راهنمای خرید بهترین اتو بخار خانگی دستی و ایستاده ارزان

پوشیدن لباس‌های دارای چین‌وچروک حس بدی به وجود آورده و باعث به‌هم‌خوردن آراستگی ظاهری هر فردی می‌شود. برای داشتن لباس‌های مرتب و صاف می‌توان از بهترین اتو بخار خانگی استفاده کرد. برای اینکه بتوانید یک اتو خوب و مناسب را از میان بهترین مارک های اتو بخار موجود در بازار تهیه کنید باید نکاتی را مدنظر قرار دهید. در این راهنمای خرید اتو بخار به بیان مهم‌ترین ویژگی‌های اتوهای بخار پرداخته و در پایان بهترین اتو های بخار بازار را معرفی می‌کنیم.

انواع اتو بخار

انواع اتو بخار

برای اینکه بتوان انتخاب بهتری هنگام خرید بهترین اتو بخار ارزان داشت اطلاع از انواع اتو می‌تواند کمک‌کننده باشد. به‌طورکلی اتوها به پنج دسته پرسی، ایستاده، مسافرتی، معمولی و مخزن‌دار تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه به معرفی هرکدام از آنها می‌پردازیم.

اتو بخار معمولی

اتو بخار معمولی بیشترین استفاده کننده را به خود اختصاص میدهد این اتو ابعاد کوچکی داشته و فضای کمتری را اشغال میکند. برای استفاده های روزمره و معمولی این مدل اتو گزینه بسیار مناسبی است.

اتو بخار سفری

اتوهای مسافرتی ابعاد کوچکی داشته و جای کمتری را اشغال می‌کنند. در برخی از مدل‌های اتو مسافرتی امکان تاشدن دسته نیز وجود دارد. این اتو وزن کمتری نسبت به سایر مدل‌های اتوها دارد.

اتو بخار ایستاده

اتو بخار ایستاده قابلیت استفاده به شکل عمودی را دارد و به‌راحتی می‌توانید توسط آن پرده‌ها و لباس‌های آویزان را اتو نمایید. این اتو بیشتر برای صاف کردن چین و چروک‌های ساده کاربرد دارد.

اتو بخار مخزن‌دار

اتو بخار مخزن‌دار نسبت به اتوهای معمولی از کیفیت عملکرد بهتری برخوردار است. این اتو به دلیل داشتن مخزن اضافی آب، بخار بسیار بیشتری تولید می‌کند. توجه داشته باشید که این اتو به دلیل تولید بخار زیاد هزینه برق مصرفی بیشتری نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

اتو بخار پرسی

اگر می‌خواهید لباس‌هایتان را در مدت‌زمان کوتاه و باکیفیت بالایی اتو نمایید بهترین اتو بخار پرسی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این اتو به‌سرعت گرم می‌شود و می‌توانید بدون احساس خستگی از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که اتو پرسی ابعاد بزرگ، قیمت گران و مصرف برق زیادی را دارد.

نکات مهم در خرید بهترین اتو بخار دستی

نکات مهم در خرید بهترین اتو بخار

اگر می‌خواهید بهترین اتو بخار خانگی را تهیه کنید بایستی با نکات مهمی که در انتخاب آن تأثیرگذار هستند آشنا شوید در ادامه به بررسی برخی از این نکات می‌پردازیم.

جنس کف اتو

کف اتو بخار عمدتاً از جنس‌های استیل ضدزنگ، تیتانیوم، آلومینیوم آنودایز شده و سرامیک ساخته می‌شود که در این میان کف اتو ساخته شده از استیل ضدزنگ و سرامیک از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و به‌راحتی بر روی لباس‌ها حرکت می‌کند.

کنترل پنل اتو

کنترل پنل بهترین اتو بخار به دو صورت مکانیکی یا دستی و دیجیتال ساخته می‌شود. با استفاده از کنترل پنل دیجیتالی می‌توان مقدار حرارت و میزان بخار را با دقت تنظیم کرد اما توجه داشته باشید که اتو دارای کنترل پنل دیجیتال گران‌تر است. در کنترل پنل مکانیکی توسط یک ولوم گردان امکان تنظیم میزان حرارت و مقدار بخار وجود دارد.

قطع کن خودکار

قطع کن خودکار در جلوگیری از سوختن لباس‌ها و فرش و همچنین آتش‌سوزی نقش مؤثری را ایفا می‌کند. با استفاده از این توانایی اگر اتو بخار برای مدتی در حالت خوابیده یا ایستاده بی‌حرکت باشد و حتی در برخی از مدل‌ها اگر به پهلو هم بیفتد خاموش می‌شود؛ بنابراین این قابلیت خیال شما را آسوده می‌کند که حتی در صورت فراموشی خاموش نمودن اتو نگرانی بابت آن نداشته باشید چراکه به‌صورت خودکار اتو خاموش خواهد شد.

قابلیت ضد رسوب یا سلف کلین

قابلیت ضد رسوب در اتو بخار باعث می‌شود که در محفظه و همچنین منافذ اتو رسوب ایجاد نشود. این توانایی باعث کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری شده و سبب افزایش طول عمر اتو نیز می‌شود.

ضد چکه بودن

اگر می‌خواهید هنگام اتو کردن لباس‌هایتان لک نشود حتماً به ضد چکه بودن بهترین اتو بخار توجه نمایید. هنگامی که دمای کف اتو پایین می‌آید بخار به آب تبدیل شده و بر روی لباس چکه می‌کند برای جلوگیری از این کار در اتو سیستم ضد چکه تعبیه شده است تا با بسته‌شدن خودکار محفظه تبخیر از خارج‌شدن آب جلوگیری شود.

بخاردهی عمودی

این قابلیت باعث می‌شود تا اتو در حالت عمود بودن عملکرد بخاردهی خود را به‌خوبی انجام دهد. با بهره‌بردن از این توانایی به‌راحتی می‌توانید لباس‌های آویزان و پرده‌ها را در همان حالت عمودی اتو نمایید.

ظرفیت محفظه آب

مقدار ظرفیت مخزن آب اتو را بسته به نیاز خود انتخاب کنید. اگر مقدار آب مخزن اتو برای شما مهم است حتماً هنگام خرید میزان گنجایش مخزن آب اتوها را باهم مقایسه کنید.

توان مصرفی

به‌خاطر مصرف مداوم اتو در خانه حتماً در هنگام خرید به توان مصرفی آن توجه کنید چراکه غفلت از این موضوع باعث افزایش هزینه برق مصرفی شما خواهد شد. باتوجه‌به اینکه هرچقدر توان مصرفی اتو بیشتر باشد مقدار بخاردهی آن نیز افزایش می‌یابد بنابراین توان مصرفی حداکثر تا ۳۰۰۰ وات برای اتو می‌تواند مقدار مناسبی باشد تا در کنار بخاردهی مناسب هزینه زیادی نیز برای مصرف‌کننده ایجاد نکند.

سیستم بخاردهی

بخاردهی در اتو به دو شکل لحظه‌ای و پیوسته صورت می‌گیرد. علاوه بر نوع بخاردهی اتو حتماً به حجم بخاردهی، قابلیت تنظیم بخاردهی، مدت‌زمان بخاردهی و همچنین به دوطرفه بودن آن توجه کنید.

آلارم کمبود آب

این قابلیت شما را هنگام کاهش آب موجود در مخزن اتو خبردار می‌کند تا برای استفاده از بخار اتو محفظه را از آب پر نمایید.

فناوری دمای مطلوب

این فناوری که در برخی از اتوهای گران‌قیمت بازار مشاهده می‌شود به تنظیم دمای اتو توسط انسان پایان داده و به‌صورت اتوماتیک دمای موردنیاز جهت اتوکشی را باتوجه‌به جنس پارچه تنظیم می‌کند.

مخزن رسوب

مخزن رسوب در بعضی از اتوهای مخزن‌دار بکار گرفته می‌شود تا همه املاح و رسوبات موجود در آب را تصفیه نماید.

اسپری آب

توسط دکمه‌ای که در بالا یا کنار اتو تعبیه شده می‌توانید مقداری آب را برای صاف کردن هرچه بهتر لباس‌ها اسپری نمایید.

وزن اتو

شاید این‌گونه به نظر برسد که هرچقدر وزن اتو کم باشد می‌توان از آن راحت‌تر استفاده نمود اما توجه کنید که وزن کم اتو می‌تواند در صاف نشدن چین و چروک‌های زیاد لباس مؤثر باشد. از طرفی خرید یک اتوی سنگین هم باعث درد گرفتن دست‌های شما خواهد شد بنابراین برای گرفتن نتیجه بهتر اتو بخاری را انتخاب کنید که از وزن مناسبی برخوردار باشد.

سیم اتو

اگر سیم اتوی شما کوتاه باشد قطعاً جلوی تحرک شما را خواهد گرفت بنابراین طول سیم باید به‌قدر نیاز شما باشد. داشتن روکش مناسب سیم شما را از خطر برق‌گرفتگی محافظت می‌کند. برای جلوگیری از پیچ و گره‌خوردن سیم مدل اتویی را انتخاب کنید که از سیم گردان ۳۶۰ درجه استفاده کند.

بهترین مارک اتو بخار

وجود تولیدکنندگان بسیار کار را برای انتخاب یک اتو مناسب از میان برترین برندهای تولیدکننده را سخت می‌کند. اما می‌توان به برخی از بهترین مارک های اتو بخار مانند فیلیپس، بوش، گوسونیک، هاردستون، میگل، پارس خزر، فوما، سایا و سیماران اشاره کرد که در ادامه پرفروش‌ترین و بهترین اتو بخار ارزان موجود در بازار را معرفی می‌کنیم.

بهترین اتو بخار دستی هاردستون مدل SIP2610S

اتو بخار هاردستون مدل SIP2610S

بهترین اتو بخار دستی هاردستون SIP2610S دستگاهی با طراحی شیک و کاربردی است. کفی این اتو بخار دارای روکش از جنس سرامیک است که این روکش علاوه بر جلوگیری از چسبیدن کفی به لباس، گرما را به‌طور یکنواخت در تمام کفی پخش می‌کند. همچنین به اتو اجازه می‌دهد تا به‌راحتی روی سطح لباس حرکت کند.

امکان بخار دهی عمودی نیز در این اتو تعبیه‌شده است تا امکان اتو کشیدن پرده‌ها یا لباس‌های بزرگ و حجیم را فراهم کند. سیستم ضد چکه موجود در این اتو بخار دستی از چکیدن آب اضافی از ته و کناره‌های اتو روی لباس جلوگیری کرده و آنها را خیس نمی‌کند. بهترین اتو دستی مجهز به سیستم ضد رسوب بوده و حتی یک دکمه نیز برای آن تعبیه‌شده تا رسوبات آب آسیبی به اتو وارد نکند.

طول کابل1.9 متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
جنس کفهسرامیک
قابلیت‌هاتنظیم میزان بخاردهی
بخاردهی عمودی
قیمت اتو بخار هاردستون SIP2610S را ببینید

اتوبخار فیلیپس مدل GC2994/20

اتوبخار فیلیپس مدل GC2994/20

اتو بخار فیلیپس GC2994/20 با قدرت 2400 وات می‌تواند انتخابی خوب برای اتو کردن لباس‌ها و پارچه‌های گوناگون باشد. زیره این اتو از Steamglide ساخته‌شده است که حرکتی نرم بر روی سطح پارچه دارد و در برابر خط و خش مقاوم است. بهترین برند اتو بخار دارای مخزن آب با ظرفیت 320 میلی‌لیتر است.

می‌توان از طریق دکمه‌ای که روی دسته اتو قرار دارد، آب پاشید که به اتو کردن چروک‌های عمیق‌تر کمک می‌کند. بهترین اتو بخار دستی فیلیپس قابلیت بخار دهی مداوم با سرعت 40 گرم در دقیقه را دارد. مانند اکثر اتوهای بخار امکان بخاردهی آنی برای این دستگاه نیز وجود دارد و با فشردن دکمه مخصوص بخاردهی، بخار با فشار زیاد از سوراخ‌های کف اتو خارج می‌شود.

به کمک این قابلیت اتو چروک‌های عمیق به‌راحتی انجام می‌شود. از ویژگی‌های کاربردی بهترین اتو خانگی سیستم ضد رسوب است که از تجمع رسوبات آب جلوگیری کرده و کارایی اتو را افزایش می‌دهد.

طول کابل1.5 متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
حداکثر توان مصرفی2400 وات
ظرفیت مخزن آب320 میلی لیتر
بخاردهی لحظه‌ای150
بخاردهی پیوسته40
جنس کفهسرامیک
قابلیت‌هاتنظیم میزان بخاردهی، امکان بخاردهی عمودی، دارای کفی ضدخش، دسته ارگونومیک و رسوب‌زدایی داخلی Slider
قیمت اتو بخار فیلیپس GC2994/20 را ببینید

اتو بخار پارس خزر مدل SI-DS-501

اتو بخار پارس خزر مدل SI-DS-501

SI-DS-501 یکی از اتو بخارهای ارزان قیمت پارس خزر است که با قدرت 2000 وات محصولی مناسب به‌حساب می‌آید. بهترین مارک اتو بخار دستی که بر روی برچسب انرژی خود دارای رتبه انرژی A است، می‌تواند تا 25 گرم در دقیقه بخاردهی داشته باشد که با فشار دادن دکمه بخار به 80 گرم می‌رسد.

طول کابل1.8 متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
جنس کفهسرامیک
ابزار مخصوص لوازم برقیسیم گردان
بخاردهی لحظه‌ای80
بخاردهی پیوسته25
حداکثر توان مصرفی2000 وات
قابلیت‌هامجهز به سیستم کنترل دما متناسب با نوع پارچه
دارای فیوز حرارتی برای جلوگیری از افزایش بیش از حد مجاز دما
مجهز به مکانیزم تنظیم بخاردهی
رتبه انرژی A
مصرف انرژی سالیانه 35/4 کیلووات ساعت
قیمت اتو بخار پارس خزر SI-DS-501 را ببینید

اتو بخار بوش مدل TDA503001P

اتو بخار بوش مدل TDA503001P

بدنه پلاستیکی و سبک این اتو بخار به زیبایی ساخته‌شده تا حس خوبی را در کاربر ایجاد کند. ترکیب قرمز و مشکی ترکیبی تیره و روشن ایجاد می‌کند که هارمونی خاصی به این دستگاه می‌دهد. بهترین اتو بخار خانگی از قدرت بالایی برخوردار است به‌طوری‌که می‌تواند به‌سرعت آماده بهره‌برداری شود و مقدار قابل‌توجهی بخار برای استخراج مداوم یا با فشار در یک لحظه تولید کند.

در قسمت جلویی اتو یک اسپری آب تعبیه‌شده است تا در صورت نیاز پارچه و لباس اسپری و سپس اتو شوند. کفی اتو از فناوری CeraniumGlissée استفاده می‌کند که به‌طور ویژه توسط سازنده ساخته‌شده است. این کفی باعث تسهیل حرکت اتو روی پارچه‌ها شده و از برق زدن پارچه‌ها جلوگیری می‌کند. بخار دهی عمودی این بهترین اتو بخار دستی نیز در این مدل امکان‌پذیر است تا برای اتو کردن لباس‌های سنگین و حجیم یا پرده‌ها استفاده شود.

طول کابل3 متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
جنس کفهسرامیک
بخاردهی لحظه‌ای200
بخاردهی پیوسته50
ظرفیت مخزن آب350 میلی لیتر
حداکثر توان مصرفی3100 وات
قابلیت‌هاسیستم ضد چکه و پخش بخار پیشرفته
عملکرد اسپری آب و بخار ایستاده
قیمت اتو بخار بوش TDA503001P را ببینید

بهترین اتو بخار ایستاده فیلیپس مدل GC484

اتو بخار ایستاده فیلیپس مدل GC484

فیلیپس بهترین مارک اتو ایستاده بوده و مدل GC484 یکی از جدیدترین و باکیفیت‌ترین محصولات این شرکت باسابقه اروپایی است که کار شما را برای اتوکشی انواع پارچه بسیار آسان کرده است. این محصول با توان مصرفی 1800 وات و مخزن آب 1.4 لیتری اتوی بسیار کاربردی می‌باشد.

دارای میله با قابلیت تنظیم ارتفاع و صفحه بخار با سایز مناسب می‌باشد. بهترین اتو بخار ایستاده به‌صورت فشرده و درعین‌حال قدرتمند طراحی شده است و 35 گرم در دقیقه بخار مداوم در نازل‌ها تولید می‌کند.

طول کابل1.8 متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
بخاردهی پیوسته۳۵ گرم در دقیقه
ظرفیت مخزن آب۱.۴ لیتر
حداکثر توان مصرفی۱۸۰۰ وات
قابلیت‌هاامکان استفاده با آب لوله‌کشی شهری، امکان تنظیم ارتفاع آویز لباس، پخش عمودی بخار، رسوب‌زدایی هوشمند، قابلیت پر کردن آب در حین استفاده، مناسب تمام پارچه‌ها
قیمت اتو بخار ایستاده فیلیپس GC484 را ببینید

اتو بخار فلر مدل SI 240

اتو بخار فلر مدل SI 240

یکی از اقلام بسیار عالی و جذاب این شرکت بهترین اتو بخار ارزان فلر مدل SI 240 است که دارای موتور 2400 وات بوده و بلافاصله پس از اتصال به برق قابل استفاده خواهد بود. اتو بخار SI 240 دارای زیره سرامیکی محکم است و به‌راحتی روی بافت پارچه حرکت می‌کند.

ظرفیت این محصول در جداسازی مخزن آب از ویژگی‌های مفید و متمایز آن است. با این عملکرد می‌توانید به‌سرعت مخزن آب 200 میلی‌لیتری را بدون نیاز به جابجایی کامل دستگاه پر یا خالی کنید.

علاوه بر این، یک ویژگی ایمنی برای بهترین مدل اتو بخار در نظر گرفته‌شده است که پس از 8 دقیقه در حالت عمودی یا 30 ثانیه در حالت غیرفعال افقی، آن را به‌طور خودکار خاموش می‌کند.

روش بخاردهی عمودی دستگاه برای فشار دادن پارچه‌های ضخیم، لباس‌های رسمی با طرح‌های پیچیده یا پارچه‌هایی که نمی‌توان آنها را به‌طور معمول اتو کرد، ایده‌آل است. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه بهترین اتو بخار دستی، سیستم ضد رسوب آن است. همچنین دارای سیم برقی است که می‌تواند 360 درجه در نقطه اتصال بچرخد.

طول کابل۲.۵ متر
سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
بخاردهی پیوسته۲۰ گرم در ثانیه
ظرفیت مخزن آب۲۰۰
حداکثر توان مصرفی۲۴۰۰ وات
قابلیت‌هاکلاس مصرف انرژی A
چرخش ۳۶۰ درجه‌ سیم در نقطه‌ اتصال
مصرف انرژی سالانه ۲۷.۱ کیلووات ساعت
دارای عملکردهای اتوکشی خشک، اتوکشی با بخار، اسپری آب
قیمت اتو بخار فلر SI 240 را ببینید

بهترین اتو بخار ایستاده تفال IT8490

بهترین اتو بخار ایستاده تفال IT8490

مخزن آب بهترین اتو ایستاده تفأل IT8490 دارای ظرفیت 1.3 لیتر است. علاوه بر این، اگر خالی باشد، می‌توان آن را بیرون آورد، پر کرد و سپس در محل مناسب قرار داد. ازآنجایی‌که این اتو از بخار برای اتو کردن استفاده می‌کند، قبل از استفاده باید ابتدا مخزن آب خود را پر کند.

از این دستگاه می‌توان برای اتو کردن انواع پارچه از جمله پارچه و مبلمان استفاده کرد. لازم به ذکر است که بهترین برند اتو بخار ایستاده با هر پارچه و هر جنسی مناسب است. این اتو بخار ایستاده بدنه مشکی دارد. با هر تزئینی به خوبی می‌آید و رنگی واقعاً دوست داشتنی، مد روز و جذاب است.

با استفاده از این بهترین مارک اتوبخار ایستاده می‌توانید لباس‌های خود را آویزان کنید و اتوکشی را به‌صورت عمودی شروع کنید که بسیار ساده است و این کار را تا حد زیادی سرعت می‌بخشد. کف این اتو از چدن ساخته‌شده که باعث بهبود کیفیت اتو می‌شود.

سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
قابلیت تنظیم میزان بخار۵ حالت
ظرفیت مخزن آب۱.۳ لیتر
حداکثر توان مصرفی۲۰۰۰ وات
قابلیت‌هاپایه محکم کننده
قابلیت تنظیم میزان بخار از روی دسته
امکان استفاده با آب لوله کشی شهری
نشانگر میزان بخار دهی و هشدار رسوب زدایی
قابلیت جمع شدن دستگاه برای جابجایی راحت
قیمت اتو بخار تفال IT8490 را ببینید

اتو بخار دومنا مدل کلاسیک 113

اتو بخار دومنا مدل کلاسیک 113

یکی از اجناس خیره‌کننده و باکیفیت شرکت دومنا بهترین اتو بخار بازار مدل 113 است که دارای موتور 2200 وات بوده و پس از اتصال به برق به‌سرعت قابل استفاده است. این محصول دارای زیره سرامیکی محکم است و با حرکتی صاف و یکنواخت روی پارچه حرکت می‌کند. مولد بخار این اتو یکی از ویژگی‌های مفید و متمایز آن است.

در نتیجه این ویژگی مقدار قابل توجهی بخار مداوم از ناحیه دلتا در کف اتو خارج می‌شود و عملکرد دستگاه را مانند پرس اتو می‌کند و کارایی اتو و همچنین راحتی استفاده از آن را بهبود می‌بخشد.

هنگام مواجهه با لباس‌های رسمی و پیچیده، منسوجات سنگین، یا پارچه‌هایی که به طور معمول نمی‌توان آنها را اتو کرد، مکانیسم بخار دهی عمودی دستگاه مفید است. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این اتو بخار خانگی خوب سیستم ضد رسوب آن است. همچنین دارای سیم برق با توانایی چرخش 360 درجه است.

سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
ظرفیت مخزن آب380 میلی لیتر
حداکثر توان مصرفی۲۲۰۰ وات
قابلیت‌هابرس پرز گیر لباس و لیوان مدرج
دارای بخاردهی عمودی
تنظیم میزان بخاردهی
پایه محکم کننده
مولد بخار
قیمت اتو بخار دومنا مدل کلاسیک 113 را ببینید

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650TGTX

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650TGTX

یکی از اتوهای معروف سری JW شرکت پاناسونیک اتو بخار NI-JW650T مانند تمامی محصولات این شرکت از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار است. علاوه بر سوراخ‌های خروج بخار و طراحی مسیرهای بخار، زیره ممتاز این دستگاه با روکش تیتانیوم ویژگی منحصربه‌فرد دیگری نیز دارد و آن طراحی دو طرف منحنی آن است.

این قابلیت کار اتوکشی را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند و در هنگام حرکت به سمت عقب، دستگاه روی دکمه یا جیب لباس گیر نمی‌کند. مخزن آب بهترین برند اتو بخار دستی دارای ظرفیت بالایی است که کاربر را قادر می‌سازد تا برای مدت طولانی بخار تولید کند. قابلیت اتوکشی با استفاده از دکمه‌های اسپری بخار و اسپری آب که در جلوی دسته قرار دارند، بهبود می‌یابد.

از طریق محفظه جلویی، افزودن آب به دستگاه یک فرایند بسیار ساده است. طراحی این دستگاه آن را قادر می‌سازد تا در شرایط منحصربه‌فرد مانند هنگام اتو کردن لباس‌های بزرگ یا پرده‌ها، به کار خود به‌صورت عمودی ادامه دهد. در این شرایط می‌توان بخار تولید و پاشید.

پیچ تنظیم دستگاه در وسط قرار دارد و امکان تعیین وضعیت ساده دستگاه را فراهم می‌کند. طراحی منحصربه‌فرد این اتو در قسمت پایین نیز ادامه دارد، جایی که پایه‌های جذاب و دوست‌داشتنی آن ظاهری متمایز به آن بخشیده است.

علاوه بر این، محل اتصال کابل برق به بدنه بهترین اتو بخار دستی دارای طراحی منحصربه‌فردی است تا در هنگام جابه‌جایی اتو گره نخورد و همچنین قابلیت چرخش 360 درجه نیز دارد.

سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
حداکثر توان مصرفی۲۲۰۰ وات
قابلیت‌هاقابلیت اتوکشی عمودی، ساخت کشور ژاپن، دارای دکمه مجزا جهت اسپری آب، دارای دکمه مجزا جهت اسپری بخار، سیستم بخاردهی فورانی، سیستم شستشوی سوراخهای بخار، کفی ۳۶۰ درجه دو لبه
قیمت اتو بخار پاناسونیک NI-JW650TGTX را ببینید

اتو بخار آ ا گ مدل SI7-1-4WB

بهترین اتو بخار دستی آ ا گ مدل SI7-1-4WB

بهترین اتو بخار دستی آ ا گ مدل SI7-1-4WB با توان مصرفی ۲۴۰۰ وات و کف از جنس GLISSIUM با سرخورندگی فوق‌العاده بر روی سطح لباس و مقاوم در برابر خط و خش است.

همچنین این اتو دارای سیستم ضد چکه، محفظه و فیلتر جمع‌آوری رسوبات، چراغ روشنایی در قسمت جلویی و طول کابل ۲ متر است. بخاردهی لحظه‌ای آن ۲۱۰ گرم در دقیقه و بخاردهی پیوسته آن ۳۵ گرم در دقیقه است. همچنین، این اتو دارای امکانات ضدفرسودگی است.

سیستم ایمنیسیستم قطع خودکار
امکانات ضد فرسودگیسیستم ضد رسوب
حداکثر توان مصرفی2400 وات
قیمت اتو بخار آ ا گ SI7-1-4WB را ببینید

سؤالات متداول در خرید بهترین اتو بخار ارزان

برندهای مختلف اتو بخار چه وجه مشترکی دارند؟

بخاردهی عمودی، سیستم قطع خودکار و ضد چکه سه قابلیت مشترکی است که در انواع اتو بخارهای امروزی دیده می‌شود.

قیمت بهترین اتو بخار خانگی چقدر است؟

عوامل زیادی بر قیمت بهترین مارک اتو بخار تأثیر می‌گذارد. انواع اتو بخار از 480 هزار تا 10 میلیون تومان در بازار موجود هستند.

کلام آخر در خرید بهترین مارک اتو بخار ایستاده

در این راهنمای خرید اتو بخار تمامی نکات تأثیرگذار در انتخاب بهترین اتو بخار مطرح گردید. تا به‌راحتی با درنظرگرفتن آنها اتوی موردنظر خود را از میان بهترین مارک‌های اتو بخار عرضه شده در بازار انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا