بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی پرفروش بازار

ماشین لباسشویی از جمله وسایلی است که به دلیل گران‌قیمت بودن نمی‌توان سالانه آن را تعویض نمود؛ بنابراین جهت خرید بهترین ماشین لباسشویی توجه به نکات مهم برای خرید یک ماشین لباسشویی خوب لازم است. وجود محصولات متنوع از برندهای مختلف با ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیاد انتخاب بهترین مارک ماشین لباسشویی را کمی سخت می‌کند. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا مهم‌ترین نکات برای خرید ماشین لباسشویی را با شما مطرح کنیم.

انواع ماشین لباسشویی

بهترین ماشین های لباسشویی انواع مختلفی دارند اما به‌صورت کلی می‌توان آنها را به دو نوع ماشین‌های لباسشویی درب از بالا و ماشین‌های لباسشویی درب از جلو تقسیم‌بندی نمود.

ماشین‌های لباسشویی درب از بالا

درب این نوع از ماشین‌های لباسشویی در بالای آن قرار دارد همچنین در این دستگاه لباس‌ها توسط همزن داخل محفظه جهت تمیزکردن آنها به چرخش درمی‌آید. نوع HE این ماشین لباسشویی فاقد همزن بوده و در پی آن بازدهی بالایی دارد. همچنین دستگاه نوع HE پودر رخت‌شویی مخصوص به خود را برای شستشو نیاز دارد.

ماشین‌های لباسشویی درب از جلو

ماشین‌های لباسشویی درب از جلو در مقایسه با مدل‌های درب از بالا مقدار بیشتری از لباس را با مصرف انرژی کمتری شستشو می‌کنند. کلیدهای کنترل این مدل‌ها در جلوی دستگاه تعبیه می‌شود و فضای روی دستگاه قابل‌استفاده است. در دستگاه‌های درب از جلو آب‌گیری در چند مرحله و متناسب با نیاز صورت می‌گیرد. همچنین به‌خاطر عدم وجود همزن، امکان جای‌دادن لباس‌های بیشتری در دستگاه‌های درب از جلو وجود دارد.

نکات مهم برای خرید بهترین ماشین لباسشویی

نکات مهم برای خرید بهترین ماشین لباسشویی

انتخاب بهترین ماشین لباسشویی مناسب باتوجه‌به وجود امکانات و ویژگی‌های متعدد و همچنین تنوع برندهای تولیدکننده ماشین لباسشویی بدون کسب اطلاعت کافی امکان‌پذیر نیست. برای دانستن نکات خرید یک ماشین لباسشویی خوب از بین بهترین مارک‌های ماشین لباسشویی با ما همراه باشید.

تسمه‌ای یا بدون تسمه

در ماشین‌های لباسشویی بدون تسمه مخزن دستگاه مستقیماً به موتور وصل بوده و خبری از تسمه برای ارتباط دادن مخزن و موتور نیست. ماشین‌های لباسشویی بدون تسمه سروصدا و لرزش کمتری را ایجاد می‌کنند. در ماشین‌های لباسشویی تسمه‌ای بعد از مدتی طول تسمه افزایش پیدا کرده و باعث ایجاد لرزش و سروصدای زیاد در دستگاه می‌شود.

با حذف تسمه اصطکاک کاهش پیدا کرده و باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. سرعت چرخش خشک‌کن در دستگاه بدون تسمه بیشتر است. اگر مخزن دستگاه بدون تسمه بیش از اندازه پر شود دستگاه تشخیص داده و حرکت نخواهد کرد اما این امکان در دستگاه تسمه‌ای وجود ندارد. ماشین‌های لباسشویی بدون تسمه به ضربه و تغییرات ولتاژ حساسیت دارند همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آنها بالا می‌باشد.

نمایشگر دیجیتال

بهترین ماشین های لباسشویی امروزی به نمایشگر دیجیتال با تنظیمات متعدد مجهز شده‌اند. انتخاب حالت‌های کاری در عین متعدد بودن تنظیمات کاری محدود بوده و امکان اشتباه از طرف کاربر را غیرممکن کرده است.

سرعت گردش خشک‌کن

اگر می‌خواهید ماشین لباسشویی داشته باشید که لباس‌ها را باکیفیت عالی خشک کند باید دستگاهی را انتخاب کنید که سرعت گردش یا دور موتور آن زیاد باشد. البته سرعت خشک‌کردن لباس‌ها به نوع لباس و میزان خیس بودن آنها نیز بستگی دارد.

اتصال وای‌فای

با استفاده از تکنولوژی وای‌فای می‌توانید به کمک دیگر محصولات مجهز به اینترنت اشیا ماشین لباسشویی خود را کنترل نمایید.

کنترل دمای آب

بعضی از بهترین ماشین های لباسشویی به سیستم کنترل حرارتی مجهز هستند. می‌توانید باتوجه‌به نوع البسه خود دمای آب را برای شستشوی بهتر لباس‌هایتان تنظیم نمایید.

بخار

برای ازبین‌بردن لکه‌ها و بوی نامطبوع، لباس‌ها در معرض بخار قرار می‌گیرند. البته توجه داشته باشید که این ویژگی بیشتر در ماشین‌های لباس‌شویی گران‌قیمت وجود دارد.

گواهی NSF و برچسب انرژی

گواهی NSF بیانگر ازبین‌رفتن ۹۹ درصد باکتری‌ها در هنگام شستشو است. برچسب انرژی بیانگر میزان بازدهی ماشین لباسشویی از لحاظ مصرف بهینه انرژی است. مقدار بهینه بودن مصرف انرژی از بالابه‌پایین با حروف A تا G نشان داده می‌شوند.

محفظهٔ استیل ضدزنگ

استیل استفاده شده در ساخت مخزن ماشین لباسشویی دچار بوگرفتگی و رنگ‌پریدگی نشده و همچنین به لباس‌ها نیز نمی‌چسبد.

ظرفیت ماشین لباسشویی

انتخاب ظرفیت ماشین لباسشویی به تعداد اعضا خانواده بستگی دارد. اگر خانواده دونفری هستید ظرفیت ۵ کیلو برای شما مناسب خواهد بود اما اگر بیش از سه نفر باشید دستگاه با ظرفیت ۷ کیلو مناسب است. برای خانواده‌های پرجمعیت ظرفیت 9.5 کیلویی مناسب خواهد بود.

برخی از توانایی‌های مهم ماشین لباسشویی

برخی از توانایی‌های مهم ماشین لباسشویی

شستشوی دستی

حالت شستشوی دستی برای لباس‌های زیر، لباس شنا و پارچه‌های لطیف کاربرد دارد. در این حالت لباس‌ها توسط دستگاه ماشین لباسشویی خشک نشده و باید برای خشک‌کردن آنها را به رخت آویزان کنید.

شستشوی سریع

حالت شستشوی سریع برای زمانی که عجله دارید مناسب است. با استفاده از این حالت مراحل شستشو و خشک‌کردن لباس با سرعت بیشتری نسبت به حالت معمول صورت خواهد پذیرفت.

چرخش مضاعف

در حالت چرخش مضاعف، چرخش بیشتری برای خروج مقدار بیشتری آب از لباس‌هایی همچون لباس‌های پشمی و حوله‌ها صورت می‌گیرد.

آب‌کشی اضافه

در مواقعی که از شوینده بیشتری استفاده کرده‌اید از حالت آبکشی مجدد برای تمیزی بیشتر لباس استفاده می‌شود.

حسگر رطوبت

حسگرهای رطوبتی در ماشین لباسشویی تعبیه شده‌اند تا میزان خیس بودن لباس را تشخیص داده و بر اساس آن زمان فعالیت خشک‌کن را تنظیم می‌کند.

تشخیص خودکار سطح آب

در دستگاه ماشین لباسشویی حسگرهایی تعبیه شده‌اند تا بر اساس میزان پر بودن مخزن سطح آب موردنیاز را تنظیم می‌کند.

بازکنندهٔ چروک

با اینکه این حالت نمی‌تواند جایگزین اتوکشی شود ولی تا حدود زیادی چروک‌های لباس را که در موقع شستشو به وجود آمده است را از بین می‌برد.

اصول بهداشتی

این حالت در ماشین‌های لباسشویی موجب ازبین‌رفتن مواد آلرژی‌زا و باکتری‌ها در هنگام شستشو می‌شود.

منطق فازی

منطق فازی بهترین شرایط شستشو را با درنظرگرفتن جنس و وزن البسه، زمان لازم برای شستشو، مقدار آب و مقدار شوینده را به‌صورت خودکار محاسبه می‌کند بنابراین شما برای انجام تنظیمات هیچ کاری نباید بکنید.

بهترین مارک ماشین لباسشویی

از بهترین مارک‌های ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی می‌توان به برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، پاکشوما، جی پلاس، ایکس ویژن، آبسال، بوش، کنوود و پارس خزر اشاره کرد که در ادامه پرفروش‌ترین و بهترین ماشین‌های لباسشویی موجود در بازار را معرفی می‌کنیم.

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7100 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7100 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی DWK-7100 با ظرفیت 7 کیلوگرم یکی از قوی‌ترین و با کیفیت‌ترین ماشین‌های عرضه‌شده توسط دوو است. شرکت دوو با استفاده از فناوری‌های نوین توانسته است رتبه مصرف انرژی این محصول را به +++ A افزایش دهد. با استفاده از موتور قدرتمند با سرعت 1000 دور در دقیقه و ظرفیت دیگ 7 کیلوگرم، این دستگاه می‌تواند به‌سرعت نیازهای شستشوی یک خانواده با جمعیت متوسط را برطرف کند.

بهترین ماشین لباسشویی در بازار ایران مجهز به فناوری شستشو با بخار است. مهم‌ترین مزیت سیستم بخار صاف و بدون چروک، شستن لباس‌ها و ملحفه‌ها با از بین بردن حساسیت‌های رایج آنهاست. فناوری بخار باعث کاهش عملکرد و درعین‌حال کاهش زمان شستشو و کاهش چشمگیر مصرف انرژی می‌شود.

سرعت چرخش موتور1000 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ7 کیلوگرم
رتبه انرژی+++A
قیمت لباسشویی دوو DWK-7100 را ببینید

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت 8 کیلوگرم

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی اسنوا مدل SWM-84508 8 کیلوگرم ظرفیت دارد. اسنوا با استفاده از فناوری های جدید توانسته است رتبه مصرف انرژی این محصول را به +++ A برساند که بسیار مقرون به صرفه و قدرتمند است. این محصول از 14 برنامه شستشو استفاده می کند. تنوع برنامه ها شما را آزاد می گذارد.

برنامه های مختلفی در ماشین لباسشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد با توجه به نوع لباس برنامه شستشو را انتخاب کنید. این ماشین لباسشویی اسنوا مجهز به سیستم تشخیص وزن هوشمند لباس برای تنظیم بهینه مصرف آب و زمان شستشو است.

سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ8 کیلوگرم
رتبه انرژی+++A
تعداد برنامه‌های شست‌وشو14 عدد
سایر ویژگی‌هاسیستم هوشمند تشخیص وزن لباس
سیستم ضدعفونی‌کننده نانو سیلور
قیمت لباسشویی اسنوا SWM-84508 را ببینید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

این ماشین لباسشویی پاکشوما 9 کیلوگرم ظرفیت دارد. این محصول قابلیت شستشوی لباس نوزاد را نیز دارد. با توجه به موتور قدرتمند این ماشین لباسشویی که با حداکثر سرعت 1400 دور در دقیقه می‌چرخد، بهترین لباسشویی در بازار ایران دارای رتبه انرژی A +++ است. در اینجا برخی از برنامه‌های شستشوی مختلف در این محصول آورده شده است.

برنامه DUVET به کاربر امکان شستشوی ملحفه و روتختی را می‌دهد. همان‌طور که از نام آن پیداست، برنامه Cotton برای شستن لباس‌های نخی و کتان طراحی‌شده است. یکی دیگر از کاربردهایی که در این ماشین لباسشویی به‌کاررفته است، امکان شستشوی سریع است که برای سبک زندگی پرشتاب امروزی ایجادشده است.

برنامه‌های شستشوی لباس‌های رنگی و لباس‌های تیره از دیگر انتخاب‌های مهمی است که کاربر به‌راحتی می‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد. اگر به دنبال بهترین ماشین لباسشویی ایرانی با قیمت مناسب هستید می‌توانید بر روی این مدل حساب باز کنید.

صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
رتبه انرژی+++A
تعداد برنامه‌های شست‌وشو21 عدد
قفل کودکدارد
سایر ویژگی‌هادارای نمایشگر LED
مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی
دارای طلق محافظ رو درب جهت ایمنی و جلوگیری از اتلاف انرژی
قابلیت تأخیر در زمان شروع شستشو 1 تا 24 ساعت
توانایی آبکشی اضافه البسه و تنظیم دمای آب
قابلیت تنظیم سرعت دور خشک‌کن 600 تا 1400 دور بر دقیقه
امکان اضافه یا کم کردن البسه بعد از آغاز شستشو
برنامه شستشوی اقتصادی البسه نخی و کتان، برنامه شستشوی ملحفه و روتختی، برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای، برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم، برنامه شستشوی البسه رنگی، برنامه شستشوی خودکار دیگ، برنامه شستشوی البسه کودکان، برنامه شستشوی البسه ورزشی
قیمت لباسشویی پاکشوما TFU-94407 را ببینید

ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514 ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514 ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پارس خزر مدل WM-8514 یکی از محصولات کاربردی و باکیفیت ساخت این شرکت با ظرفیت 8.5 کیلوگرم است. بهترین لباسشویی بازار طراحی ساده و ظریفی دارد و لباس‌ها را با سرعت 1400 دور در دقیقه شستشو می‌دهد. این ماشین لباسشویی برای خانواده‌هایی با جمعیت متوسط مناسب است.

محفظه داخلی خودرو از فولاد ضدزنگ ساخته‌شده است که با طراحی ضد سایش به افزایش عمر مفید لباس کمک می‌کند. بهترین ماشین لباسشویی ایرانی دارای 16 برنامه شستشوی پیش‌فرض مانند لباس‌های پشمی، لباس‌های نخی، پتو، لباس‌های رنگی و سایر لباس‌ها است. انتخاب برنامه شستشو را می‌توان از طریق دکمه تنظیم صدا در بالای بدنه انجام داد. نمایشگر دیجیتال مشاهده و اعمال تنظیمات دستگاه را آسان‌تر می‌کند.

سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ8.5 کیلوگرم
قابلیت اضافه کردن لباس حین کاردارد
رتبه انرژی+++A
قفل کودکدارد
تعداد برنامه‌های شست‌وشو16 عدد
سایر ویژگی‌هادارای 16 برنامه شستشو به همراه گزینه‌های انتخابی
محفظه استیل ضد زنگ با طراحی ضد سایش
دارای سیستم عیب یاب هوشمند
دارای سیستم متعادل‌کننده
قیمت لباسشویی پارس خزر WM-8514 را ببینید

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-600B ظرفیت 6 کیلوگرم

 ایکس ویژن مدل XTW-600B ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی XTW-600B با ظرفیت 6 کیلوگرم توسط ایکس ویژن تولید شده است. این دستگاه بهترین ماشین لباسشویی رده انرژی A +++ را به دست آورده و این مدل را به نوع ماشین‌های کم‌مصرف تبدیل کرده است. 16 برنامه پیش‌فرض برای این ماشین در نظر گرفته‌شده است که با توجه به نیاز خود می‌توانید برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. یکی از برنامه‌های ایکس ویژن برای این مدل شستشوی سریع است. این برنامه برای زمانی مناسب است که زمان کافی برای شستن لباس‌های خود ندارید.

سرعت چرخش موتور1000 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرمدارد
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ6 کیلوگرم
رتبه انرژی+++A
تعداد برنامه‌های شست‌وشو16 عدد
سایر ویژگی‌هاقابلیت تاخیر از 3 – 24 ساعت
جنس داخلی از استیل ضدزنگ
دارای گواهی استاندارد: CE، CB، ERP
قابلیت شستشوی سریع
قیمت لباسشویی ایکس ویژن XTW-600B را ببینید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 با ظرفیت 7 کیلوگرم دارای ده برنامه شستشو و یک دیگ با برآمدگی‌های نرم و صاف الماسی شکل است. بهترین لباسشویی خارجی دارای برچسب انرژی +++ A است که در دسته لوازم‌خانگی کم‌مصرف قرار می‌گیرد و با استفاده از سیستم کنترل ولتاژ موجود در آن می‌تواند از آسیب‌های احتمالی ناشی از نوسانات برق جلوگیری کرد.

انتخاب برنامه شستشوی مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی در کیفیت شستشو داشته باشد زیرا هر برنامه میزان سرعت آبگیری و نوع چرخش دیگ را بر اساس پارچه تعیین می‌کند، یکی از برنامه‌های عالی در این ماشین لباسشویی سامسونگ Delay Time است.

این برنامه می‌تواند شروع به کار ماشین لباسشویی را تا 19 ساعت به تأخیر بیندازد. اگر به دنبال بهترین ماشین لباسشویی خارجی از برند سامسونگ با قیمت مناسب هستید این مدل را در نظر داشته باشید.

سرعت چرخش موتور1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرمدارد
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ7 کیلوگرم
قفل کودکدارد
رتبه انرژی+++A
سایر ویژگی‌هاپیش شستشو با کف
سیستم محافظتی در نوسانات برق
قیمت لباسشویی سامسونگ J1241 را ببینید

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN5207 ظرفیت 5 کیلوگرم

لباسشویی آبسال مدل REN5207 ظرفیت 5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN5207 دارای ظرفیت 5 کیلوگرم است که با ابعاد و اندازه جمع‌وجور خود گزینه بسیار مناسبی برای خانواده‌های کم‌جمعیت است. طراحی این ماشین لباسشویی ایتالیایی بوده و قطعات برقی به‌کاررفته در آن ساخت اروپا است.

رتبه انرژی A + در این ماشین لباسشویی به شما اطمینان می‌دهد که قبض برق شما به حداقل می‌رسد. بهترین ماشین لباسشویی ایرانی آبسال دارای 15 برنامه شستشو است. در این مدل دیگ از کامپوزیت ساخته‌شده است که از کوچک‌ترین آسیبی به پارچه لباس جلوگیری می‌کند.

یکی از ویژگی‌های انحصاری بهترین برند لباسشویی داشتن سیستم عیب‌یابی هوشمند است. این فناوری در صورت مواجه‌شدن دستگاه با مشکل فنی به نوع خطا را روی صفحه‌ نمایش می‌دهد. تنظیم خودکار حجم آب ورودی با توجه به وزن و نوع لباس از دیگر ویژگی‌های این مدل است که باعث صرفه‌جویی بیشتر در مصرف آب و انرژی می‌شود.

سرعت چرخش موتور700 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ5 کیلوگرم
قفل کودکدارد
رتبه انرژی+A
سایر ویژگی‌هامکانیزم محافظت موتور در برابر بار اضافی
سیستم عیب‌یابی خودکار و اعلان خرابی روی صفحه‌نمایش
تنظیم خودکار حجم آب ورودی متناسب با وزن و نوع لباس‌ها، جهت صرفه‌جویی در مصرف آب و برق
طراحی ویژه لاستیک دور درب برای تمیزی بیشتر و جلوگیری از جمع شدن آب
مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی، خوردگی و عایق الکتریسیته
برنامه‌های متنوع و به‌روز برای شستشوی هر نوع البسه
شستشوی سریع ۱۹ دقیقه‌ای
امکان انتخاب تأخیر در شروع برنامه تا ۱۲ ساعت
قیمت لباسشویی آبسال REN5207 را ببینید

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K613 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K613 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی GWM-K613 با ظرفیت 6 کیلوگرم یکی از تولیدات باکیفیت شرکت جی پلاس است. این ماشین لباسشویی دارای 16 برنامه شستشوی اصلی و پنج برنامه تکمیلی است. طراحی مدرن و ارگونومیک این محصول آشپزخانه شما را زیبا جلوه می‌دهد.

تجهیز ماشین لباسشویی به برنامه‌هایی مانند شستشوی قدرتمند اقلام کثیف، برنامه ویژه شستشوی پتو و وسایل خواب، شستشو در هر زمان و برنامه مراقبت از لباس‌زیر برای تمیز کردن وسایل ظریف تمام نیاز شما به بهترین ماشین لباسشویی را برآورده می‌کند. این محصول همچنین مجهز به قابلیت افزودن لباس در هنگام شستشو نیز است.

سرعت چرخش موتور1000 دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ6 کیلوگرم
نوع موتورتسمه‌ای
سایر ویژگی‌هادارای برنامه جهت شستشوی سریع
مجهز به برنامه اختصاصی جهت شستشوی قدرتمند اقلام بسیار کثیف
مجهز به برنامه اختصاصی جهت شستشوی پتو و اقلام خواب
قابلیت افزودن لباس در حین شستشو
مجهز به قابلیت انجام شستشو در زمان دلخواه
دارای لوله ورودی آب سرد
قیمت لباسشویی جی پلاس GWM-K613 را ببینید

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل M94-AWBL/ASBL

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل M94-AWBL/ASBL

یکی از اجناس درجه یک برند TCL که به‌راحتی نیاز خانوارهای با جمعیت متوسط یا حتی بزرگ را برآورده می‌کند، ماشین لباسشویی TCL مدل M94-AWBL/ASBL با ظرفیت 9 کیلوگرم است. یکی از مزایای بهترین ماشین لباسشویی این است که می‌توانید آن را برنامه‌ریزی کنید تا 24 ساعت آینده روشن شود و شروع به کار کند.

این محصول دارای 16 برنامه ویژه برای شستشوی لباس است و می‌تواند دما را در حالت‌های آب سرد یا با دمای 20، 30، 40، 60 و 95 تغییر دهد. علاوه بر این، می‌توانید از برنامه ضد حساسیت برای شستن لباس‌های افرادی که به مواد شوینده حساسیت دارند، استفاده کنید.

با استفاده از بهترین ماشین لباسشویی بازار در شب به دلیل بی‌صدا بودن آن اذیت نخواهید شد. علاوه بر این، این ماشین لباسشویی دارای تنظیمات منحصربه‌فردی برای شستن لباس‌های زیر، مانتو و شلوار جین است که بسیار مفید است و احتمال آسیب‌دیدن لباس‌های شما را در هنگام شستن کاهش می‌دهد.

سرعت چرخش موتور۱۴۰۰ دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
نوع موتورتسمه‌ای
سایر ویژگی‌هالباس مشکی
شست‌وشوی سریع
آبکشی + چرخش
قیمت لباسشویی تی سی ال M94-AWBL/ASBL را ببینید

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K947S

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K947S

پرفروش ترین ماشین لباسشویی در ایران، جی پلاس مدل GWM-K947S می‌تواند تمام نیازهای لباسشویی یک خانواده بزرگ را برآورده کند. با این ماشین لباسشویی به‌راحتی می‌توانید لباس‌های زیادی را بشویید زیرا ظرفیت این محصول 9 کیلوگرم است.

این مدل خاص دارای یک درب تیره رنگ است که به زیبایی چشمگیر آن می‌افزاید. این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی دارای رتبه مصرف انرژی +++A است که آن را بسیار کارآمد و قدرتمند می‌کند. سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه است. این مدل طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها را ارائه می‌دهد که می‌توان از بین آنها متناسب با نوع لباس انتخاب کرد.

این مدل دارای 16 برنامه اولیه به اضافه 8 برنامه شستشوی اضافی است. قابلیت اضافه کردن 9 کیلوگرم لباس در هنگام شستشو از ویژگی‌های کلیدی این بهترین ماشین لباسشویی است. یکی دیگر از ویژگی‌های این ماشین لباسشویی کنترل دما است.

سرعت چرخش موتور۱۴۰۰ دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ9 کیلوگرم
نوع موتورتسمه‌ای
سایر ویژگی‌ها۸ آپشن تکمیلی برای شستشو
مجهز به برنامه شتسشوی لباس کودکان
برنامه شستشو در شب با صدای کم و حرکات آرام دیگ
برنامه اختصاصی جهت شستشوی قدرتمند اقلام بسیار کثیف
قیمت لباسشویی جی پلاس GWM-K947S را ببینید

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN6210

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN6210

برای خانواده‌های سه تا پنج نفره ماشین لباسشویی آبسال مدل REN6210 با ظرفیت 6 کیلوگرم انتخاب مناسبی است. درب این بهترین لباسشویی ایرانی از جلو باز و بسته می‌شود و موتور آن با سرعت 1000 دور در دقیقه می‌چرخد. بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار ایران تعدادی برنامه برای شستشوی لباس ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید بر اساس نیاز خود به هر یک از این برنامه‌ها دسترسی یابید و بهترین برنامه شستشو را با توجه به نوع لباس خود انتخاب کنید. مکانیزم ضد چروک بهترین مدل ماشین لباسشویی به شما این امکان را می‌دهد که لباس‌های خود را با کمترین چین و چروک ممکن پس از شستشو به دست آورید.

این بهترین مارک لباسشویی دارای سیستم عیب یابی هوشمند است که در صورت بروز مشکل با نمایش ارور بر روی صفحه‌نمایش، ماهیت موضوع را به کاربر اطلاع می‌دهد که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می‌شود. به لطف رتبه انرژی A+ این دستگاه، ممکن است با کمترین میزان مصرف انرژی، حداکثر کارایی و کارایی را تجربه کنید.

سرعت چرخش موتور۱۰۰۰ دور در دقیقه
صفحه نمایشدارد
ظرفیت دیگ۶ کیلوگرم
نوع موتورتسمه‌ای
سایر ویژگی‌هارابط کاربری جدید با اعلان موزیکال
مکانیزم محافظت موتور در برابر بار اضافی
امکان انتخاب دور خشک کن تا ۱۰۰۰ دور در دقیقه
طراحی به روز رسانی شده برای بهترین مصرف آب و انرژی
سیستم عیب یابی خودکار و اعلان خرابی روی صفحه نمایش
قیمت لباسشویی آبسال REN6210 را ببینید

بهترین ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7122

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7122

ماشین لباسشویی بست یکی از جدیدترین اقلام گروه انتخاب BWD-7122 با ظرفیت 7 کیلوگرم ساخته و روانه بازار شد. این ماشین لباسشویی ایرانی خوب دارای پنلی در قسمت جلویی است. 15 برنامه اصلی شستشو در این دستگاه وجود دارد که می‌توانید با استفاده از پنل جلویی یکی از آنها را انتخاب کنید.

ازآنجایی‌که برنامه‌های زیادی وجود دارد، می‌توانید برنامه‌ای را انتخاب کنید که با نوع و پارچه لباس شما مطابقت دارد. دما را نیز می‌توان به‌صورت دستی تنظیم کرد. علاوه بر این، این محصول از یک موتور قوی با سرعت چرخش 1000 دور در دقیقه استفاده می‌کند، بنابراین شستشو بادقت بالایی خواهد بود.

استفاده از بخارشوی که یکی دیگر از عملکردهای بهترین نوع ماشین لباسشویی است کاملاً مفید است. این محصول با رتبه انرژی A+++ به‌عنوان یکی از اقلام مقرون‌به‌صرفه و کم‌مصرف به شمار می‌رود.

سرعت چرخش موتور۱۰۰۰ دور در دقیقه
ظرفیت دیگ۷ کیلوگرم
نوع موتورتسمه‌ای
سایر ویژگی‌هافناوری شستشو با بخار، انتخاب برنامه‌ها با زبان فارسی، دارای بدنه بادی‌گارد برای کاهش صدا و لرزش، فناوری نانو سیلور جهت باکتری زدایی، شستشوی سریع در ۱۹ دقیقه، سیستم بالانس اتوماتیک البسه، قابلیت تنظیم دما باتوجه‌به برنامه انتخابی تا ۹۵ درجه سانتیگراد، آبکشی شرعی به‌منظور تطهیر لباس‌ها، قابلیت تنظیم دور خشک‌کن
قیمت لباسشویی بست BWD-7122 را ببینید

حرف آخر برای انتخاب بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی

در این مقاله راهنمای خرید ماشین لباسشویی سعی کردیم مهم‌ترین نکات لازم برای خرید بهترین ماشین لباسشویی را بیان کرده و به معرفی پرفروش‌ترین ماشین‌های لباسشویی بپردازیم. آنچه که مهم است باید سعی کنید باتوجه‌به نیاز و همچنین بودجه خود بهترین ماشین لباسشویی را از میان بهترین مارک‌های ماشین لباسشویی انتخاب کنید.

سؤالات متداول در خرید پرفروش ترین ماشین لباسشویی در ایران

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی در فرایند شست‌وشو چه تأثیری دارد؟

بالا بودن سرعت چرخش موتور یک ماشین لباسشویی باعث می‌شود لباس‌ها در سریع‌ترین زمان و به بهترین نحو ممکن خشک شوند.

ماشین لباسشویی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

امروزه برندهای ایرانی در حال رقابت با برندهای خارجی هستند و کیفیت بسیار خوبی دارند. در این مقاله نیز بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی موجود در بازار را برای شما لیست کرده‌ایم.

جمع‌بندی خرید بهترین لباسشویی ایرانی و خارجی

خرید لباسشویی یکی از مهمترین خریدهایی است که برای خانواده‌ها ضروری است. در فرآیند خرید بهترین لباسشویی، ابتدا نیاز است تا نوع و سایز دستگاه مورد نظر را مشخص کنید. سپس باید به قدرت موتور و عملکرد دستگاه توجه کنید و برای خرید دستگاهی با کیفیت، بهتر است از برندهای معتبر و مطرح استفاده کنید.

همچنین، این مهم است که مصرف انرژی دستگاه را نیز در نظر بگیرید، زیرا یک دستگاه کم مصرف در مصرف انرژی می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد. در نهایت، همیشه بهتر است قبل از خرید، نظرات و تجربیات کاربران را مطالعه کنید و با قیمت‌های مختلف در بازار آشنا شوید تا از بهترین قیمت برای دستگاه خود برخوردار شوید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا