بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش در سال 2022

چنانچه به دنبال انتخاب و خرید بهترین ماشین ظرفشویی بوش هستید. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مدل های پرفروش ماشین ظرفشویی تولید شده توسط این برند آلمانی بپردازیم. ماشین های ظرفشویی بوش از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند. علاوه بر این ظرفشویی بوش مصرف آب و برق بسیار پایین و بهینه‌ای دارد. استفاده از فناوری‌های نوین و قطعات بسیار باکیفیت باعث جلب نظر افراد بسیاری از سراسر دنیا برای خرید بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش گردیده است.

بهترین ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01B

سبد بالایی بهترین ماشین ظرفشویی بوش SMS٤٦NW٠١B طراحی خوبی دارد که می‌توان با جابه‌جایی برخی لوازم، فضای بیشتری برای ظروف ایجاد کرد. طراحی سبد VarioFlex pro این امکان را به شما می‌دهد تا ظروف بیشتری را قرار دهید. با کمک اهرم‌ها می‌توانید به‌راحتی سبد را متناسب با اندازه ظروف تنظیم کنید.

با قابلیت نیم ظرفیت نیازی به پرکردن ماشین ظرفشویی نیست و تنها با پرکردن یکی از سبد‌ها می‌توانید شستشو را شروع کنید. زمان شستشو، مصرف آب و انرژی در این حالت کاهش در آخرین مدل ظرفشویی بوش می‌یابد. این عملکرد با شست‌وشوی ظروف در دمای بالای ٧٠ درجه به مدت ١٠ دقیقه انجام می‌شود.

برنامه شستشوی شیشه با دمای ٤٠ درجه، ظروف شیشه‌ای و کریستالی را باکیفیت و درخشندگی بالایی شستشو می‌دهد. مکانیسم این برنامه کاهش دما و افزایش زمان خشک‌شدن است. میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو دقیقاً بر اساس میزان کثیف ظروف تنظیم می‌شود که علاوه بر نتایج شستشوی عالی باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی می‌شود.

برای شستشوی عالی، ماشین ظرفشویی باید ابتدا تمیز و عاری از آلودگی باشد. برنامه مراقبت از ماشین، جرم‌های داخل محفظه ماشین ظرفشویی را از بین می‌برد و باعث شستشوی بی‌نظیر ظروف می‌شود. با این فناوری آب به‌صورت هدفمند در تمام قسمت‌های دیگ به گردش در می‌آید و باعث صرفه‌جویی در مصرف آب می‌شود.

همچنین باعث گرم‌شدن سریع آب و بهبود عملکرد پمپ می‌شود. با سنسور میزان ظروف داخل ماشین ظرفشویی ارزیابی می‌شود و آب متناسب با وزن ظروف مصرف می‌شود که از هدررفتن آب و انرژی جلوگیری می‌کند. در ابتدای دوره شستشو، قرص به‌صورت خودکار وارد محفظه می‌شود و به‌صورت کاملاً هوشمند و کنترل شده مصرف می‌شود تا بهترین نتیجه شستشو حاصل شود.

ظرفیت۱۴ نفر
تعداد برنامه‌های شست‌وشو4
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتشست‌وشوی اقتصادی و سریع
شروع با تأخیر
شست‌وشو با نصف ظرفیت
قیمت ظرفشویی بوش SMS46NW01B را ببینید

بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS67NW10Q

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67NW10Q

بهترین ماشین ظرفشویی بوش SMS٦٧NW١٠Q با رده انرژی ++ A قادر به شستن ظروف ١٣ نفر تنها با ٩. ۵ لیتر آب است. این دستگاه جزو ماشین‌های ظرفشویی بوش سری ٦ است که علاوه بر کارایی بسیار، ظاهر زیبایی نیز دارد و جلوه‌ای منحصر‌به‌فرد به آشپزخانه شما می‌بخشد.

داخل این ماشین ظرفشویی ٣ سبد از استیل ضدزنگ برای قاشق و چنگال تعبیه شده است. این سبد‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. پنل جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی بوش لمسی است که قابلیت انتخاب آسان برنامه‌های شستشو را فراهم می‌کند.

برنامه‌های شستشو در بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره شامل شستشوی شدید، شستشوی اتوماتیک، شستشوی مقرون‌به‌صرفه، شستشوی ظروف شیشه‌ای، شستشوی یک ساعته، شستشوی بی‌صدا و پیش شستشو است. Hyegine plus قابلیت جدیدی است که در اکثر برنامه‌های شستشو قابل فعال‌شدن است و با ازبین‌بردن باکتری‌های ظروف شستشوی بهداشتی را تضمین می‌کند.

فناوری آب فعال به‌کاررفته در این ماشین ظرفشویی، علاوه بر مصرف آب و انرژی کمتر در هنگام شستشو، باعث گردش هدفمند آب و بهبود عملکرد پمپ و گرمایش سریع آب می‌شود. سنسور بار وزن ظروف را اندازه‌گیری می‌کند و باتوجه‌به وزن آب مصرف می‌کند.

چراغ های ماشین ظرفشویی بوش سری 6 زمانی که نیاز به پر کردن مخزن نمک دارد روشن شده و شما را مطلع می‌کند. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش را می‌توان با تأخیر راه‌اندازی کرد که می‌تواند برنامه شستشو را بین ١ تا ٢٤ ساعت به تأخیر بیندازد.

با این قابلیت می‌توانید ماشین ظرفشویی را در هر زمانی روشن کنید حتی زمانی که در خانه نیستید. توسط سیستم ضد نشتی در صورت نشت آب از ماشین ظرفشویی آب به‌صورت خودکار قطع می‌شود. قفل کودک تعبیه شده بر روی این ماشین ظرفشویی از بازشدن درب حین کار جلوگیری می‌کند.

ظرفیت13 نفر
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتنشانگر زمان باقیمانده برنامه
تایمر الکترونیکی تأخیر ۱ تا ۲۴ ساعت
چراغ پر کردن نمک
نشانگر شارژ مجدد مایع آبکشی
سبد بالایی باقابلیت تنظیم ارتفاع
سبد کارد و چنگال متغیر در سبد پایین
قفل کنترلی ضد کودک
قیمت ظرفشویی بوش SMS67NW10Q را ببینید

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 با رده انرژی +++A که دارای موتور پرقدرت با صدای بسیار کم و عمر طولانی است. درون ظرفشویی ٣ عدد سبد برای قرارگیری ظروف طراحی گردیده که سبد بالایی برای قرارگرفتن قاشق و چنگال و سبد‌های پایینی برای ظروف و قابلمه است.

ویژگی این ظرفشویی وجود ماده معدنی زئولیت است که رطوبت روی ظروف را به گرما تبدیل می‌کند و علاوه بر خشک‌کردن، زمان شستشو را نیز کاهش می‌دهد. پنل پرفروش ترین ماشین ظرفشویی بوش به شکل لمسی بوده و در بخش داخلی درب گذاشته شده است.

برنامه‌های شستشو شامل شستشوی super، شستشوی سریع، شستشوی شبانه، شستشوی اقتصادی، شستشوی اتوماتیک ٦۵ تا ٧۵ درجه، شستشوی اتوماتیک ٤۵ تا ٦۵ درجه، شستشوی اتوماتیک ٣۵ تا ٤۵ درجه و پیش شستشو است. عملکرد shine and dry با افزایش زمان خشک‌شدن از ایجاد لکه بر روی ظروف جلوگیری می‌کند و موجب براق نمودن ظروف می‌شود.

قابلیت Hygiene plus نیز موجب شستشوی بهداشتی شده و باکتری‌های ظروف را از بین می‌برد. فناوری Active water استفاده شده در این ظرفشویی افزون بر مصرف کمتر آب و انرژی حین شستشو موجب گردش آب هدفمند، بهبود عملکرد پمپ و گرمایش سریع آب می‌شود.

سنسور load sensor وزن ظروف را اندازه‌گیری نموده و باتوجه‌به وزن، آب مصرف می‌نماید. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش توانایی شروع با تأخیر را دارد که می‌توانید بین ١ تا ٢٤ ساعت عملکرد شستشو را به عقب ا‌ندازید. سنسور DosageAssist میزان مواد شوینده و آب مصرفی را نسبت به کثیفی کنترل می‌نماید. توسط سیستم ضد نشت، در صورت نشت آب از ظرفشویی، آب به‌صورت اتوماتیک قطع می‌شود.

ظرفیت۱۴ نفر
تعداد برنامه‌های شست‌وشو13
نمودار مصرف انرژی+++A
سایر امکاناتشست‌وشوی اقتصادی
شست‌وشوی با دمای بالا
شست‌وشو با نصف ظرفیت
دارای قفل کودک
شستشوی سریع، براق، قوی و بهداشتی
قیمت ظرفشویی بوش SMS88TW02M را ببینید

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NI01B

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI01B سری 4 با داشتن 3 عدد سبد دارای ظرفیت 13 نفره است. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش با داشتن موتور Eco Silence Drive توانسته رتبه انرژی +A را تصاحب کند که جای گرفتن آن در بدنه Super Silent منجر شده این دستگاه فقط 44 دسی‌بل صدا تولید نماید.

بالاترین مدل ظرفشویی بوش در هر چرخه شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می‌نماید. سیستم آب هیدرولیک، سنسور تشخیص میزان آب، تشخیص تعداد ظروف، سیستم Aqua Stop ضد نشت آب، قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها، نشانگر میزان نمک و جلادهنده نیز در بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 وجود دارد.

ظرفیت۱۴ نفر
تعداد برنامه‌های شست‌وشو4
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتشست‌وشوی اقتصادی
شست‌وشوی سریع
شروع با تأخیر
قیمت ظرفشویی بوش SMS46NI01B را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68TI02B

ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68TI02B

ماشین ظرف‌شویی SMS68TI02B دستگاهی بادوام و زیبا از شرکت بوش است. این از مدل بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری 6، با ظرفیت 14نفره از هشت برنامه شست‌وشو استفاده می‌کند تا بتوانید باتوجه‌به نوع ظروف برنامه مناسب را انتخاب نمایید.

این ظرفشویی از کلاس مصرف انرژی +++A بهره می‌برد. موتور دستگاه خیلی کم‌صدا بوده به طور یکه صدای آن از 40 دسی‌بل بیشتر نمی‌شود. دوام بالای موتور و طول عمر زیاد آن به کیفیت عملکرد دستگاه را افزایش داده است.

برخورداری از سنسور تشخیص میزان آب و قابلیت تشخیص تعداد ظروف از دیگر مزایای بهترین ظرفشویی بوش است. به‌طورکلی استفاده از ماشین ظرف‌شویی در قیاس با شست‌وشوی دستی بهینه‌تر است و به صرفه‌جویی در مصرف آب کمک قابل‌توجهی می‌نماید.

مقدار آب مصرفی آخرین مدل ماشین ظرفشویی بوش به طور متوسط 9.5 لیتر است. امکان به تعویق‌انداختن زمان آغاز شست‌وشو تا 24 ساعت در این ظرفشویی وجود دارد. از دیگر قابلیت‌های این ظرفشویی می‌توان به سیستم آب هیدرولیک و فناوری زئولیت که مختص بوش است اشاره کرد.

ظرفیت۱۴ نفر
تعداد برنامه‌های شست‌وشو8
نمودار مصرف انرژی+++A
سایر امکاناتشستشوی ظروف حساس
شست‌وشوی با دمای بالا و اقتصادی
دارای قفل کودک
تنظیم آسان ارتفاع سبدها
کشوی مجزا برای کارد و چنگال
قابلیت شست‌وشو با تاخیر
سیستم تشخیص تعداد ظروف
دارای فناوری ضد نشت آب و سنسور تشخیص میزان آب
قیمت ظرفشویی بوش SMS68TI02B را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW27Q

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW27Q

بهترین ماشین ظرفشویی بوش دارای یک موتور Eco Silence Drive است که در مرکز بدنه با عایق Super Silent قرار گرفته است که به آن رتبه انرژی A++ می‌دهد. تنها ٤٤ دسی بل صدا تولید می‌شود. در مقایسه با سایر تولیدکنندگان، این ماشین ظرفشویی بوش از مقدار بسیار کمی آب یعنی فقط 9.5 لیتر برای تکمیل یک چرخه شستشو استفاده می‌کند.

این شرکت از فناوری‌هایی مانند سیستم آب هیدرولیک و آب فعال برای دستیابی به این سطح از مصرف آب در جدیدترین ظرفشویی بوش استفاده می‌کند. علاوه بر این از سنسور Aqua Sensor برای تشخیص سطح آب نیز استفاده می‌کند.

ظرفیت۱۴ نفر
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتتنظیم اتوماتیک آب
تشخیص تعداد ظروف
سیستم ضد نشت آب
سنسور میزان آب مصرفی
قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها
سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای
قیمت ظرفشویی بوش SMS6HMW27Q را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01B

راندمان انرژی این ماشین ظرفشویی بوش A++ است که نشان می‌دهد انرژی بسیار کمی مصرف می‌کند. سیستم پیچیده و سبدهای قابل تنظیم یک طرح 14 نفره را فراهم می‌کند. با بهترین مدل ظرفشویی بوش می‌توانید از ارزش هر قطره آب محافظت کنید.

ظروف 14 نفر در برنامه معمولی این دستگاه تنها با 6.5 لیتر آب شسته می‌شوند. شستشوی سریع 20 دقیقه‌ای از آب گرم استفاده می‌کند و تنها در 20 دقیقه نتایج عالی ایجاد می‌کند. بدنه استیل این ماشین ظرفشویی کاملاً ضد لک است و اثری از انگشت در آن باقی نمی‌ماند.

ظرفیت۱۴ نفر
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتقفل کودک
شستشوی خودکار
شست‌وشوی با دمای بالا
شستشوی ظروف حساس
شست‌وشوی اقتصادی
قیمت ظرفشویی بوش SMS67MW01B را ببینید

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TW01M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

مدل 88TW01 با صرف مقدار کمی انرژی در هر چرخه شستشو، قادر به شستشوی بسیاری از ظروف است. این بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش ظاهری متمایز دارد و اگر در مقابل آن بایستید کنترل کاملی روی پنل و برنامه‌های آن دارید.

جدیدترین مدل ظرفشویی بوش شامل دو مانیتور است: یکی بالای در و در مرکز پنل نصب می‌شود که می‌توانید از آن برای انتخاب برنامه استفاده کنید و مانیتور دوم روی در نصب می‌شود تا زمان باقی مانده و سایر اطلاعات را هنگام شستشو نشان دهد.

ماشین ظرفشویی سری 8 یکی از کم‌مصرف‌ترین محصولات تولید شده توسط برند بوش است که در رده بالای کلاس A قرار دارد و دارای رتبه کارایی A++ است که هزینه آب و برق را کاهش می‌دهد.

با مصرف 9.5 لیتر آب در هر شستشو، ماشین ظرفشویی بوش سفید رنگ به عنوان محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل در سری 8 بوش ظاهرشده است. اگر پول برای شما مهم نیست، بدون شک بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 می‌تواند توجه شما را جلب کند و از فناوری پیشرفته و ظاهری متمایز و به‌روز آن خوشتان بیاید.

ظرفیت۱۴ نفر
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتقفل کودک
سیستم آب هیدرولیک
مجهز به 3 سبد برای شستشو
نشانگر میزان نمک و جلا دهنده
قابلیت شستشوی نصف ظرفیت
قیمت ظرفشویی بوش SMS88TW01M را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NB01B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NB01B

ماشین ظرفشویی بوش مشکی مدل SMS46NB01B سری 4 با سه سبد دارای ظرفیت 13 نفر است که برای خانواده‌های بزرگ و حتی کوچک ایده آل است. ازآنجایی‌که این مدل دارای قابلیت نیم بار است، توسط این برنامه از اینکه مجبور نیستید منتظر بمانید تا ماشین ظرفشویی کاملاً پر شود، سود خواهید برد.

البته لازم به ذکر است که فقط پایین‌ترین سبد ماشین ظرفشویی شما با این برنامه قابل شستشو است. این ماشین ظرفشویی بوش دارای رتبه انرژی ++A است. در بلندترین حالت خود تنها 44 دسی بل نویز تولید می‌کند که آن را به یکی از کم صداترین و کم مصرف‌ترین محصولات این شرکت تبدیل می‌کند.

دلیل این امر این است که بوش در ساخت این ظرفشویی از موتور Eco Silence Drive و بدنه عایق فوق‌العاده بی صدا Super Silent استفاده کرده است. این نشان می‌دهد که در طول روز سر و صدا از جدیدترین ماشین ظرفشویی بوش نخواهید شنید.

ظرفیت۱۳ نفر
نمودار مصرف انرژی++A
سایر امکاناتقفل کودک
دارای قابیلت نیم شور
مجهز به 3 سبد برای شستشو
نشانگر میزان نمک و جلا دهنده
قیمت ظرفشویی بوش SMS46NB01B را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW28Q

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW28Q

این ماشین ظرفشویی بوش به دلیل موتور قوی، راندمان بالا و مصرف کم‌انرژی، خواسته‌های مصرف‌کنندگان خود را با موفقیت برآورده می‌کند. یکی از جدیدترین و مؤثرترین سری ماشین‌های ظرفشویی بوش، ماشین ظرفشویی مدل SMS6HMW28Q با ظرفیت 14 نفر است.

این ظرفشویی خاص که جزء سری 6 شرکت بوش است دارای سه سبد مجزا به‌صورت جداگانه است. سری 6 با استفاده از امکانات استثنایی و بی‌نظیر ساخته شده است، هرچند قیمت مناسبی دارد. کیفیت، کارایی و امکانات فوق‌العاده ماشین ظرفشویی 14 نفره به همراه قیمت مناسب آن، خریداران و کاربران را به‌راحتی به بازار کشانده است.

اگر به دنبال ماشین ظرفشویی با ویژگی‌های مدرن و سازگاری با تکنولوژی روز هستید، ما ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل sms6hmw28q را پیشنهاد می‌کنیم. سه سبدی که در ذکر کردیم، هرکدام برای نگهداری نوع خاصی از ظروف استفاده می‌شوند.

قاشق و چنگال در یکی از این سبدها و بشقاب‌ها، کاسه‌ها و سایر ظروف سرو در دو سبد دیگر قرار می‌گیرند. ماشین ظرفشویی بوش با ظرفیت 14 نفر برای مجالس بزرگ و خانواده‌ها ایده‌آل است.

برای شستن همه ظروف فقط باید یک‌بار دستگاه را روشن کنید، بنابراین نیازی به چندین بار استفاده از آن نیست. هنگام استفاده از این ظرفشویی، نباید نگران صدایی که ایجاد می‌کند باشید، زیرا به‌گونه‌ای ساخته شده است که در سطح صدای بسیار کم 40 دسی‌بل کار می‌کند که شما را آزار نمی‌دهد.

به‌کرات می‌توان گفت که این دستگاه بی‌صدا است؛ زیرا سطح صدا بسیار پایین است. ماشین ظرفشویی بوش دارای دیوارها و بدنه عایق است. همچنین دارای موتورهای مدرن Eco Silence هستند که علاوه بر داشتن قدرت بالا و حداقل اصطکاک، بسیار بی‌صدا هستند.

ظرفیت14 نفر
تعداد سبدسه عدد
قیمت ظرفشویی بوش SMS6HMW28Q را ببینید

نکات مهم در خرید بهترین ماشین ظرفشویی بوش

خرید بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش
  • ابتدا باید نیازهای خود به ماشین ظرفشویی را بررسی کنید، مثلاً تعداد افراد خانواده، تعداد ظروف و سایر وسایل آشپزخانه که داخل ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید.
  • برای خرید بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش، بهتر است از مدل‌هایی با برچسب انرژی A+++ استفاده کنید که صرفه‌جویی در مصرف انرژی بالایی دارند.
  • باید به ظرفیت و حجم ماشین ظرفشویی توجه کنید و از مدلی با ظرفیت بالا برای خود استفاده کنید.
  • در نظر داشته باشید که ماشین ظرفشویی باید دارای خشک کن باشد تا ظروف شما به خوبی خشک شوند و بوی نامطبوعی نداشته باشند.
  • به وجود ویژگی‌هایی مانند قابلیت تنظیم دمای آب و زمان شستشوی ظروف توجه کنید.

سوالات متداول در خرید بهترین مدل ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش از چه ویژگی‌های مثبتی برخوردار است؟

این محصول با داشتن قابلیت زئولیت، رده مصرف انرژی +++A، مبدل حرارتی و حسگر آب نسبت به سایر برندها برتری دارد.

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش که ارزش خرید دارد کدام است؟

طبق نظرات خریداران بهترین ماشین ظرفشویی بوش، سری‌های 4، 6 و 8 از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا