بهترین کولر آبی سلولزی و پرتابل قدرتمند و کم مصرف بازار

برای خرید بهترین کولر آبی سلولزی ابتدا باید نیازهای خود را در این زمینه در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر در منطقه‌ای با رطوبت متوسط به بالا زندگی می‌کنید، ممکن است استفاده از یک کولر آبی با فناوری تبخیر برای شما بهتر باشد.

کولر آبی با استفاده از آب و قسمت‌های سطح بالایی پوسته خنک‌کننده هوا را خنک می‌کند و به شما راحتی و آسایش بیشتری می‌بخشد.

علاوه بر این، هنگام خرید بهترین کولر آبی پرتابل، قدرت دستگاه و کاربرد مورد نظر را باید در نظر بگیرید. اگر قصد استفاده از کولر آبی در یک اتاق بزرگ را دارید، خرید کولر آبی قوی‌تری توصیه می‌شود.

در نهایت برای یافتن بهترین کولر آبی موجود در بازار می‌توانید از برندهای شناخته شده و قابل اعتماد استفاده کنید. این برندها از فناوری‌های مختلفی استفاده می‌کنند که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها هوای محیط را خنک و دلنشین نمایید.

نکات مهم در خرید بهترین کولر آبی سلولزی

برای خرید بهترین کولر آبی، باید در نظر داشت که این دستگاه‌ها با توجه به نوع و محل استفاده، می‌توانند به صورت پرتابل یا دیواری باشند. با توجه به این موارد، نکات زیر برای خرید بهترین کولر آبی مهم هستند:

  • قدرت خنک کردن: علاوه بر مصرف انرژی، قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی نیز باید در نظر گرفته شود.
  • نوع پوشال: پوشال کولر آبی باید به گونه‌ای باشد که بتواند هوای مناسب را در اختیار شما بگذارد.
  • سطح صدا: اگر کولر آبی در محل کار یا در خانه شما قرار نصب می‌گردد، نباید صدای زیادی داشته باشد.
  • مصرف انرژی: کولرهای آبی به دلیل مصرف بالای انرژی، می‌توانند هزینه‌های قابل توجهی ایجاد کنند. بنابراین، بهتر است کولر آبی با مصرف انرژی کمتری را انتخاب کنید.
  • قابلیت پاکسازی: برای برطرف کردن مشکلات مربوط به کثیف شدن پوشال و مخزن، باید یک کولر آبی با قابلیت پاکسازی آسان انتخاب کنید.
  • قیمت: هزینه کولر آبی نیز باید در نظر گرفته شود و باید سعی گردد بهترین کولر آبی با قیمتی مناسب تهیه شود.

کولر آبی آبسال مدل AC35

بهترین کولر آبی سلولزی آبسال مدل AC35

بهترین کولر آبی آبسال مدل AC35 یکی از پرفروش‌ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت می‌باشد که مدت زیادی از فعالیت آن می‌گذرد. طراحی آن به گونه‌ای است که قادر است رطوبت مورد نیاز را در هوای گرم و خشک ایجاد کند و در نتیجه هوای راحت و مطبوع تولید شود.

ذکر این نکته ضروری است که در نتیجه مستقیم استفاده از پروانه یکپارچه و استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای بالانس کردن آن، طول عمر بهترین کولر آبی پشت بامی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در نتیجه این عوامل لرزش پروانه و تولید صدا در این دستگاه به کمترین حد ممکن کاهش یافته است.

پوشال‌هایی با ضخامت یکنواخت با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک در تمامی سطوح پرفروش ترین کولر آبی با هدف بهبود جریان هوا و تبخیر آب توزیع شده است. این ویژگی نه تنها از ورود گرد و غبار به اتاق جلوگیری می‌کند، بلکه هوای خنک و راحت را نیز فراهم می‌کند.

شرکت آبسال یک نگهدارنده پوشال پلاستیکی ساخته و تولید کرده است که علاوه بر نصب ساده، سرویس‌کاران را از خطرات احتمالی مانند آسیب به دست محافظت می‌کند. بدنه بهترین کولر آبی ایرانی و قطعات فلزی آن از ورق گالوانیزه ساخته شده که لایه قابل توجهی از رنگ پودری آن را پوشانده است. وجود این قطعات به مقاومت هر چه بیشتر دستگاه در برابر زنگ زدگی کمک می‌کنند.

قیمت کولر آبی آبسال را ببینید

کولر سلولزی تبخیری انرژی سری پالا مدل EC0600

کولر سلولزی تبخیری انرژی سری پالا مدل EC0600

در بهترین کولر آبی سلولزی پالا انرژی، دما به صورت هوشمند و خودکار توسط ترموستات کنترل می‌شود. این ترموستات با استفاده از تایمر الکترونیکی کولر را روشن و خاموش می‌کند. علاوه بر این، سری پالا مجهز به کنترل از راه دور با برد 15 متر است.

دمای هوای خروجی بهترین کولر سلولزی 30 درصد خنک‌تر از هوای کولر پوشالی است. سری پالای دارای سیستم تخلیه دوره‌ای و اتوماتیک آب است. به این ترتیب پمپ تخلیه بعد از 100 ساعت کارکرد، به صورت خودکار آب داخل مخزن را تخلیه کرده و با جایگزینی آن با آب جدید، علاوه بر جلوگیری از بوی نامطبوع ناشی از راکد بودن آب کولر شرایط سالم‌تر را در هوای ورودی فراهم می‌کند.

عمر مفید بهترین کولر آبی کم مصرف سلولزی 3 تا 5 سال است اما در سری پالا به دلیل تخلیه دوره‌ای آب عمر مفید آن بیشتر خواهد بود. بالانس استاتیکی و دینامیکی دقیق، علاوه بر استفاده از ضربه گیر و واشر مناسب در محل اتصال پایه فن و بدنه، میزان انتقال صدا را در داخل به حداقل می‌رساند.

در صورتی که میزان نشتی برق در سیستم سیم کشی برق بهترین کولر آبی بازار بیش از 30 میلی آمپر باشد، عملکرد کولر به صورت خودکار توسط سیستم پیشگیری از برق گرفتگی قطع می‌شود.

همچنین کولرهای انرژی قابلیت قطع دو قطب را دارند که به وسیله آن هر دو قطب به طور همزمان قطع می‌شوند تا از خطاهای ناشی از سیم کشی اشتباه فاز و نول در هنگام نصب کولر محافظت شود. در سری جدید کولرهای پالا ستون کولر تقویت شده و ضخامت ورق سقف از 0.8 به 0.9 تغییر یافته است.

قیمت کولر سلولزی انرژی را ببینید

کولر سلولوزی آزمایش مدل AZ-600Cel

کولر سلولوزی آزمایش مدل AZ-600Cel

کولرهای سلولزی ساخت این برند نسبت به کولرهای آبی ظرفیت خنک‌کنندگی بالاتری دارند. بهترین مارک کولر آبی سلولزی به دلیل مصرف آب و انرژی کمتر نسبت به کولرهای مشابه، کارایی بیشتری دارند.

یکی از این نمونه‌ها کولر سلولزی آززمایش مدل AZ-600Cel است که دارای ظرفیت هوادهی 6300 متر مکعب در ساعت است و برای کار در محیط‌های بسته و در محدوده متوسط تا زیاد طراحی شده است.

بهترین کولر آبی در ایران از زمین تا شیر خود 320 میلیمتر فاصله دارد و ابعاد آن 490 در 490 می‌باشد و همچنین صدای بسیار کمی تولید می‌کند. شما باید این مدل خاص از کولرهای آزمایشی را به سبد خرید خود اضافه کنید که دارای پمپ آب مغناطیسی است و کارایی بالایی دارد.

قیمت کولر سلولوزی آزمایش را ببینید

کولر آبی سلولوزی 3500 برفاب مدل BF3-z

بهترین کولر آبی پرتابل سلولوزی 3500 برفاب مدل BF3-z

بهترین کولر آبی پرتابل مدل BF3-Z برفاب، به عنوان یکی از محصولات باکیفیت و بادوام این برند مشهور و شناخته شده است. با توان خنک‌کنندگی بسیار بالا و طراحی زیبا و کاربردی، این مدل کولر آبی را به یک گزینه مناسب برای محیط‌های اداری و مسکونی تبدیل کرده است.

استفاده از پدهای سلولزی در دیواره‌ها، یکی از نقاط قوت کولر آبی پرتابل برفاب است. با استفاده از این پدها، بازده و قدرت سرمایشی این محصول به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد.

کولر آبی پرتابل سلولزی برفاب مدل BF3-Z، یک کولر آبی پرتابل با پد سلولزی است که برای خنک کردن فضاهای کوچک و متوسط مانند اتاق خواب، اتاق پذیرایی، ادارات و غیره مناسب است.

بهترین کولر آبی سلولزی با ظرفیت خنک‌کنندگی 3500 CFM عمل می‌کند و در محیط‌های خشک، بادی و گرم بسیار کارآمد است. با استفاده از پد سلولزی، این کولر آبی پرتابل هوای محیط را از طریق آب خنک شده که از پد سلولزی عبور می‌کند، خنک می‌کند.

همچنین، این دستگاه در برابر گرما و خشکی هوا مقاوم است و با داشتن چرخ‌های قابل حرکت، به راحتی قابل حمل است. این کولر برفاب مدل BF3-Z یکی از بهترین گزینه‌های کولر آبی پرتابل با پد سلولزی در بازار است و با قیمت مناسب، در دسترس همه قرار دارد.

قیمت کولر آبی برفاب را ببینید

کولر آبی 7000 سپهر الکتریک مدل SE700

کولر آبی 7000 سپهر الکتریک مدل SE700

کولر آبی 7000 سپهر الکتریک مدل SE700 با ویژگی‌های متنوع و کارآمدی طراحی شده است. این دستگاه از جنس گالوانیزه ساخته شده که ضدآب بوده و در برابر شرایط جوی مختلف، تابش مستقیم خورشید و رطوبت بسیار مقاوم است.

یکی از ویژگی‌های بارز آن، استفاده از رنگ الکترواستاتیک در رنگ‌آمیزی بدنه است که باعث مقاومت در برابر اشعه UV می‌شود. این کولر با حجم باددهی 7000 CFM، ولتاژ ورودی برق 220 ولت و گرید انرژی B، برای خنک کردن فضاهای بزرگ با متراژ بالا مناسب است.

قدرت باددهی آن نیز با مقدار 7820 متر مکعب در ساعت بسیار قابل توجه است. همچنین، این کولر دارای فن سانتریفیوژ است که با ایمپلرهای چرخان، سرعت و حجم جریان هوا را افزایش می‌دهد و جریان هوا را به صورت شعاعی و با تغییر جهت، به فضا منتقل می‌کند. این فن‌ها با صدای کم، محکم و قدرتمند عمل می‌کنند.

قیمت کولر آبی سپهر الکتریک را ببینید

کولر آبی باسئوس مدل رومیزی CXTM21

کولر آبی باسئوس مدل رومیزی CXTM21

برای ساخت بدنه بهترین کولر آبی باسئوس مدل رومیزی CXTM21 از پلاستیک مقاوم ABS استفاده شده است. یک مخزن آب 320 میلی لیتری در بالای کولر نصب شده است که طراحی بیرونی آن شبیه تلویزیون‌های قدیمی است. با برداشتن درپوش آنتنی شکل از بالای دستگاه می‌توان مخزن را با آب یا تکه‌های یخ پر کرد.

از طریق دهانه کنار کولر می‌توانید میزان آب موجود در مخزن را مشاهده کنید. در صورت لزوم می‌توانید محفظه‌ای که آب وارد آن می‌شود را نیز جدا کنید تا تمیز شود. کولر دارای دو دسته است. دسته بالایی برای تغییر جهت باد بین سه حالت 45 درجه به بالا، 45 درجه پایین و 90 درجه عمودی در کم صدا ترین کولر آبی استفاده می‌شود.

قدرت فن کولر را می‌توان در سه درجه مختلف با استفاده از دستگیره پایینی تغییر داد. صدای کم و قدرت کافی از ویژگی‌های این کولر رومیزی است. این کولر توان خروجی 4 وات دارد، دارای یک فن است که با سرعت 3000 دور در دقیقه می‌چرخد و دارای ولتاژ ورودی 5 ولت، 0.84 میلی آمپر است.

کابل شارژ USB موجود در بسته را می‌توان برای شارژ دستگاه استفاده کرد. این دستگاه صدای کمی تولید می‌کند و آرامش محیط را به هم نمی‌زند. برای خنک کردن و مرطوب کردن هوا در زمانی که هوا گرمتر از حد معمول است، می‌توانید چند تکه یخ به مخزن آب کولر رومیزی CXTM-21 اضافه کنید.

قیمت کولر آبی باسئوس را ببینید

بهترین کولر آبی پرتابل ریتون مدل PC-2500

بهترین کولر آبی پرتابل ریتون مدل PC-2500

بهترین کولر آبی پرتابل ریتون مدل PC-2500 که یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها در این رده است، به دلیل استفاده از پوشال‌های سلولزی به جای پوشال‌های استاندارد، نیازی به تعویض سالیانه پوشال‌های آن وجود ندارد.

علاوه بر این، این پوشال‌ها از ورود گرد و غبار بسیار ریز به منزل یا محل کار افراد جلوگیری می‌کند. این کولر آبی پرتابل دارای قدرت فن 850 وات بوده و بدنه آن از پلاستیک ABS ساخته شده است. اینها تنها دو مورد از ویژگی‌های متعدد آن هستند.

قیمت کولر آبی پرتابل ریتون را ببینید

بهترین مارک کولر آبی سلولزی

انتخاب بهترین مارک کولر آبی سلولزی به عوامل مختلفی مانند متراژ محیط، بودجه، سلیقه شخصی و امکانات و ویژگی‌های کولر بستگی دارد. با این حال، تعدادی از برندهای معتبر و شناخته شده در بازار ایران وجود دارند که کولرهای آبی سلولزی با کیفیت بالا تولید می‌کنند. آبسال، برفاب، جهان الکتریک، سپهر الکتریک، آزمایش، جهان افروز، ارج، بخیر انرژی، توان، مشهد دوام برخی از این برندها هستند.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا