محفظه کشویی باعث می‌شود رطوبت کمتر و سرمای بیشتری به آنها برسد و به حفظ طراوت میوه ها و سبزیجات برای مدت طولانی‌تری کمک کند.

قفسه‌های وسیع و متعدد روی درب بهترین مارک یخچال فریزر خارجی فضای مناسبی را برای قرار دادن وسایلی مانند تخم مرغ، ظروف سس، قوطی‌ها و اقلام کوچکتر در اختیار شما قرار می‌دهد. طبقات فریزر کاملاً کشویی است. آبریز خارجی یک ویژگی محبوب در یخچال فریزر است که معمولا در تمامی مدل‌های پیشرفته دیده می‌شود.

نمودار مصرف انرژیA
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هادارای محفظه‌ چیلر، سیستم عیب‌یاب هوشمند، مناسب برای مناطق گرمسیری
قیمت یخچال هاردستون HD10 را ببینید

یخچال فریزر تی سی ال مدل F540-AWD/AMD/AMD/ASD

یخچال و فریزر 22 فوت تی سی ال مدل F540-AWD/AMD/AMD/ASD

بهترین مارک یخچال دوقلو خارجی TCL مدل F540-AWD/AMD/AMD/ASD محصولی است که با طراحی 4 در به بازار عرضه شده است. ظرفیت یخچال در این محصول 296 لیتر و ظرفیت فریزر 133 لیتر است. داخل یخچال به صورت لایه لایه طراحی شده است تا غذاها و ظروف به خوبی چیده شوند.

بهترین یخچال دوقلو خارجی دارای قابلیت نوفراست است. قابلیت برفک‌زدایی خودکار این محصول بدون دخالت کاربر یخ را به صورت خودکار آب کرده و آب حاصل از یخ زدایی را تبخیر می‌کند. این یخچال فریزر تی سی ال دارای برچسب انرژی A+ است که آن را در رده محصولات کم مصرف قرار می‌دهد.

طراحی داخلی بهینه در هر دو بخش یخچال و فریزر انجام شده است تا فضای بزرگی را برای استفاده کاربر فراهم کند. بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو خارجی گزینه بسیار مناسبی برای خانواده‌هایی با جمعیت متوسط محسوب می‌شود و به آنها اجازه می‌دهد مواد غذایی مورد نیاز خود را حفظ کنند.

نمودار مصرف انرژیA+
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
سایر ویژگی‌هاآبسردکن نيمه اتوماتيك با مخزن آب
قیمت یخچال تی سی ال F540-AWD/AMD/AMD/ASD را ببینید

یخچال فریزر دوقلو سوزوکی مدل ROG 342DSIR

یخچال و فریزر دوقلو سوزوکی مدل ROG 342DSIR

یخچال فریزر دوقلو سوزوکی با ساختار عالی و موتور دارای اینورتر خود توجه اکثر کاربران را به خود جلب کرده است. موتور بهترین برند یخچال فریزر خارجی با سرعت متغیر کار می‌کند و بسته به دما و رطوبت محیط و همچنین دمای تنظیم شده سرعت موتور تغییر می‌کند و فقط یک بار روشن و خاموش می‌شود، یعنی تا زمانی که یخچال را از برق نکشید، موتور اینورتر در واقع خاموش نمی‌شود.

در نتیجه به دلیل اینکه با سرعت کم یا متوسط یا سرعت زیاد کار می‌کند و بیش از حد روشن و خاموش نمی‌شود، برق کمتری مصرف می‌کند، صدای کمتری ایجاد می‌کند و طول عمر بیشتری دارد و مزایای دیگری مانند کاهش استارت دارد. در نتیجه افزایش عمر موتور، امکان تغییر دور موتور، امکان تغییر جهت موتور، داشتن محافظ در برابر اضافه بار، امکان کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغیر است وجود دارد.

نمودار مصرف انرژیA++
نوع مقاومت در برابر برفکنوفراست
قیمت یخچال سوزوکی ROG 342DSIR را ببینید

یخچال فریزر ایستکول مدل دو درب ايستاده 196200

یخچال و فریزر 12 فوت ایستکول مدل دو درب ايستاده 196200

یخچال مدل دو درب ایستاده با شماره 196200، یکی از محصولات بسیار محبوب برند ایستکول است. این یخچال با ظرفیت ۱۲ فوت، دارای یک بخش یخچال با ظرفیت ۱۶۸ لیتر و یک بخش فریزر با ظرفیت ۴۵ لیتر است، که به طور کلی یک ظرفیت مجموعه ۲۱۳ لیتر دارد. همچنین، در این یخچال ۳ طبقه برای بخش یخچال و ۲ طبقه برای بخش فریزر قرار داده شده است.

نمودار مصرف انرژیC
نوع مقاومت در برابر برفکبدون قابلیت ضد برفک
قیمت یخچال ایستکول مدل 196200را ببینید

سؤالات متداول در خرید بهترین یخچال فریزر بالا پایین

وجود کمپرسور خطی در یخچال فریزر چه مزیتی دارد؟

صدا و مصرف کم نتیجه استفاده از این کمپرسور در پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی است.

آیا اندازه یخچال فریزر بر میزان مصرف انرژی آن تأثیر دارد؟

بله؛ اندازه یخچال فریزر با میزان مصرف انرژی رابطه مستقیم دارند. هرچه یخچال فریزر بزرگ‌تری انتخاب نمایید، مصرف انرژی بیشتر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا