راهنمای خرید تیشرت مردانه جدید و ارزان در سال 2022

در قفسه پوشاک آقایان‌ تیشرت‌ها از جمله‌ آیتم‌های پرطرفداری می‌باشند که به‌سبب گوناگونی بالایشان در فروشگاه‌ها و قابلیت‌ مصرف در همه فصول‌ سال زیادترین استفاده را دارند. خصوصیت برجسته تیشرت مردانه در قیاس با لباس های دیگر‌ آسان ست گردیدن آن با اقسام لباس‌‌ها‌ و استفاده از آن در موقعیت‌های متعدد می‌باشد.

ولی موقع گزینش تی‌شرت به چه نکاتی حتما باید دقت نمود افزون بر وضعیت کیفی پارچه‌ تیشرت و نوع‌ دوخت‌ آن شکل جثه و رنگ‌ پوست‌ و مو از زمره‌ نکاتی می‌باشند که باید در موقع گلچین نمودن تی‌شرت‌هایتان به آن‌ها دقت نمائید. در این راهنمای خرید تیشرت مردانه با دقت به رنگ پوست و شکل بدن‌ را برای شما عرضه کرده‌ایم.

جنس تیشرت مردانه

خیلی از مواقع تی‌شرت‌ها تبدیل‌ به آغازین لایه‌ لباسی می‌شوند که با پوست‌ بدن‌ در پیوند هستند. از همین رو حتما باید تی‌شرتی را گلچین نمائید که وضعیت کیفی مناسبی داشته باشد‌. تلاش نمائید از تی‌شرت‌هایی از جنس‌ الیاف غیرواقعی یا از جنس پلاستیک بکارگیری نکنید.

تماس این پارچه‌ها با پوست‌ سبب عرق کردن زیادتر و حساسیت‌‌های‌ پوستی می‌گردد. بهینه‌ترین جنس‌ پارچه‌ تیشرت مردانه برای‌ دوران تابستان‌ تی‌شرت نخی می‌باشد. پارچه‌ این تی‌شرت از الیاف طبیعی‌ تولید گشته و در فصل گرما‌ پارچه‌ای سرد شمرده می‌گردد.

کوشش نمائید از پارچه‌های ظریف و نازک بکارگیری نمائید و وضعیت کیفی پارچه‌ را با کلفتی آن نسنجید. کلفتی پارچه‌ مطلقا ارتباطی با وضعیت کیفی خوب آن نخواهد داشت و این یک علت ناصحیح است. امکان‌ دارد یک پارچه‌ لطیف کیفیت‌ بهتری نسبت‌ به پارچه‌ای قطور داشته باشد‌.

خرید تیشرت مردانه بر اساس رنگ پوست

خرید تی ‌شرت مردانه براساس رنگ پوست

در حوزه‌ مد و فشن ابداع ترکیب‌های رنگی دلپذیر و شایسته جز ذاتی‌ یک استایل لوکس و زیبا هست. با دقت به رنگ‌ مو و پوست خودتان مجموعه‌ای از رنگ‌های ضد متکامل و هم‌طیف وجود‌ خواهد داشت که ظاهری‌ خوشگل و زیبا به شما خواهد بخشید‌. این کار‌های اساسی برای‌ همه مردان‌ و بانوان صدق‌ می‌نمایند.

امکان‌ دارد شما از یک رنگ‌ مخصوص بسیار خوشتان بیاید ولی با دقت به رنگ‌ مو و پوست شما این رنگ‌ انتخاب‌شده به شما نیاید ازاین‌رو واجب است‌ که در تعیین رنگ‌ تی‌شرت‌تان اصولی‌ را که برای‌ پوست‌‌های‌ تیره، بور‌ و گندمی ذکر‌ کرده‌ایم را مورد توجه قراردهید. چنانچه پوست‌ تیره‌ دارید رنگ‌های روشن‌ و پاستلی جلوه‌ جذاب و زیبایی به استایل‌تان خواهد داد‌.

رنگ‌های آبی آسمانی، آبی‌ کمرنگ‌، صورتی، ارغوانی، لیمویی یا زرد‌، سپید و نیلی‌ از جمله‌ رنگ‌هایی می‌باشند که به شما پیشنهاد خواهیم کرد. با دقت به رنگ‌ پوست‌تان خوب است‌ از پوشیدن‌ رنگ‌های قهوه‌ای تیره‌، مشکی‌ و سرمه‌ای جلوگیری نمائید.

درصورتی‌که پوست‌ گندمی دارید رنگ‌های بژ کم‌رنگ‌، سرخابی، مرجانی، بنفش و صورتی جلوه‌ زیبایی به استایل‌تان خواهد بخشید‌ و خوب است‌ از پوشیدن‌ رنگ‌های قهوه‌ای‌متمایل‌به‌زرد، سبز‌ مغز‌ پسته‌ای، زیتونی و قهوه‌ای روشن‌ خودداری نمائید تا استایل متناسبی داشته باشید.

درصورتی‌که پوستی روشن‌ دارید خوب است‌ از پوشیدن‌ رنگ‌های پاستلی خودداری نمائید بالاخص درصورتی‌که از موی بور و پوست‌ روشن‌ برخوردار هستید پوشیدن‌ رنگ‌های روشن‌ چهره‌تان را رنگ‌پریده‌ نمایش می‌دهد. رنگ‌های تیره‌ در این وضع گزینه‌های مناسبی جهت تعیین تیشرت مردانه می‌باشند زیرا اختلاف بین‌ این رنگ‌ها و رنگ‌ پوست‌تان جلوه‌ جذابی به استایلتان خواهد بخشید‌.

رنگ‌های آبی‌ تیره‌، سرمه‌ای، زرشکی، مشکی‌، سبز‌ یشمی، قهوه ای، قرمز‌، خاکستری‌ تیره‌، و بازه‌های رنگی شتری و ماسه‌ای رنگ‌های پیشنهادی برای‌ تعیین تی‌شرت مناسب با رنگ‌ پوست‌ شما می‌باشند. خوب است‌ از پوشیدن‌ رنگ‌های پاستلی، سپید و بژ روشن‌ پرهیز نمائید.

سایز تیشرت

هنگامی که یک تیشرت مردانه را می‌پوشید چاک شانه‌ و بازوی آن بایستی دقیقا در روی‌ کتف‌ به عبارتی نقطه ای که دست به شانه‌ متصل می‌شود قرار بگیرد. چنانچه تی‌شرت تنگ‌ است و این شکاف به جهت بالا‌ کشیده‌ می‌گردد و در زیر‌ بغل‌ خویش احساس‌ تنگنا می‌کنید و آستین تی‌شرت به سوی بالا‌ می‌رود.

درصورتی‌که تی‌شرت شما بزرگ‌ است چاک روی‌ شانه‌ پایین‌تر و روی‌ بازو‌ قرار‌ خواهد گرفت و به همین حالت طرح تی‌شرت برای‌ شما درشت به نظر‌ می‌رسد. درصورتی‌که دلتان می‌خواهد تیپ‌ بگی داشته باشید این الگو برای شما به درد بخور خواهد بود در سوای این حالت شما را فربه نمایش می‌دهد.

در تعیین تی‌شرت‌های بگی حتما باید قالب بد‌نتان را هم لحاظ کنید. قد تی‌شرت به فاق‌ شلوار‌ شما ارتباط‌ خواهد داشت پایین‌ تی‌شرت الزاما باید رو‌ی‌ بالای خط کمر شلوار‌ جای بگیرد. اگر تی‌شرت شما بلند و بزرگ باشد روی باسن را می‌پوشاند و امکان دارد شما را قد کوتاه جلوه دهد. تی‌شرت کوتاه باعث می‌شود کمر و شکم شما ظاهر شود که این اصلا منظره‌ جالبی را به وجود نمی‌آورد.

خرید تیشرت مردانه بر اساس فرم و شکل بدن

خرید تی‌ شرت مردانه بر اساس فرم و شکل بدن

بخاطر این که تی‌شرت در بد‌نتان نشسته و استایل چشم‌نوازی داشته باشید بایستی تی‌شرتی را گزینش نمائید که شایسته اندامتان است. بدین‌لحاظ الزاما باید اول‌ قالب بد‌نتان را بدانید. اگرچه در حقیقت تنه‌های آقایان‌ شکل‌های بی‌شمار متنوعی دارند ولی به صورت همگانی می‌توان مردان را از لحاظ‌ قالب بدن‌ به چهار گروه تقسیم‌بندی نمود.

سه‌گوش، سه‌گوش برعکس‌ یا v شکل‌، مستطیل و ذوزنقه چهار قالب متفاوت شکل بدن‌ آقایان می‌باشند. هنگامی که شکل بد‌نتان را بشناسید خریداری پوشاک علی‌الخصوص پیراهن‌ و تیشرت مردانه برای شما آسان‌تر خواهد شد همچنین‌ با اطلاع از قالب بد‌نتان خواهید فهمید که چه مدل‌ها و نمونه‌هایی برای شما شایسته خواهد بود و از کدامین الگو‌ها و طرح‌ها بایستی امتناع نمائید تا قالب بد‌نتان متعادل‌تر دیده‌ گردد.

نوع‌ یقه‌ هم حتما باید مناسب ‌با فرم‌ بدن‌ گزینش گردد. بدین‌لحاظ بدن‌ شما هر شکلی که داراست نگران‌ نباشید با تعیین صحیح تی‌شرت‌تان میتوانید قالب بد‌نتان را متعادل‌تر نمایش دهید.

قالب بدن مثلثی

درصورتی‌که پایین‌تنه و باسن‌ نسبتا عظیمی دارید و قفسه‌ سینه‌ و کمرتان نسبتا باریک‌تر‌از‌پایین‌تنه‌تان شده است قالب بد‌نتان مثلثی دسته‌بندی می‌گردد. که در این مورد شکل بد‌تان امکان‌پذیر است‌ اندکی نامتناسب‌ به نظر‌ برسد زیرا پایین‌تنه‌تان گسترده تر‌از‌بالاتنه‌ شما هست.

در این حال الزامی خواهد بود که لباستان را به دقت‌ دست‌چین نمایید تا ساختار جسم متعادل‌تر به نظر‌ برسد. در این وضع برای برخورداری از یک استایل متعادل‌ می‌بایست به پیشنهاد‌های زیر عمل‌ نمائید. بهتر‌ خواهد بود تی‌شرت‌ها و پولوشرت‌هایی به رنگ تیره‌ تعیین نمایید.

تی‌شرت‌های یقه‌گرد گزینش مناسبی برای شما است زیرا سبب می‌شوند گردنتان کوتاه‌تر و سینه‌‌های‌ شما برجسته‌تر ظاهر گردند. تی‌شرت‌های طرح‌داری که طرح‌‌هایشان‌ در بخش قفسه‌ سینه‌ و شانه‌ها متمرکز‌ گشته بالاتنه را عریض‌تر نمایش می‌دهند و در نهایت استایل شما را متعادل‌تر خواهند نمود.

همچنین‌ تی‌شرت‌ها و پلوشرت‌های راه‌راهی که دارای نوار‌های عمودی می‌باشند برای نهان‌سازی عدم برابری میان بالاتنه و پایین‌تنه مناسبند. با توجه به شکل بدنتان مناسب است از پوشیدن تی‌شرت‌های یقه هفت جلوگیری نمایید چرا که این تی‌شرت‌ها بالاتنه را کوچک‌تر نشان می‌دهند. از پوشیدن تی‌شرت‌ها و پولوشرت‌های جاذب و چسبان خودداری کرده و سعی کنید تی‌شرت‌هایی را انتخاب نمایید که در بدنتان خلاص و راحت باشند.

فرم بدن مثلث معکوس

اگر شانه‌های عریض و کمر و باسن‌ لاغر دارید قالب بدن‌ شما V شکل‌ و یا مثلث‌ معکوس می‌باشد. در این وضع بخش فوقانی بدن‌ نسبت‌ به بخش تحتانی آن پهن‌تر می‌باشد. باآنکه اغلب مردان شیفته این فرم‌ بدن‌ می‌باشند لیکن تضاد در اندازه‌ زیاد و پایین‌ جثه محتمل است‌ جلوه‌ای نا‌متعادل به شکل و استایل شما بدهد.

در این وضع برای داشتن یک استایل متعادل‌ می‌بایست به پیشنهاد‌های ذیل عمل‌ نمائید. تیشرت مردانه یقه‌هفت عالی‌ترین انتخاب‌ برای شما می‌باشند زیرا این تی‌شرت‌ها تنه‌ را کوچک‌تر نمایش می‌دهند و استایل متعادل‌تری برای شما خواهند ساخت‌. رنگ‌های تیره‌ مشابه ذغالی، مشکی‌ و سرمه‌ای از دید بصری بالا‌ تنه‌ را کوچک‌تر و باریک‌تر نمایش می‌دهند ازاین‌رو ظاهرتان را متعادل‌تر خواهند نمود.

از راه‌راه‌های افقی و چاپ‌‌های‌ بسیار بزرگ‌ و جسورانه‌ در بخش سینه‌ تی شرت مردانه دوری نمائید به عوض آن کوشش نمایید تی‌شرت‌هایی را انتخاب‌ نمایید که طرح‌های چاپی آن در بخش پایین سینه و شکم درج شده باشد. از تی‌شرت‌های راحت و بزرگ بپرهیزید و تلاش کنید تی‌شرت‌های جاذب و پلوشرت‌های اسلیم‌فیت را انتخاب نمایید.

بدن ورزشکاری یا ذوزنقه شکل

درصورتی‌که فرم‌ بدن‌ مناسب در بانوان ساعت شنی می‌باشد، در آقایان قالب بدن‌ ذوزنقه‌ای یا ورزشکاری به عنوان قالب بدن‌ مناسب شناخته‌ می‌گردد. این قالب بدن‌ شانه‌ها و سینه‌ پهنی خواهد داشت که با سازگاری در بخش ران‌ و کمر کم‌حجم شده‌اند.

در این حالت‌ احتیاجی نخواهد بود شکل بدن‌ را درست نمائید ولی الزاما باید لباس‌‌هایتان‌ را به شکلی تعیین نمائید که ظاهر بدن‌ ذوزنقه‌ای‌تان را خیلی خوب نمایان‌ کند‌. به این حالت همه طرح‌ها و الگوی‌های دوخت و یقه‌‌های‌ گوناگون تی‌شرت‌ها به بدن‌ شما می‌نشیند و در گزینش تی‌شرت قادر خواهید بود مستقلا عمل‌ نمائید. تی‌شرت‌های میانه که تا انتهای لگن‌ پایین‌ می‌آیند برای شما عالی‌ترین انتخاب‌ خواهند بود‌. نوار‌های راه‌راه عمودی هم به‌خوبی‌ قالب زیبای بد‌نتان را آشکار می‌سازند.

فرم بدن مستطیل شکل

این دسته بدن‌‌ها‌ دارای شکلی هم‌سنگ و شکیل می‌باشند. افرادی که قالب بدن‌شان مستطیل می‌باشد معمولا قد‌بلند و نحیف می‌باشند و ظاهری‌ ضعیف و تنیده‌ دارند، افرادی که شکل بد‌نشان مستطیل می‌باشد غالبا پهنای شانه‌هایشان با کمر و باسن‌شان برابر‌ می‌باشد.

به همین خاطر‌ برای متعادل‌ نمودن استایل این قالب بدن‌ خوب است‌ تی‌شرت مورد‌نظر‌ طوری تعیین گردد که شانه‌ها پهن‌تر به نظر‌ برسد. درصورتی‌که فرم‌ بد‌نتان مستطیل می‌باشد برای برخورداری از یک استایل متعادل‌ حتما باید به پیشنهاد‌های ذیل‌ عمل‌ نمائید.

تی‌شرت‌ها و پلو‌شرت‌هایی را تعیین نمائید که چسبناک نبوده و در بد‌نتان رها می‌ایستند، از پوشیدن تی‌شرت‌های تنگ‌ و چسبان اجتناب نمائید. تی‌شرت‌های یقه‌‌هفت بالاتنه‌تان را کوچک‌تر نمایش می‌دهند، بدین‌لحاظ از گزینش این تی‌شرت‌ها اجتناب نمائید و تی‌شرت‌های یقه‌ گرد‌ و اسکوپ را برگزینید.

خوب است‌ تیشرت مردانه ای را انتخاب‌ نمایید که در بخش شانه و سینه‌ طرح‌دار هستند؛ به عنوان نمونه انتخاب‌ تی‌شرت‌هایی که دارای خطوط راه‌راه افقی در این بخش‌ها می‌باشند برای شما بسیار خوب می باشد. به خاطر بسپارید که لایه‌بندی یک شیوه عالی‌ برای اضافه کردن حجم‌ به بدن‌ خواهد بود.

قادر خواهید بود روی تی‌شرتتان یک لباس بپوشید و یا یک تی‌شرت آستین‌بلند را پایین تی‌شرت آستین کوتاه‌تان بر تن نمائید. از تی‌شرت‌هایی که درای‌ چاپ‌‌های‌ درشت هندسی و مستطیلی شکل‌ می‌باشند امتناع کنید‌ زیرا این‌گونه چاپ‌‌ها‌ موجب می‌شوند بیشتر از هر چیزی بر‌ روی شکل‌ مستطیلی بدن‌ متمرکز گردد.

در پایان

گوناگونی بالای تی‌شرت در قفسه لباس‌تان سبب می‌گردد تا برای متنوع نمودن استایل در خیابان‌، مکان کسب یا خانه گزینه‌های فراوانی جهت انتخاب داشته باشید. حتی درصورتی‌که از یک تی‌شرت ساده‌ مردانه‌ استفاده‌ نمایید باز هم گلچین تی‌شرت مناسب ‌با رنگ پوست‌ و قالب بد‌نتان می‌تواند دلربایی استایل شما را بیشتر سازد.

در این نوشته کوشش کردیم راهنمای کاملی برای خریداری تیشرت مردانه عرضه کنیم. با در نظر‌ گرفتن‌ سفارش‌های انجام‌ شده‌ قادر خواهید بود راحت‌تر به خرید این جنس کاربردی و مقرون به صرفه‌ بپردازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا